KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Steve Rogers

Steve Rogers

∆ Hozzászólások száma :
249
∆ Kor :
103
∆ Tartózkodási hely :
○ unknown ○



A poszt írója Steve Rogers
Elküldésének ideje Hétf. 30 Okt. 2017, 00:08
Ugrás egy másik oldalra

Steven Grant Rogers

Amerika Kapitány




biográfia

becenév » Steve, Kapitány, Cap, A szabadság őrzője
egyéb ismert becenevek: Jégkirálynő (Tony Stark)
születési idő » 1920. július 4.
születési hely » Brooklyn, New York
kor » Khm... 97
play by » Chris Evans
csoport » Hősök
tartózkodási hely » Jó kérdés. Merre lehetsz, Kapitány?
család » Szüleit fiatalon elvesztette, egyetlen rokona sem él már, mindannyian meghaltak az ismerőseivel, barátaival együtt, míg ő közel hetven évet az Atlanti-óceán jégbörtönébe fagyva töltött.



jellem és külső »

Kék és vörös

Elérhető-e a tökéletesség egy tökéletlen világban? Sokáig úgy hitték, igen: ennek eredménye a mások által csak szuperkatona-programnak nevezett kísérletsorozat. E titkos eszmébe fecskendezett elhivatottságnak köszönhetően, számtalan kudarcba fulladt próbálkozás után született meg végül Amerika Kapitány, aki a szabadság, az igazság és a hazafiság eszményén túl a tökéletességet képviselte; legyőzhetetlen katona, feddhetetlen ember. Szuper képességeivel Amerika hősévé vált, Steve Rogers azonban tudja, hogy a tökéletesség csak egyfajta illúzió, mert mindegy, milyen színes ruhákba és erős páncél mögé bújik valaki, a lelke mélyén épp olyan esendő marad, mint mindenki más - hiszen ő is csak ember. Amerika Kapitány eszménye mögött egy hús-vér fiú rejtőzik, csak egy egyszerű srác Brooklynból, és a Polgárháborúnak köszönhetően ezt mára már az egész világ tudja. Ha ledobja a pajzsát, megszűnik Amerika hősének lenni - de vajon ki rejtőzik a nemzeti lobogó színei alatt? Kicsoda Steve a Kapitány nélkül, és mi mindenre lehet képes egymaga, ha lemond a tökéletességről?

"I don’t want to kill anyone. I don’t like bullies; I don’t care where they’re from." NEMES

Erre a kérdésre valaha tudtuk a választ. Volt idő, mikor Rogerst nem hajtotta más, mint a haza védelme iránti megszállott elkötelezettség, akaraterő, szenvedély és önzetlenség. Bár sorra utasították el, nevetség tárgyává téve vézna fizikumát és erőtlenségét, sosem adta fel. A hite, hogy egy nap kemény és kitartó munkájának köszönhetően igenis egy lehet a hazáját óvó harcosoknak, a többiek fölé emelte. Rogers ugyanis sosem volt tökéletes katona, még a jótól is messze állt, ám annál kitűnőbb erényekkel rendelkezett, így lehetőséget kapott bebizonyítani, hogy az ország, sőt, az egész világ hőse ott rejlik benne. Ahhoz azonban, hogy nemes eszméit megfelelő adottságokkal támaszthassa alá, kénytelen volt feladni magából egy darabot, kénytelen volt eggyé válni valami tőle magasztosabbal, amit a nép csak úgy hívott: Amerika Kapitány.

"For as long as I can remember, I just wanted to do what was right. I guess I'm not quite sure what that is anymore. And I thought I could throw myself back in: follow orders, serve. It's just not the same." IGAZ

Talán Steve Rogers meghalt azon a napon; feláldozta lényét valami magasabb eszme oltárán, és közel nyolc évtizedet töltött kék-vörös színek mögé bújva anélkül, hogy megkérdőjelezte volna lelke valódiságát. Hiszen - bár mindig is igyekezett hű maradni ahhoz, aki volt - úgy hitte, saját gondolkodásmódja, tiszta vágyai és őszinte, nemes érzelmei egyeznek a Kapitány eszméivel, egészen addig, míg az Atlanti-óceánba nem vezette gépét, s ahogy egy új korban ébredt, jelmezével együtt a lelkének egy eltemetett kis darabja is kiolvadt. Barátja felbukkanásával hasadás keletkezett a maszkon, ketté szakítva Steve Rogerst Amerika Kapitánytól. Ahogy a haza által diktált kötelesség és a saját szíve vezérelte ösztönök elkezdtek távolodni egymástól, Steve úgy döbbent rá, hogy nem sikerült teljes egészében összeolvadnia a Kapitánnyal; hogy a lelke mélyén ő még mindig az a srác Brooklynból, nem pedig a kékre festett máz, melyet saját népe töltött tele elvárásokkal.

"As long as one man stands against you, you'll never be able to claim victory." BÖLCS

Ma már, túl a polgárháborún, túl a világot fenyegető istenek rohamán, nem tudja a választ. Nem tudja, milyen ember lapul a jelmez alatt, mik azok a gondolatok, vágyak és tulajdonságok, melyek megkülönböztetik őt Amerika Kapitánytól. Nem tudja, de ki fogja deríteni. Leteszi a pajzsot, hogy újra rátalálhasson önmagára.

Kiegészítés:
A haza odaadó szolgálatán túl Amerika Kapitány fontosnak tartotta megőrizni a Bosszúállók csapatának nyelvezeti feddhetetlenségét is. Ennek legszebb példája, mikor a küldetés közepén megfeddte Tony Starkot: "Hogy beszélsz?!" / "Language!" Hiszen a választékos szókincs és a tömény udvariasság minden hősnek alapfelszerelése.

képesség »

A szuperkatona

Talán arra gondolunk, nem fair, Rogers miféle képességekre tehetett szert egyetlen szérum segítségével. Sokaknak már az elég, hogy feladják a harcot, ha megpillantják a vörös-fehér pajzsot cipelő férfi sziluettjét, holott Amerika Kapitány épp olyan sebezhető és halandó, mint bárki más. Ember. Ereje különleges adottságokkal ruházza fel, de ettől még ostobaság lenne azt gondolni, hogy elpusztíthatatlan.

Adottságai közül néhány:

fizikai erő, melyet bizonyított, mikor képes volt miliméterekre megmozdítani Thor kalapácsát, vagy puszta kézzel visszatartotta Bucky helikopterét.
emberfeletti gyorsaság, melyről elegendő annyit megjegyezni: "Bal oldal!" / "On your left!"
kivételes reflexek, melyeknek köszönhetően mesterien bánik pajzsával, kivédve a legvehemensebb golyózáporokat is.
kiemelkedő állóképesség, mely lehetővé teszi számára, hogy bármikor lekörözze Sam Wilsont távfutásban, és még csak meg se izzadjon közben.
közelharci képességei fejlettek, jártas és tapasztalt a test-test elleni küzdelemben és az ökölharcokban is.
jó stratéga, elsődleges szempontja mindig a civilek megóvása, a túszok kimenekítése.
hűsége mindenek felett áll, barátairól képtelen lemondani, s ha kell, eldobja pajzsát, de nem küzd meg azzal, akit testvéreként szeret.
önzetlenségből jeles, hajlandó az Atlanti-óceánba vezetni a gépét, ha ezzel megmenthet másokat.

Gyengeségei közül néhány:
(Az egykori Bosszúállók közreműködésével, a lista folyamatosan bővül.)

• atyáskodó mások felett
• egysíkú
• érzelmei gyakran elhomályosítják az ítélőképességét
• túlságosan elavult eszmékhez ragaszkodik
• nehezen adja át az irányítást
• csilivili ruciban van, mégsem hasznos

Tudtad?
• Amerika Kapitány a gyors anyagcseréjének köszönhetően képtelen berúgni.
• Nem jó táncos.

"We try to save as many people as we can. Sometimes that doesn't mean everybody, but, if we can't find a way to live with that, next time... Maybe nobody can be saved." HŐS

előtörténet »

"Doesn't matter if the whole country decides that something wrong is something right. (...) When the mob and the press and the whole world tell you to move, your job is to plant yourself like a tree beside the river of truth, and tell the whole world."

A lobogó színeiben pompázó ruha élére hajtogatva hever a szekrény mélyén, rajta a gondosan elhelyezett, érintetlen pajzs. Az öreg komód zárja már nem a régi, megviselte az évtizedes csapkodás, a mágnesek több ponton eresztenek, ajtaja állandóan résnyire tárva áll. A tágas ablakokon beszökő, citrom sugarak gyengéden cirógatják a vörös-fehér csíkok oldalát, a kopott, fehér csillag szárai mohón nyújtóznak egyetlen fényforrásuk után.
Mintha csak percekkel ezelőtt lett volna, hogy Steve Rogers levedlette a Kapitányt; olyan gondosan fejtegette le lelkéről a kötelezettségek és az elvárások súlyát, ahogy a kesztyűt húzta le ujjairól, összehajtogatott nadrágját a felső ruházatra terítette, a két réteg közé igazgatva az öveket és szíjakat. Csizmáját katonásan összezárva a szett mellé helyezte, tekintetével hosszan simogatva azt, ki egykoron oly büszkén volt. Kék szemében érzelmek sokasága kavargott: az elválás fájdalma, a múlt gyásza, a bizonytalan jövő izgalma - aztán egyetlen határozott mozdulattal becsukta a szekrény ajtaját, elidőzve tenyerével a durva fán, majd hátat fordított és elsétált. Azóta egyszer sem tért vissza.

SZOKÓVIAI EGYEZMÉNY: HÍD VAGY SZAKADÉK?
NEW YORK HŐSEI VÁLASZTÁS ELŐTT

Szanaszét hevernek az újságok az asztalon, egymást fedik a különböző címlapok, kiemelt, vastagon szedett főcímeik alatt katonásan sorakoznak az elmúlt hónapok neves dátumai. Lágy muzsika szűrődik be a konyhából, az ablakpárkányra kihelyezett rádióból recsegős, vibráló jazz zene szól. Az énekes karcos hangját -melybe be-becsatlakozik egy mélyebb, élénkebb bariton, papucsának gumis csoszogása - és a szaxofon duruzsolását elnyomja a kávéfőző kotyogása, a fazékban rotyogó ebéd. A félig letakart fedő alól súlyos gőzpamacsok szállnak fel, a huzat a nappali felé sodorja az illatokat, meglibbentve az újságok csücskét.

HŐS VAGY ÁRULÓ?
AMERIKA KAPITÁNY NEM ÍRJA ALÁ AZ EGYEZMÉNYT!

Széles dohányzóasztal terpeszkedik a nappali közepén, gondosan eligazítva a nagyképernyős televízió és a többszemélyes kanapé közé. Rajta félig kiürült bögre árválkodik, két centire az erre a célra kihelyezett poháralátéttől - valószínűleg újabb (sikeres) kísérlet Bucky részéről, hogy kiakassza Steve rendre kiélezett szenzorait -, mellette pedig egy tál friss sütemény illatozik, amit alig egy órája hozott át nekik az a hölgy, akinek segítettek megjavítani a traktorját múlt héten. Mrs Jenkins bajban van a termőföldjük megművelésével, mióta a férje meghúzta a derekát, Steve pedig képtelen volt elsétálni az idős házaspár mellett, amikor meghallotta a hölgyet a közértben, így hát nem meglepő, hogy felajánlotta a segítségét. Végtére is ez nem olyan, mintha újra Bosszúálló lenne; nem forognak kockán életek milliói - ez csupán ártatlan, jószándékú segítségnyújtás, apró gondoskodás a szomszédok felé. A lelke mélyén persze tudta, hogy akcióhoz edzett lelkének és testének egyaránt szüksége van az ehhez hasonló pótcselekvésekre, így aztán örömmel vállalt el bármit, amivel jobbá tehette az emberek életét.
- A férjének igaza volt, Mrs Jenkins, tényleg a szivattyúval volt a gond. Ezzel az újjal elvileg már működnie kell. - Azzal visszahelyezte két kerekére a szemmagasságban tartott traktort orrát, és igyekezett nem tudomást venni arról, hogy az idős hölgy a javítás minden egyes percét azzal töltötte, hogy Steve felsőtestében gyönyörködjön. Nem mintha a mellkasán, hátán lecsorgó verejték és a feszülő, terepzöld póló nem hangsúlyozták volna ki kidolgozott, tömött kockáit, de rég elmúlt már az az időszak, amikor a férfit érdekelte saját hiúsága. Lecsukta a motorháztetőt, majd felkapaszkodott az első kerékre, és a fülkébe behajolva elfordította a járműben a kulcsot. A traktor pöfékelve bár, de beindult, ismerős rotyogása pedig elégedettséggel töltötte el a férfit.
- Isten áldja, gyermekem! - hálálkodott a néni, miután végre képes volt elszakadni Steve felsőtestének látványától. - Mindig mondom az én Charlesomnak, hogy szabaduljon már meg ettől a kőkorszaki ócskaságtól, de tudja, a világháború alatt került hozzánk, őt pedig hajtja egyfajta szentimentalizmus.
- Ah, ismerem az érzést. - Steve lehuppant a földre, udvarias mosolyt villantva az asszonyra. A nő nem is sejthette, milyen jól ismeri a világháború vívmányait, és azt is tudja, mennyire nehéz elszakadni valamitől, ami hozzánőtt az emberhez. S ahogy erre gondolt, tekintete akaratlanul is újdonsült otthona felé vándorolt...

SZÖKÉSBEN A TÉL KATONÁJA!
ÖRÖKRE VÉGE A BOSSZÚÁLLÓKNAK?

Só, kávé, cukor.
Valami nem jó.
A helyes sorrend: só, kávé, cukor. Utóbbi mégsem volt a helyén, pontosabban cukor volt, de a sónak szánt dobozban. Steve kétkedő, gyanakvó pillantással emelte le a sónak hitt dobozt a polcról, majd a fedő alá kukkantva nehéz, bosszús sóhajt hallatott.
- Bucky, ne már! Megbeszéltük, hogy a sót a piros, a cukrot meg a fehér dobozban tároljuk! Még rá is írtam, hogy "só" és "cukor"! - kiáltott hátra a válla felett, barátja szobája felé, majd fülelt, válasz azonban nem érkezett, így csak bosszankodva visszatette a helyére a sónak álcázott cukrot, hogy levegye helyéről a másikat. - Persze, hiába mondom...
Együtt élni nem is olyan egyszerű, sem a Tél Katonájának és Amerika Kapitánynak, sem pedig James Barnes-nak és Steven Rogersnek. Steve olykor elgondolkodott rajta, hogy lehet az, hogy újra és újra kimentik egymást a halál torkából, de azt képtelenek megtanulni, milyen módon tárolják a fűszereket a polcon. Ez a gondolat pedig minden bosszankodása ellenére mosolyt csalt az arcára.
Hiszen visszakapta...

LETETTE A PAJZSOT!
SENKI SEM TALÁLJA AMERIKA HŐSÉT

Gyengéden elhelyezi a virágcsokrot a sírkő előtt, mielőtt a fűbe telepedne. Lazán felhúzza térdeit, rájuk támasztva karjait, és csak csendben fürkészi a sírkövet, a rajta szereplő néven és portrén nyugtatva pillantását. Sokan azt hiszik, attól még, hogy nem mutatja a fájdalmát, az nem is létezik. Pedig mindegy, hány év telt el, mindegy, hány csatát nyertek meg, még mindig fájlalja az elmulasztott táncot. Gondolatai újra és újra visszaűzik a nőhöz, léptei pedig a sírjához, mintha láthatatlan mágnes rejtőzne a bőre alatt. Még ha a világ másik végére utazik is, még ha a világűr legszörnyűségesebb gonosza fenyegeti is a Földet, végül újra és újra visszatér a múltjához, az emlékeihez.
Szégyelli. Nem azt, hogy olykor ő is elgyengül, hogy az ő kemény páncélján is vannak törések, hanem azt, hogy ezeket képtelen felvállalni. Nem beszél róluk senkinek, így olyan, mintha nem is léteznének, és ezt szégyelli. Tony, Bruce, de még Bucky is képesek felvállalni a saját gyengeségeiket, ő vajon miért kivétel ezalól? Talán mert a világ, melyben felnőtt, még annyira más eszméket diktált. A fájdalom, a gyász nem fér bele a tökéletességbe, Amerika Kapitánynak pedig minden szempontból annak kellett lennie. Hiába telt el több mint hetvenöt esztendő, az elvárások, melyeket a szérummal együtt a vérébe pumpáltak, még benne égnek.
Így hát most mesél. Órákat tölt a sír előtt és egy régi baráttal társalog, ki talán többet is jelentett számára egy elmulasztott táncnál; talán ő volt minden, s talán ez így marad már örökkön örökké.
Őt pedig elvesztette...

VESZÉLYBEN AZ EMBERISÉG!
A BOSSZÚÁLLÓK ÚJRA EGYÜTT!

Türelmetlen, dübörgő léptei az ajtótól egyből a szekrényhez viszik. Szálas termetével elállja a napfény útját, ahogy tenyerébe simítva a durva fát szélesre tárja a komód ajtaját. A viszontlátás súlya egy pillanatra szíven üti, csak bámulja porlepte, kék-vörös holmijait, mielőtt még a ruhakupac tetején heverő pajzsáért nyúlna. Szeretettel üdvözli régi barátját, a citrom sugarakba emelve fürdőzteti meg társát a kora délutáni napfényben, majd a szekrény mélyére hajol, hanyagul felkarolva és magához ölelve lénye elfeledett darabjait, oda-odakapva az elejtett kiegészítőkért. Lábával csukja be maga után a kifosztott szekrényt, majd eltűnik a szobája falai mögött, hogy onnan már teljes színeiben robbanhasson ki.
Úgy érzi, sikerült megtalálni a válaszokat, melyeket eddig keresett. Hiszen ő maga mondta: a szabadságnak nagy ára van, és ő ezt hajlandó megfizetni, még akkor is, ha ezzel egyedül marad. De hát miért is lenne egyedül? Szája szegletében komisz, kisfiús mosoly bujkál, ahogy barátaira, társaira gondolva felhúzza kesztyűit és felmarja az ágyra ejtett pajzsot.
- Bucky, ideje indulni! - kopogtatja meg a szomszédos szoba ajtaját, ahogy végigrobog a folyosón. Ismerős búgás üti meg a fülét a veranda felé közeledve, és ahogy kilép a szúnyóghálón, arcán kiszélesedik a komisz mosoly. Az udvaron landoló helikopter lapátjai sebesen szelik a levegőt, felkavarva a port és a szomszéd kertjének frissen ültetett ágyásait. Steve bevárja társát, mielőtt a gép felé indulna; beszáll, és ahogy behúzza maguk után a fülke ajtaját, annak oldalán megcsillan a jól ismert, már-már elfeledett A betű.

VÉGE A BUJDOSÁSNAK!
AMERIKA KAPITÁNY ÚJRA A NÉP SZOLGÁLATÁBAN?


user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Pént. 03 Nov. 2017, 17:21
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Steve! ••

Elfogadva!




HEY!

Olyan boldog a szívem... Mindenki Kapitánya nekem nagyon különleges helyet foglal el a szívemben.  szeretés  Nem csak azért, mert talán az egyik legszerethetőbb figura,... Több, mint két évig voltam olyan szerencsés, hogy vigyázhattam rá és kalandozhattunk jóban-rosszban, mellettem volt a jó időszakok alatt, meg akkor is, ha néha nehezebb volt. Ezért kifejezetten érzékeny vagyok rá, ... de most, hogy a lapod végére értem, el kell mondjam, hogy nem érzek mást, csak örömet. Nagyon, nagyon jó kezekbe került a fickó, ráadásul azt hiszem, hogy jobb helyen még nem is volt. okés
De most, hogy kicsöpögtem a régmúltat... WÁÁÁOHH! Az írásmód, a stílus, a világ, ... a szóhasználat. Annyira szerettem ezt a lapot! Nagyon jól esik olvasni, ... esett. De még párszor visszajövök ám, biztosan.  nyáladzik
Nagyon tetszik a jellemleírás. Sóhajtozok itt,.. annyira mélyen csodálom ezt a lapot. Annyira letisztult és finom, mint maga az emberünk. A képességleírásod nagyon pontos, úgy tetszik a megoldás, amit választottál!  nyáladzik Tetszik, hogy idézetek köszönnek vissza, tetszik, hogy gyengeségek és nem köztudott információk is megbújnak a sorok között! Oda vagyok érte!
A történetrész alatt a címkék... Ó te jó ég! Már azokkal megvettél! De, amint utánaolvastam és mélyebbre áshattam az érzelmeiben, egyre jobban karcsúsodott a mosolyom. Már szinte csak a fejem fogtam, hogy csillapítsam az érzéseimet. Nagyon, nagyon, nagyon szép lapot írtál nekünk! Gratulálni tudok hozzá! Azt hiszem, hogy a két ikonikus hősünk, Amerika Kapitánya és a Vasemberünk is a lehető legjobb kezekbe kerültek. Ráadásul majdnem egyszerre. Karácsony van?  kacsint
//Azért így kitérni azokra az izmokra, csúnya dolog...  szégyellős //
Nem tudom hova fokozhatnám a dicséretet? Borzasztóan elégedett vagyok, sőt, mi több... Nagyon rendben vagyunk, Kapitány! Very Happy
Örülök, hogy megérkeztél és hazataláltál annak a csodálatos usernek a kezébe!  szeretés
**link ~ ezt a dalt annak idején Steve Rogers énekelte a zuhany alatt. Karakterhűen odafigyelek a nótákra, meg arra, hogy kihez tartoznak... Még nem találtam megfelelő embert előtted, akinek tovább adhattam volna, de most már a Te dalod, énekelgessed tovább. taps  szeretés
Köszönöm az élményt! Nem is járatom tovább azt a nagy számat! kacsint
Üdv a fedélzeten, Rogers! Tessék meghódítani a játékteret!

Vissza az elejére Go down

James Barnes

∆ Hozzászólások száma :
171



A poszt írója James Barnes
Elküldésének ideje Pént. 03 Nov. 2017, 21:24
Ugrás egy másik oldalra

Kedves Steve!

Azt hiszem most először élek a Köszöntés jogával, szóval engedd meg hogy itt örömködjek neked, mert már nagyon, nagyon vártalak!! +.+

Aztamiahűha! +.+ Szóval így elsőre ennyit tudok mondani xD Végigolvastam és egyszerűen remek, remek. Tudod, én játszottam az első igazi Steve-el, aki Lordé volt, és utána eléggé kritikus lettem még két próbálkozásra.... de egyszerűen nem tudok mit mondani, beváltottad, illetve nem is csak beváltottad felülmúltad a várakozásaimat és Lord mellett én vagyok a második leghálásabb neked, hiszen nekem van a legtöbb közöm még a Kapitányhoz és igazán gyönyörű lapot írtál, itt vigyorogtam, sóhajtoztam és majdnem meg is hatódtam a szerelmi részen hogy Peggy... hát na T_T

És hát igen...
"- Bucky, ne már! Megbeszéltük, hogy a sót a piros, a cukrot meg a fehér dobozban tároljuk! Még rá is írtam, hogy "só" és "cukor"! - kiáltott hátra a válla felett, barátja szobája felé, majd fülelt, válasz azonban nem érkezett, így csak bosszankodva visszatette a helyére a sónak álcázott cukrot, hogy levegye helyéről a másikat. - Persze, hiába mondom..."

Ezt így... nagyon látom magam előtt, ahogy a tüntetően nem pohár alátétre tett bögrét is Very Happy Istenem, mit művelhetnek ezek ketten egy háztartásban, alig várom hogy közösen kitaláljuk. Szerintem készülj fel a rohamra, hogy mindenki téged akar majd játszani vinni, én is többek között és... érezd jól magad itt Smile
Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Steve Rogers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Bosszúállók-