» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Daniel és Caroline- Egyenesen át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Daniel és Caroline- Egyenesen át Vas. 24 Szept. 2017, 12:41

Mostanában sok levelet kapok a Ravencroft Szanatórium Igazgatójától, hogy látogassak el hozzájuk. Sok Beteget nem tudnak elhelyezni, mert a létszámuk eléggé megnövekedett az elmúlt hónapokban.
Igazság az, hogy a bentlakók többsége inkább valami szervi bajjal küszködik, de lassan az orvosi kapacitásuk kevés, hogy rendesen elássák a gondozottakat.
Most oda tartok, hogy talán segítségre lehetek, bár a mentális zavarokkal nem nagyon vagyok képezve.
De mint írta az Igazgató, lesz még mellettem valaki, aki talán többet tud ezekről a dolgokról, vagyis az elme "Tudora".
Én inkább a testi bajokkal vagyok nagyobb tapasztalattal, mint az agy rejtett gondolataiban.
Kicsit zavarban is vagyok, de talán tudok valamit segíteni az Intézet munkájában, bár sok Orvost ismerek, és talán ha közelebbről megismerem a körülményeket, akkor jobban is tudok segítségére lenni.
A kocsimmal most parkolok be az épület elé, és már most csodálattal nézem a szép kertet és a rendezett környezetet.
Igaz magas fallal van elkerítve, de nem csak azért, hogy börtönnek érezzék a Betegek maguk, hanem inkább a védelem miatt...gondolom én.

Ahogy kiszálltam az autómból, egy nő siet elém, és üdvözöl.
-Jó reggelt, Doktornő! Az Igazgató úr már nagyon várja! Jöjjön...- invitál be kedvesen.
-Jó reggelt! Köszönöm.- mondom mosollyal, és követem a hölgyet.

A kapun belépve csodás márványkőből rakott padló fogad, és körben virágok sorakoznak a feljáró mellett.
Szép, rendezett aula, és a lépcsőn feljutva, bevezet az irodába.
Az Igazgató úr kedvesen elém siet, és üdvözöl.
-Jó reggelt, Doktornő! A nevem dr. Simons. Nagyon örülök, hogy ellátogat hozzánk. Hamarosan megérkezik a másik Vendég is aki majd csatlakozik hozzánk.
Kérem foglaljon helyet!-
mutat a fotelra.
-Üdvözlöm, dr. Simons....köszönöm..- ülök le a fotelba.
-Hamarosan megérkezik Atkinson úr...addig elmesélem a Szanatórium történetét, amíg várakozunk. Talán kíváncsi az itteni dolgokra, ahogy biztos vagyok abban is, hogy fognak érdekes dolgokat látni.
De nem akarok ennyire előre sietni, inkább majd a saját szemükkel lássák meg
.

Kíváncsian hallgatom végig a Szanatórium történetét, és igazából egy szóval sem vágok szavába az Igazagatónak.
Felettébb érdekes történeteket mesél, és most, hogy itt vagyok, jobban felkeltette a kíváncsiságomat a különös és furcsa esetek, amik a napokban sokkal sűrűbben történtek. De inkább megvárnám a szakértőt, aki biztosan többet tud ezekről a dolgokról, mint én.
Így hát kényelmesen elhelyezkedve, keresztbe tett lábbal ülök, és hallgatom a már- már misztikus eseteket.
Nem tudom mennyi idő volt mire az ajtón kopogás hallatszott.
Egy Férfi érkezett, és ha jól sejtem, akkor mr. Atkinson lehet az..
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Daniel és Caroline- Egyenesen át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Caroline Forbes
» Caroline szobája
» Daniel Whitehall
» Love Bites
» Caroline Forbes