Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
4
∆ Tartózkodási hely :
Sakaar

Tárgy: Valkyrie & Eyla Hétf. 23 Okt. 2017, 20:06

Egy hosszú sétát követően, ami a kastély hátsó kertjében tettem, bár nem nagyon az én világom, majd visszatérve a kastélyba, egyenesen a nagy terembe ahol mások is vannak. Már egy ideje itt vagyunk, szóval elég sok az ismerős alak itt, de én most csak egy valakit keresek a tekintetemmel, s megis találom. Amint megtalálom, meg is indulok Valkyrie felé, s arcomon a vigyor látszik, ami egyre szélesebb lesz közeledésemre. Ő a társam, együtt voltunk még anno valkűrök, de most már nem is tudnám meg mondani, hogy mik is vagyunk. Talán csak szimplán Asgardaiak, s az egyik még szárnyakkal is rendelkezik, s ez volnék én.
- Üdv! Csatlakozhatom? - Kérdem, de még nem ülök le. Jól nevelten megvárom, hogy barátnőm engedje meg. Még ma is úgy gondolom, hogy nekünk kettőnk nek nem itt a helye, s ha kell meg szökök, de nem egyedül, mert nem hagynám itt őt.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
23
∆ Tartózkodási hely :
Eyla mellett~

Tárgy: Re: Valkyrie & Eyla Kedd 24 Okt. 2017, 14:26

Egy ideje már itt ülök a nagy teremben, ahol a többiek is vannak. Mondjuk szívesebben lennék valahol a kocsmában, de igazából teljesen mindegy, hogy hol iszok, nem? Egy asztal mellett ülök és közben beszélgetek pár ismerőssel az arénából. Nem szívesen beszélgetek senkivel, de most az egyszer kivételt teszek. Elvégre, hatalmas mérkőzés várható pár órán belül. Lassan már kezdek eltelni magammal, amiért mindig nekem sikerül összeszedni a legjobb harcosokat. Persze Eyla is segít benne, mielőtt azt hinnék, hogy mindent egyedül csinálok. Nem is tudom mi lenne velem Eyla nélkül. Már századok óta itt raboskodunk a Nagymesternél, de szerencsére legalább mi itt voltunk egymásnak. Ahogy a tömeg felé fordulok, megpillantom Eylát, akit széles mosollyal köszöntök. Nehéz lenne nem észrevenni a szárnyaitól.
-Heló, gyere, ülj le nyugodtan-majd arrébbmegyek, hogy neki is legyen hely.
-Mi járatban erre?-kérdezem tőle. Igyekszem terelni a témát, hiszen ma szép napunk van...ami tökéletes a szökésre. Nem szívesen dicsekszem vele, de végre sikerült megszereznem Sakaar térképét és a palota tervrajzát, nehezen, de végre sikerült 200 kreditért. Egész este fent voltam és a tervrajzot tanulmányoztam és kidolgoztam az útvonalat.
Amint befejeztük a cseverészést, feltűnés nélkül Eylának adom a csűrött papírlapot, amin a tervrajz látható, rajta egy piros tollal kidolgozva egy-két útvonal.
-Vélemény?-kérdezek rá, remélem, hogy vevő az ötletre és ő is benne van.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Valkyrie & Eyla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Eyla