Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

•• Aurelion Sol
írta: Bruce Banner
Today at 01:40
•• 4. nagy kaland
írta: Aurelion Sol
Today at 01:30
•• Daily News
írta: Peter Quill
Yesterday at 23:01
•• Activity Check
írta: Peter Quill
Yesterday at 21:47
•• Edward Brock - Venom
írta: Edward Brock
Yesterday at 18:25

Díjazottaink
A 2017. év nyertesei

Az év férfi karaktere

Loki
Az év nõi karaktere

Gamora
Az év párosa

Gamora & Lord
Az év canon karaktere

Loki
Az év kedvenc karaktere

Drax
Az év saját karaktere

Alison Magdalen J.
Az év ellenség karaktere

Hela
Az év játéka

3. nagy kaland

Share|
A valkűr és a Bifröst őrzője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
↷ i still believe in heroes

Vendég

Tárgy: A valkűr és a Bifröst őrzője Szomb. 23 Dec. 2017, 12:24

A Bifrost-nél állok mint mindig. A városban hatalmas ünnepség van, amit a valkűrök tiszteletére rendeztek.  Kicsit szomorú vagyok, hogy nem lehetek ott a barátaimmal, de a nép védelme az első. Ezért kell most itt állnom és őriznem a Bifrost-ot meg a szivárványhídat. Az egyetlen szórakozásom az, hogy nézem a csillagokat, a változásukat, a mozgásukat. Számomra ezek a csodálatos jelenségek mindennél szebbek és ezért nem is vágyom máshova.
Hirtelen léptek zaját hallom. Nem is kell találgatnom, teljesen biztos vagyok benne, hogy Brunhilde az. 
-Jó estét!-szólítom meg, amikor közelebb ér. Ő a szokásos valkűregyenruhájában van, így könnyen felismerhető.
-Neked nem az ünnepségen kéne lenned?-kérdezem tőle kicsit meglepődve. A többiek biztosan jól szórakoznak, de akkor miért jött el onnan?.
Vissza az elejére Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
21
∆ Tartózkodási hely :
Eyla mellett~

Tárgy: Re: A valkűr és a Bifröst őrzője Pént. 29 Dec. 2017, 22:12

Valamiért soha nem szerettem a nagy felhajtásokat. Nem szeretem, hogyha mindenki engem figyel vagy ha én vagyok a középpontban. Soha nem voltam ilyen és valószínűleg nem is leszek. Vezető is csak azért lettem, mert muszáj volt. Félre kellett tennem rossz szokásaimat, mert szükség volt rám, a közösség számított rám. Most emiatt vagyok itt. Az asgardiak ünnepséget szerveztek számukra és akármennyire nem akartam eljönni rá, muszáj volt. Így gondoltam, hogy itthagyom ezt a helyet, amíg mindenki Odinnal van elfoglalva és kimegyek sétálni egyet. Szerencsére a folyosón nem jár már ilyenkor senki, úgyhogy gondtalanul el tudom hagyni az épületet. A levegő kellemes, tiszta és a csillagok is nagyon szépek. Heimdallnak is biztosan tetszenek, hiszen ő sok hasonló égitestet látott már. Elindulok a szivárvány színben tündöklő híd mentén, majd nemsokára a Bifrösthöz érek.
-Üdv Heimdall!-szólítom meg kedvesen, aki hamarosan kérdőre is vonja ittlétemet. Sóhajtok egyet, majd megrántom a vállamat.
-Nem tudom. Egyszerűen csak nem éreztem jól magam-mondom, majd közelebb lépek.
-De remélem hogy legalább a többiek jól érzik magukat...de mesélj, mi a helyzet a kilenc birodalomban?-kérdezem kíváncsian, hiszen Heimdall mindig tud valami érdekeset mondani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A valkűr és a Bifröst őrzője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 14
» Asgard > Saját karakterek