KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Luna Thomson

Luna Thomson

∆ Hozzászólások száma :
108
∆ Kor :
29
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Luna Thomson
Elküldésének ideje Szer. 20 Szept. 2017, 20:12
Ugrás egy másik oldalra

Csodálatos Luna Thomson

szuperhős nevem ide




biográfia

becenév »Luna
születési idő » 1994 08. 19.
születési hely » Washington
kor » 23
play by » Luanna Perez
csoport » ügynökök
tartózkodási hely » New York
család » Még nem emlékszem a szüleimre az amnézia miatt, de a testvéreimre már igen.
Van egy húgocskám, már biztos ismeritek, ő Norina Thomson.
És van egy ikertesóm, ő a bátyám, Cooper Thomson.



jellem és külső »
Kerülöm a feltűnést, bár néha akaratlanul feltűnést keltek. Kitartó és elszánt vagyok (ez hasznos, ha információt akarok húzni valakiből). Róka lévén nagyon ravasz vagyok. (Néha kicsit egoista vagyok.) Nagyon szeretem az állatokat. Ha gy állatkertben járok, mindig megfordul a fejemben az, hogy kiengedjem az állatokat. Nagyon szeretem este a csillagokat nézni( szinte minden este kimegyek a csillagos ég alá ).

A baleset során lett ombre vörös a hajam, (teljesen természetes, nem festett) és ez nekem így tetszik. Barnászöld szemem van ami az átváltozáskor teljesen zöld lesz. Viszonylag magasabb vagyok(170 cm környéke). Annak ellenére nagyon könnyű( vasággyal együtt 50 kiló) vagyok, de egyen talán nem vagyok pálcika, inkább izmosabb testalkatú és karcsú.
képesség »
A képességemet egy két éve történt baleset során kaptam.
the fox:
Ez annyit takar, hogy át tudok változni egy szárnyas zöld szemű rókává. A sok gyakorlásnak köszönhetően ebben már szinte profi vagyok. A gyönyörű, fehér angyalszárnyaim igazán különlegesek, mivel tűzállóak és golyóállóak.

pirokinézis:
Ebben a képességemben még amatőr vagyok. De sokat gyakorlom és egyre jobban megy. Ha teljesen kitanulom a tűzmanipulációt, akkor majd képes leszek a magam előállítani tüzet mindenféle segédeszköz nélkül.

méretváltoztatás:
Nemrég megjelent egy új képességem. A róka alakom meg tud nőni hatalmasra. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy mondjuk akkora lesz az az alakom amikor használom ezt a képességet, mint egy nagyobb kutya, hanem még egy lónál is nagyobb leszek. Maximum négy méteresre tudok megnőni és egy normál rókánál nem lehetek kisebb. Ez a képességem akkor jelent meg, amikor épp a S.H.I.E.L.D edzőtermében, a szimulációs robotokkal gyakoroltam. És az egyik védekezésemnél egyszer csak megnőttem.

zöld szemek:
Ha bármelyik képességemet használom, a szemeim zölden kezdenek el izzani.

Már egy ideje megfelelő tanárt keresek , hogy megtanuljam használni a képességeimet.

előtörténet »
A legutolsó emlékem az, hogy Szokóvián keresztül mentünk valahova nyaralni(nem emlékszem, hogy hova). Megálltunk éjszakára pihenni, és kivettünk két hotelszobát(egyet Coopernek, és egyet nekem és Norinának). Másnap úgy gondoltuk, hogy kicsit körbenézünk a városban. Norinával egymás mellet sétáltunk, de Cooper kicsit lemaradt fotózni. Egyszer csak egy nagy robbanás, és minden elsötétült. A következő emlékem az, hogy egy fehér szobában ébredtem fel. Mindenem nagyon fájt. Ajtónyílást hallottam, és bejött egy fehér köpenyes ürge. Nem nagyon tetszett hogy közeledik felém.
- Kérem ne jöjjön közelebb!
De az orvos nem tágított, egyre közelebb jött. Én mit se törődve fájó porcikáimmal, felpattantam és hátrálni kezdtem. Az orvos kedvesen mondta, hogy feküdjek vissza az ágyba. De engem nem érdekelt, hogy mit mondott. Tovább hátráltam és közben elhaladtam egy tükör előtt. A szemem sarkából láttam egy élénk vöröses színfoltot, ezért belenéztem a tükörbe.
- Miért vörös a hajam? Mit csináltak velem?!
- Kérem nyugodjon meg. Ilyen volt a haja amikor önre találtunk.
- Hogy érti azt hogy találtak?! Mi történt velem?!
Ekkor egy különös érzés fogott el. Mindenem egyre jobban fájt. Valami elkezdett szétáradni a testemben, valami ki akart törni. A kezeim már egyre kevésbé hasonlítottak kezekre, egyre inkább mancsnak tűntek. Mikor a tükörbe néztem már nem hasonlítottam egy átlagos lányra, Kisebb voltam, ráadásul nem ember, hanem róka.(ma már könnyebben és gyorsabban változom át)
Mire az ajtó felé néztem az orvos már nem volt ott. egyedül voltam a szobában. Nagyon féltem, nem tudtam mi történt velem. Újra a tükörbe néztem.Mi történt velem? Róka lettem!? És szárnyaim vannak! A gondolatok ide-oda cikáztak bennem. A következő pillanatban egy mosolygós, jól öltözött pasas lépett be az ajtón.
- Jó napot! Hogy érzi magát?
Én még mindig  ijedten kuporogtam a sarokban, de közben alaposan szemügyre vettem a látogatót.
- Nem kell félnie. Itt senki sem fogja bántani. És közben leült egy székre.
- Milyen modortalan vagyok. Phil Coulson vagyok.
Kicsit hezitáltam, de utána vissza mentem az ágyhoz. Fura volt rókaként járkálni, de a legnehezebb az ágyra volt felmenni. Kicsit furán nézhettem ki mikor foggal, körömmel ptóbáltam felkerülni az ágyra. Szépen lassan megnyugodtam, és a rókabundát szép lassan a kórházi ruhám váltotta fel.
- Maga egy nagyon különleges ember. Szükségünk van a magához hasonlókra. mit szólna ha a S.H.I.E.L.D növendéke lehetne? Kiképeznénk ügynöknek, szállást biztosítanánk, teljes ellátást, és persze lenne másik állása úgymond egy másik személy azonosság ként.
Kicsit hezitálok. Végül is sokat hallottam már a S.H.I.E.L.D-ről, ott vannak azok a maskarás fószerek.
- Nos elfogadja az ajánlatot?
Úgy gondoltam kicsit kéretem magam.
-Hogy is mondta, ügynöknek? Legyen.
Coulson felállt, odajött hozzámés kezetfogtunk. Rám mosolygott, én meg vissza mosolyogtam rá, jelezvén, hogy azért szívesen elfogadom a felkérést.
- Ha jobban lesz körbevezetem a bázison.
És kiment a szobából.

user neve » tapasztalat » multik



A hozzászólást Luna Thomson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 16 Márc. 2018, 18:45-kor.
Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Vas. 08 Okt. 2017, 11:53
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Luna! ••

Elfogadva!




HEY!

Üdvözöllek az oldalon! (:
A jellem&külső leírásod tetszik! Szépen lassan felépül bennünk a kép, hogy miféle leányzóval hozza össze a sors az olvasódat. Mindent leírtál, ami fontos, így tehát elégedetten haladok tovább!
A képességeiddel minden rendben, nincs kivetnivalóm. Kreatív és egyedi. Tetszik, hogy bevállaltad! Eddigi létezésünk során egyszer volt egy rókánk, de annak már hosszú ideje. Örülök, hogy újra van egy Foxcsaj! A későbbiek során még biztosan sokat fogsz fejlődni, bár még így is benned van az a bizonyos erő!  kacsint
És akkor a történet. Kíváncsi vagyok rá, hogy tesóval mi lesz, hogy veled mi lesz ügynökként. Sajnos nem sok ügynök mocorog nálunk, de bízom benne, hogy a példád után majd ők is belejönnek. Érdekes, hogy mennyi mutáns képességét baleset aktiválja. Ezen időnként elgondolkozom... de visszatérve rád! Láttam végig a fejemben a történetet, köszönöm! Bízom benne, hogy sokszor olvashatlak még, mert van benne lehetőség.
Rendkívül örülök, hogy olvashattalak! Smile
Köszönöm az élményt!
Nem is tartalak fel tovább, irány foglalózni, aztán tessék meghódítani a játékteret!

Vissza az elejére Go down
 

Luna Thomson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Ügynökök-