Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
Alternatív Valóság - Karácsonyi ámokfutás (2017)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
113
∆ Kor :
22
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében

Tárgy: Re: Alternatív Valóság - Karácsonyi ámokfutás (2017) Szer. 07 Feb. 2018, 21:53

Merry Chrismas
Karácsonyi ámokfutás

Meg kell, hogy hagyjam, életemben nem küzdöttem még ennyit. Előbb Luna, most pedig Barnes akar kinyírni... lassan kezdek kételkedni a Mikulás kedvességében. Az emberek kedves, aranyos öregembernek képzelik el, pedig ő minden, csak pont nem kedves. Hirtelen, azt sem tudom, hogy hogyan kerültek ide a hozzátartozóink és hogy miért teszik ezt velünk. Ez is bizonyára a Mikulás műve.
Hamarosan letellik az idő és az ellenfelek hirtelen megdermednek. Megnyugodva fújom ki a levegőt, és tekintek végig a sérüléseimen. Kaptam pár ütést, lövést, égési sérülést, de... legalább élek és végülis ez a lényeg. Ha minden igaz, akkor mostmár szabad az út előttünk, indulhatunk haza. Hirtelen kinyílik az ajtó és rénszarvasok jelennek meg. Akárcsak a mesében, úgy néznek ki. Kicsit hitetlenkedve nézek körbe a terembe és a többieken, akik szintén tele vannak sérülésekkel. Az öreg jól megdolgoztatott minket.
Ennyi volt? Kész, vége, mehetünk? Kicsit nehéz elhinni, hogy ennyi kitartó küzdelem után végre hazamehetünk, de ezek szerint mégis igaz. Lassan megindulok a szarvasok felé, akik hirtelen szörnnyé változnak.
-Mi a...-csúszik ki a számon, miközben meredten bámulom az előttünk álló rémszarvasokat. Hamarosan a törpök is felélednek, mitől legszívesebben örjöngve fakadnék ki magamból, de nem teszem. Miután végeztünk ezekkel a szörnyekkel, én leszek az első, aki széttépi a Mikulást.
Az elfek és a szarvasok hamarosan megindulnak felénk, mire összeszedem az utolsó erőmet is, hogy szembeszálljak velük. Ha eddig nem haltam meg, akkor most sem fogok. Rajtam nem fog ki pár rémszarvas és több tucat mérges elf, volt dolgom sokkal rosszabbal is. Szóval nem hagyom, hogy egy pocakos öregember játszadozzon az idegeimmel, simán elbánok velük.
Utolsó erőmmel hajítom a körülöttem lévő törmelékdarabokat a szörnyek felé, akik remélhetően hamarosan feladják a harcot.

Remélem megteszi Smile
@
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
409
∆ Kor :
100
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia

Tárgy: Re: Alternatív Valóság - Karácsonyi ámokfutás (2017) Csüt. 08 Feb. 2018, 00:09

••  Karácsonyi ámokfutás ••

Ready, steady, go!

• Mivel Carol Danvers rátámadt a Mikulásra, az Öreg Piros Puttonyos nem hagyhatta megtorlatlanul a merényletet. Remélte, hogy ha a Kapitányt választás elé állítja, akkor Carol bűnhődni fog tettéért.
Amikor Steve kimondja választását, hirtelen minden támadó lény egy szempillantás alatt illan el, és furcsa álmosság veszi úrrá magát a társaság tagjain. Az eldőlt bábok óriási plüssfigurákká lesznek, így élet nagyságú plüss Pietro, Hulk, Bucky, Luna, Daniel és John hever a földön a korábbi vehemens hús-vér támadók helyett.
Carol Danvers sajnos a helyszínen életét veszíti, a testére és nyakára fonódott csövek gyorsan végeznek a nővel.
A kis csapat még láthatja, ahogyan az öreg Mikulás feláll a székéből, és széles vigyorral, lelkesen integet feléjük, és hallhatják, ahogyan "Szép álmokat!" kíván nekik.

Néhány másodperc múlva mind az öt túlélő játékos mély álomba szenderül. Amikor felébrednek az álomból, mindenki ott találja magát, ahol elszenderedett New York-ban. Hihetik az egészet lidérces álomnak, betudhatják a karácsonyi krémlikőrnek, ám ha később benéznek a ruhásszekrényükbe, megtalálják a nevükkel ellátott, piros ruhát újkori, makulátlan állapotában.

Megjegyzés: A résztvevő játékosoknak szombatig még van lehetőségük megírni egy rövid, záró reagot, ha szeretnének.

Fontos! Mivel ez a játék egy alternatív idősíkban játszódott, így az oldal jelenét semmilyen módon nem befolyásolja!

» Azoknak, akik nem írnak zárót, köszönjük szépen a játékot és a kitartó reagolást hétről-hétre! Örülünk, hogy velünk tartottatok ebben az alternatív kiskalandban, és reméljük, hogy legalább annyira élveztétek, mint mi!  szeretés  

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Alternatív Valóság - Karácsonyi ámokfutás (2017)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Karácsonyi event
» Karácsonyfa
» Hull a pelyhes fehér hó avagy Gundan karácsonya
» [Event] SAO Karácsony 2026
» Gundan Tábor 2017