» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
442
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Tárgy: Lady Sif Vas. 17 Szept. 2017, 19:32

Lady Sif

THE GODDESS OF WAR

biográfia

becenév » Lady Sif, Sif - Midgardon néha Xena... -
születési idő » Több, mint egy ezer éve...
születési hely » Asgard - Mióta az eszemet tudom ott élek fivéremmel. Szülőhazámnak is tekintem! -
kor » Több, mint ezer éves.
play by » Jaimie Alexander
csoport » Asgardiak! - Vagy harcosok, ha létezik olyan különleges csoport! -
tartózkodási hely » Asgardban! - Midgardon is volt korábban dolgom a S.H.I.E.L.D.-el, aztán Hellbe kerültem, de most ismét Asgardban tartózkodom és szándékozom is maradni! -
család » Heimdall - fivére, a 'Mindent látó', s talán elsőre nem tűnik úgy, Sif kötődik hozzá, tiszteli és szereti. Emellett családjaként tekint még Fandral, Hogun és Volstagg  hármasára is. Képtelen lenne őket hátra hagyni, elfeledni, vagy elszakadni tőlük! Mint egy lármás, mocskos, időnként igazán különböző személyiségekből összeálló családot alkotnak. A harctéren kiválóan működnek együtt, s ha bárki kérdezni Sifet, őszerinte a bizalom közöttük már egészen istenséges. Sif Lokit is családjának tekintette, amíg a férfi el nem fordult tőlük, s meg nem akarta öletni Thort. Thort, aki mindig is Sif Úrhölgy szívének mozgatóelemeként létezett, s létezik majd örökké...

jellem és külső »
Harcos lelkületű, ebből adódóan kitartó és akaratos. Időnként azonban buja, és szerény. Egyébiránt lojális, hajthatatlan és eltökélt. Intelligens és találékony. Személyisége kiismerhetetlen. Időnként ő maga sem tudja előre, hogyan tesz majd. Pillanat embere. Hangulatát tekintve melankolikus. Kissé lobbanékony. Odaadó, őszinte jellemmel rendelkezik. Általában, ami a szívén, az a száján is. Ritkán vallja be a gyengeségeit. Makacs, borzasztóan makacs! Kedvessége határtalan. A harcos szelleme ellenére nőies. Bátor és önfeláldozó. Bármit megtenne bajtársaiért, bármit...
Sötét, a fekete árnyalataiban gazdag leomló zuhatag ékesíti arcát. Keskeny arcperem. Éles állcsúcs. Szinte aranybarna íriszek, sápadt, selymes bőr. Karcsú, harcos alkat. Középszerűen magas. Öltözéke harcias, időnként elegáns, ha a királyság ünnepséget rendel el.
"Nem vagyok szörnyeteg.
Néha veszélyes vagyok, de csak azokkal szemben,
akik megérdemlik.
"
- Sif
képesség »
Sif rendelkezik az összes asgardira jellemző természetfeletti képességgel.
Ember feletti erő, gyorsaság. A Sif izomzatának fizikai aktivitásában lényegesen kevesebb fáradtságú toxin keletkezik, így akár 24 órán át is képes csúcskapacitást nyújtani, mielőtt fáradtság jellemezné. Sokkal ellenállóbb a szervezete, mint a halandó embereké, ütésekre, hőmérsékletre...  Fejlett öngyógyító készség.  
Sif születési joga révén rendelkezik a transzverzális idő és a tér hatalmával, tehát képes teleportálni. Gyorsabban utazik, mint a gondolkodási sebesség azáltal, hogy átszúrja a végtelen szöveteket, és elutazik az általa választott célokra.
Félelmetes harcos. A fegyvertelen - és a kardforgató harc stílust is magának tudja. Továbbá képes kommunikálni a Kilenc Birodalmak minden nyelvén.

//forrás: link//

előtörténet »

- Odin elesett, Asgard romokban, Loki és Thor közös erővel küzdenek meg az ellenünk fellépőkkel. Nem látom bajtársaim, Fandral... Merre vagy? Hogun? Hol vagytok? Thor? Thor, hol vagy? ... Most nincs életveszély, ez nem jár függőséget okozó adrenalin-lökettel, a harc izgalmával, és a lehetséges győzelem feloldásával. Itt csak veszíthet. De még mindig bátor... Egy jó katona nem futamodik meg az eleve vesztésre ítélt harc elől sem. Csakhogy ma nem lesz harc, igaz, Heimdall? Ez az a realizáció, ami végül összeroppant. Nincs harc. Nincs esély kiereszteni a feszültséget, kidolgozni az adrenalint a szervezetből. Nem ad rá esélyt a Titán, ahogy fölé kerekedik. Passzív szemlélővé tesz, és ezt nem tudom elviselni. Tehetetlenség: a legnagyobb ellensége egy katonának, csakúgy, mint az orvosnak. A töréspont. Így törtél össze bennünket, Lila Óriás.
- Heimdall! Ne, Heimdall! - aggodalom csendül a hangomban, és fullasztó gyengédség. Összeszorul a torkom. Hihetetlen, megismételhetetlen csoda, hogy egyáltalán kipréselem a szavakat. Ellököm magamtól ellenfeleim, elveszítem a kontrollt. Megpróbálok hozzáférkőzni, elérni őt, a közelébe kerülni, bármit, de már nem tudok figyelni arra, ami körülvesz. Hiába minden vívódásom, nem jutok túl a túlerőn. A félhomályban, a füst és forróság marta levegőben is látom, ahogy elkerekednek fivérem szemei. Aztán figyelem, ahogy a csodálkozás áttűnik megértésbe. Majd sajnálatba. Ezt nem akarom látni, ezt nem. A vörös elixír lassan csurog vérig arcán, miközben halált megvető bátorsággal próbál újra beszélni, küzdeni, de a Titán elragadja tőle kövét és egy utolsó szúrással véget vet a csillogásának, vele együtt az én szívemnek is...
- Neee! - sikoltok, s próbálok, én igyekszem, teljes lendületem bevetve elérni hozzájuk, de akkor lázgőzös fogak hasítanak húsomba karjaimon, combjaimon és hiába. Elveszek... Talán életemben most először hallom szívem valódi reccsenését, milyen az, ha feladja a küzdelmet. A vázam megesik, nem tudom hogyan és mikor eszmélek fel rá, hogy lerángat a mélybe magával ez a pokoli teremtés, de azt érzem és tudom, hogy erőm nincs harcolni ellene...

-

Felemelkedem, a lábaim idegen, érzéketlen támaszként tartanak meg. A test csak egy eszköz. Néha meglehetősen alkalmatlan. Rezignáltan veszem a levegőt. Meghaltam. Mind meghaltunk. Pillantásom képtelen vagyok a szemközti cellákban raboskodó bajtársaimra emelni. A bukás és én?... mikor lettünk ennyire közeli barátok? Arcizmaim megfeszülnek, Heimdallt látom és hallom minduntalan, Odin királyunkat, ahogy Loki védelmére kelve letette utolsó kívánságát, s hitet és tiszteletet követelt neki. Érzem, hogy szokatlanul nehezemre esik nyelni, a torkomban gombóc tágít magának helyet és egyre csak a szőke tincsek és a vörös köpeny vibrál szemeim előtt. - Ó, Thor... bárcsak, bárcsak... - Lesütöm pillantásom, átölelem karjaimmal magam, mintha ezzel is óvhatnám alakom. Nem lenne méltó hozzám, ha könnyek között vesznék oda. Mintha számítana... Fandral jókedvének köszönhetően ajkaim sarkában felfelé ível egy halovány görbület. De mindez nem történetének, inkább lelkesedésének köszönhető. Volstagg nevetés beharsogja Hellt, azt hinném vidám birodalom lehet még belőle.
Elsőre úgy teszek, mintha nem hallanám, ahogy Fandral csilingelő hangján azt mondja; "- El fog jönni értünk, Lady Sif. Én is hiszek benne, hogy eljön. -"
- Talán... - halovány mosollyal nézek fel íriszeibe, lássa, hogy hiszek Thorban, mindig hittem és mindig fogok! Örökké. És még tovább. Ő szívemnek Királya, már olyan nagyon régóta, hogy a halálnak utolsó perceiben, ha démonná is változom az itteni uralkodónő kegyeire, akkor is hinni fogok benne, mindig és örökké. Mert ezt jelenti nekem Thor. Az örökkét!
Mellkasomra helyezem jobb tenyerem, balommal átölelve azt, s lehunyom szemeim. Imádkozom. Imádkozom, ahogyan Frigga tanította. Imádkozom Asgardért, Thorért és Lokiért is!

-

Hirtelen démonok törnek ránk és rángatnak ki celláinkból. Szemeimmel bajtársaim után nézek, Fandralt másfelé terelik tőlünk. Volstagg nyugtatóan néz le rám, de képtele vagyok a mellkasomban szétnyíló kétségbeesést félretenni.
- Fandral... - suttogom, hiába rángatnak, löknek, taszigálnak, vállam fölött a szőke fivérem figyelem és próbálok ráébredni, ő miért nem... Aztán, mintha csak álmomból élednék, Asgard romjai között találom magam. Elnyílt ajkakkal fürkészem tenyereim, a palotának megmaradt romjait, a többi értetlen tekintetet, az eget, keresve válaszok után. Mi történt?!
Hirtelen von magához két izmos kar és Volstagg szinte már pörög-fordul velem, hangjában némi gyengédséggel. Örvendezve, hogy túléltük, hogy itt vagyunk. Reszketve tolom el magamtól, s mindezt nem azért, mert nem esik jól bátyám ölelése, inkább mert értetlenül állok a jelenség elől, s attól félek, hallucináció, hogy élek... Bár elbuktunk, mindannyian örvendeznek, s én rögvest arra a helyre rohanok, ahol utoljára láttam Heimdallt. Utánam siet Volstagg. Nem lelem, s úgy forgolódom tengelyem körül, mintha bármelyik percben feltűnhetne. - Hol van? - bukik fel belőlem, mire bajtársam arcára ráül a szomorú, tétova tekintet, s Hogun nevét kezdi harsogni. És akkor a karjára marok, hogy megállítsam. - Fandral... Thor, Loki... hol lehetnek? Mi történt? - értetlenül nézek fel rá, majd el róla az ég felé. Hol vagy? Hol vagytok? Thor, ugye élsz?

x e n a  

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
438
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Lady Sif Kedd 26 Szept. 2017, 22:22

•• Kedves Lady Sif! ••

Elfogadva!

A lapod amellett, hogy nagyon ki tudott kapcsolni, még tanítani is képes volt Very Happy Pl. nem tudtam, hogy Heimdall testvére vagy. Sőt, arról sem volt fogalmam, hogy teleportálni képes a karakter. Sajnálom, hogy ezt az oldaladat a filmek nem mutatták be. Sad
Egyébként a lapod fantasztikus volt. Igényes, gyönyörűen megírt lap, amiben megismerhettük az asgardi Xenát, a harcos hercegnőt, akit a harcok heve edzett Very Happy
A "buja" szó olvasatán egyből felkaptam a fejem! Hejjejj, ezek az asgardi férfiak csurgathatják a nyálukat! Very Happy
Egyébként maga Sif egy király karakter, mindig is csodáltam a harcos nőket a Marvel világában. Végre olyan nők, akik nem izomtömeggel harcolnak, hanem kecsesen, bájosan átvágják a torkokat! Very Happy
A pasik a csapatodban nagyon szerencsések, főleg Thor, hogy egy ilyen vagány csaj fedezi a hátsójukat! Csak hát ugye.. értékelhetné jobban is :$ xD
A képességeid lenyűgözőek, szép és okos nő vagy, és nem mellesleg gyönyörűen megírtad a lapod ezen részeit is! :3
Az előtörid teljesen magával ragadott! Imádtam, ahogyan átadtad az érzéseidet, a gondolataidat! Tényleg legyőztek.. és Te elég rosszul élted meg.. de mindvégig Thorért és a társaidért aggódtál. Szép dolog tőled!
Örülök, hogy Helát sikerült jobb belátásra bírni, és végül elengedett Titeket... többé kevésbé! xD

Remek lap volt, imádtam olvasni! Köszönöm az élményt! :3
Átírtalak foglaltra, canon révén arcot nem kell foglalnod, így már nincs is más teendőd, minthogy elfoglald a játékteret! :3

That's my secret. I'm always angry.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Lady Sif

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Asgard > Lady Sif
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif