Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

•• Unfold me [E&E]
írta: Erik Lehnsherr
Yesterday at 18:37
•• Activity Check
írta: Avery Jones
Yesterday at 15:40
•• Játékpartner keresõ
írta: Bruce Banner
Csüt. 16 Aug. 2018, 21:32
•• Daily News
írta: Admin
Szer. 15 Aug. 2018, 19:38

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
Deadpool és Vanessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Kor :
31
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Deadpool és Vanessa Szomb. 09 Szept. 2017, 13:46

//A hozzászólás 18+ elemeket tartalmazhat//

Most újra éjszakai műszakot vállaltam a Bárban. Eddig nappal segítettem ki egy Kollégámat, de már rendeződött a lakáshelyzete, így vissza tudott jönni a saját műszakjába.
Felvettem a kis kötényemet a derekamra, és neki kezdtem a munkának. Hamarosan nyitunk, és addig mindennek rendbe kell lennie.
Wade-t napok óta nem láttam. Pedig mintha az utcán véltem volna az ablakom alatt, de mostanában a környéken nem is jártam, csak a munkába és haza.
Sokszor jut eszembe, hogy mi lehet vele. De próbálok nem minden percbe rá gondolni. Nem felejtem el sohasem őt, de bele fogok zakkanni, ha a gondolataimban csak rá gondolok, pedig a munkámhoz kell odafigyelés, és amióta nincs mellettem, azóta egyre több részeg pasas próbálkozik az utcán velem, mert hajnalba végzek a Bárban.
Ez az éj is lement lassan a munkába, de valamiért rossz érzésem lett kifelé jövet.
A Biztonsági ember szokott néha elkísérni a kocsimig, de ma nem tudott, mert a Kórházba indult a feleségéhez, aki az este került be a szülőszobába, mert megindultak nála a fájások.
Örültem, hogy végre Családja lett, és meg is értem, hogy rohant be hozzájuk.
Bezártam a kaput, és a rácsot, aztán a kocsim felé vettem az irányt.
Hajnali 4 van. Még a Nap se kelt fel, így a sötét utcán alig látni valamit.
Nem messze parkolok, de ahogy a cipőm kopogása el halkul az autóhoz érve, valami hangot hallok mögülem.

-Hééé...kisanyám! Adnál egy kis tüzet? Vagy tán másra vágysz, Aranyom??- lép közelebb hozzám, és kaján vigyorral néz végig rajtam.

-Hagyjál! Részeg vagy!- mondom neki kedves hangon, hátha odébbáll, és elenged engem.
igyekszem a kulccsal kinyitni az ajtót, és elmenni minél hamarabb, mielőtt még többi haverja is felfigyel a szövegelésére.
-Eleget ittál a Bárban, menj inkább haza!- mondom kicsit határozottabban, de nem nagyon akar tágítani mellölem.

-Ne már! Most egy kis szórakozásra vágyom! De szólhatok a Haveroknak is, ha több Pasival szereted!!?- emeli a szájához a sörös dobozát, és odatámaszkodik a kocsim oldalához.
-Ne kéresd magad , Kisanyám!!- taszít egyet a vállamon.

-Hagyjál békén, részeg vagy!!- lépek hátrébb, de látom, hogy nem fog békén hagyni.
Aztán újra felém mozdul, és a karomat akarja elkapni.
-Gyere már! Nem fogod megbánni! Vagy durván szereted??- és emeli fel a kezét, hogy megüssön.
Egy pofont kaptam tőle, de aztán hirtelen mozdultam, amire nem számított és az ágyéka közé rúgtam, aztán szaladni kezdek.
Egy pillanatra ránézve látom, hogy összegörnyed, de utánam kiabál.

-Te rohadt kurva! Na most megkapod!!- eldobta a dobozt és futni kezd utánam.
Én nem mertem vissza nézni sem, de hallottam, hogy utánam iramodik felbőszült hanggal.
De ez még talán a kisebbik baj lett volna, mert egy pasas elől még talán el tudok bújni egy kapu alatt, de aztán a nagy kiáltásokra felfigyeltek a Haverjai is, akik eddig a motorjuk mellett beszélgettek.

Futottam az utcán, hátha le tudom rázni mögöttem, de egyre kisebb eséllyel voltam, mikor már öten futottak a nyomomban.
Befordultam a sarkon, ahol tudtam egy átjárót a háztömbök közt, de azt nem tudtam, hogy átépítés alatt áll, és konténerek és sitt torlaszolja el a kaput.
Bejutottam a hátsó udvarra, de onnan nem láttam tovább a kijáratot.
Csapdába kerültem, és keresni kezdtem egy kis zugot, ahol elbújhatok. Egy konténer mögött húzódtam le, hogy ott várjak, míg eltűnek a nyomomból.
Azt hittem gyorsabb voltam, de sajnos egy óriási kéz ragadott meg a ruhámnál fogva, és kapott fel a vállára.
-Itt vagy te Ringyó? Mit képzelsz, kivel ellenkezel?- kiabált bele az arcomba, és a vállára dobva húzott ki a búvóhelyemről.
Rúgkapáltam és ütöttem a hátát ahol értem, de lassan rá kellett jönnöm, hogy nem bírok vele. Sokkal erősebb és nagyobb nálam, hiába küzdök.
-Eressz el!!!!- kiabáltam, de csak nagy röhögést hallottam, és fogdosni kezdett.
-Ne merjetek hozzám érni!!- kétségbeesetten igyekeztem határozottnak tünni, de a félelem egyre csak fokozódott rajtam.

~ohh Istenem!! Wade!!!!...hol vagy?!!...segíts!!!....~ Jutott eszembe a Szerelmem, és igaz csak a gondolataimban láttam őt most is, de a szívem mélyén azt kívántam, bárcsak itt lenne velem, mert akkor nem történne semmi baj...

Amint beérnek minket a Haverjai is, ledob a földre, és a ruhámat tépkedné le, de próbálok védekezni, rúgni, harapni, karmolni, de a túlerővel nem nagyon birok..
-SEGÍTSÉGGG!!!!- kiáltom kétségbe esve, hátha valaki meghallja..
Azzal védekezek amit csak a kezem ügyébe találok.
Egy darab törött seprűnyél, amit talán az építők dobtak ide a sarokba, de ahogy kicsavarja a kezemből, máris egy nagy ütést érzek az arcomon, amit az öklével csap rám.
Aztán csak a sötétséget...
Ahogy halványodik minden előttem, Wade az utolsó gondolatom, mert úgy érzem nekem itt van a vég.....
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
30
∆ Kor :
41
∆ Tartózkodási hely :
Sokszor én sem tudom.

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Vas. 21 Jan. 2018, 14:35

Deadpool & Vanessa

+18!

- Takarodj innen te beteg jelmezes pedofil fasz! Nagy mázlid van hogy én nyitottam ki az ajtót, mert ha meglátom hogy a kislányom egy ilyennel beszélget, akkor szétbasztalak volna! - Kaptam meg hálául amikor egy kismacskát találtam az utcán, és a nyakörvén rajta volt a ház címe és visszavittem... Oké, nem feltétlen jó ötlet ilyen jelmezbe hajnali háromkor beállítani valakihez, de hát baszki, csukjában a szottyadt herekinézetű arcommal se lett volna boldogabb... Egy csöves is megtalálhatta volna aki nagy örömmel használta volna fel bográcstölteléknek szegény cicát.. Na mindegy. - Most majdnem mondtam valamit, de inkább kihagyom. - Szólok a faszi felé, majd dühöngve becsapja az ajtót. Hát, oké. Mindegy. Menjünk Vanessa felé, nemsokára végez a munkahelyen és szeretném azért biztonságba tudni, elvégre kurvára szar helyen dolgozik. Én se szeretnék ott kapni egy seggbekukit. Azt csakis valami Hollywoodi sztárnál fogadnám el. - Na... Azért azt ne mond nekem kedves olvasókám hogy te nem engednéd megseggbekukizni valamelyik kiszemeltednek? Na ugye. - Fél négyet mutat az óra, remélem még belefér egy Chimichanga. Ugyan. Az kurvára mindig belefér, bárhol is légy! A chimichanga szent! Kivéve mikor hátul jön ki, és extra csipőssel kéred. Akkor az maga a pokol. Oda is értem az éjjel-nappalihoz, és már köszönök is, elvégre törzsvendég vagyok. - Mr. Pool! De jó újra látni! Mit kér? - Kérdezi, amin elröhögöm magam. - Az a baj hogy írásban nem jön át az akcentusa, de elbaszott angol mexikói akcentusa van. Hahha. - Na de! Vegyük komolyra a szót!  - Hahahahahhah, nem bírom! Én ezt nem bírom! - Röhögök a képébe. - Mr. Pool! Minden éjszaka eljátssza ezt velem! Ön ide jön, én kedvesen üdvözlöm. Maga elkezd kacagni, és összehasonlít valami akcentus hibás amerikai filmben lévő színésszel! Ez degradáló velem szemben! Én állampolgár vagyok már, miért csinálja? Mr. Pool! Elég legyen! Mit röhög ennyit? - Kérdezi mérgesen. - Mint egy mérges Borat! Nem bírom! Hahhaha - Nevetek tovább majd abbahagyom, és végül kikérem a kaját. Elindulok Vanessa fele, amikor meglátom hogy kerek négy óra. Oh baszki! De megvagyok lőve Dopinder nélkül... Minek megy az haza Indiába, vagy ahova tartozik. Na mindegyis, eddig se volt semmi baj, szépen elsétálok a búvóhelyemre és ott megeszem a kaját. Odaérve a sikátornál található tűzlétrára szépen leültem, és elkezdtem falatozni. Negyed öt van, de még nem jött ki? Nézzük meg a kocsiját! Már elindultam volna, amikor meghallom a sikolyát, és a segítség kiáltását. Leugrok hát a tűzlétráról és elkezdek átfutni a hang felé, majd meglátom ahogy egy nagy melák viszi a vállán. - Hé! Az az én csajom! - Kiabálok felé, amikor meglátom hogy többen vannak. Mindegyik rám szegezi tekintetét, amiből azt a konklúziót vonom le, hogy ők nem így gondolják. - Ugyan srácok! Kicsit bekúrtatok, és most kúrni is akartok. Értem én, de ezt most elkúrtátok! - Szólítom fel őket. - Haha. Mekkora poén. - Majd elkezdek nevetni a saját szólásomon. - Na idefigyelj te jelmezes bohóc buzi! Most azonnal eltakarodsz innen és nem játszod az agyad, meg a hőst, vagy szétbaszlak! - Mondja felém. - Most ez komoly? Miért mondja ezt mindenki? Oké, kurva jó seggem van. Na és a csaj tett róla hogy ne legyen már szűz, de ezért is szeretem! Ő a szerelmem vágjátok! Kitartott mellettem a legnehezebb időkben, és nem hagyott el. Na meg elvisel, amit alátámaszthattok hogy engem nem nagyon lehet.. - Nyílok meg nekik. - Ki a lófaszt érdekel te díszbuzi? Kapjátok el! - Kiált fel, majd rámküldi az embereit. - Hahah! - Nevetek fel, majd hátranyúlok az egyik katanámért. - Ahogy látom te is kúrni akartál, hát neked fogyóKÚRára van szükséged! - Majd ezzel a mondat véggel szétvágom a hasánál fogva. - Oh. Látod! Máris fele akkora vagy mint voltál! Daddy Update! - Nevetek fel, majd meglátom hogy előveszik a pisztolyaikat. - Kicsim! Fogd be a füled! - Szólok Vanessa felé, majd elkezdenek rám lőni, de elugrok egy kuka mögé. - Miért kell mindig vad leszel vagy vadászt játszani? - Szólalok meg onnan, majd a duált előkapva kiugrok és elkezdem őket szétlőni. - Baszki! Összejött megint! Egy golyóval két fejes! Ezért jár az örömtánc faszarcúak! - Majd elslasszézok a hullák mellett. - Csak te maradtál... Tedd le életem szerelmét légyszíves. Ő nem egy liszteszsák.. Két lehetőséget ajánlok, mert nem akarlak a lány szeme láttára megölni. - Ajánlom fel, neki a lehetőséget. - Te őrült faszkalap hát eddig mi a kurva anyádat csináltál? Kinyírtad az embereimet a kurvád szeme láttára! - Mondja nagyban a faszsságait miközben hátranézek a holtestekre. - De... - Próbálok megszólalni, de közbevág. - Nincs de.. Kinyírom először őt, aztán tég... -  Akad meg a mondata amikor pöcsön lövöm. Ahogy összerogyik úgy Vanessa letud szállni. - Vanessa... Látod? Működik az embereknél is a mute gomb. - Röhögök, majd nekifutásból fejberúgom. - Vanessa! Láttad azt a dupla fejest? Már másodjára sikerült! Nincs itt valahol kamera? Ha felvette egy kamera mekkora lenne. Visszatudnám nézni! Tudod, mindig is ilyeneket szerettem volna lőni... - Fosom a szót szokásosan, majd hirtelen abbahagyom amikor Vanessát nem látom örülni. - Minden rendben? - Kérdezem meg tőle és várom a válaszát...

Chimichangaa
@

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Kor :
31
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Szer. 24 Jan. 2018, 23:19

Wade & Vanessa

A képzeletem elég sok tréfát űzött már velem. Most is egy olyan hangot hallok, amiről tudom, hogy lehetetlen… Wade elment már jó ideje, és azt sem közölte, hogy hová tart. Sokáig azt hittem, hogy csak egy pár napig marad távol, de ennek már több hónapja. Azóta a kocsimat is el kellett adnom, hogy a bérleti díjjal ne ússzak el a Háziúr elött. De még ez sem múlta felül azt, amibe megint belecsöppentem. Pár helyi nagymenőnek képzelő alak támadt rám, miután a műszakom lejárt. Elég kihalt helyen kell elhaladnom, hogy hazajussak, de már megszoktam. Régen Wade-m elém jött és együtt mentünk haza, de nincs itt velem. Nekem meg együtt kell élnem ezzel a helyzettel. De most megváltozott valami, és a környék is sokkal veszélyesebb lett. A hírekben is hallottam, hogy egyre több rablás és támadást jelentettek, de nekem akkor is mennem kell a munkába, ha hóvihar támadna, augusztus közepén. Az a balfék Főnököm, meg biztosan találna valami okot, hogy megrövidítse a járandóságomat a munkabéremen. Nem könnyű eset, de ha itt lenne a Kedvesem...akkor talán másként lenne.
Az utolsó emlékem, hogy hatalmas ütést kaptam, és minden elcsendesedik. De mintha újra hallanám a Drágám hangját.
-Wade…- suttogom a tudatom morzsái közt, és reménykedem, hogy nem a képzeletemben hallottam csak, hanem tényleg Ő az.
Aztán lassacskán megint csak hallani vélem a hangját és azt a macsó szövegét a csinos kis hátsójáról, meg valami dupla rugásról.
Lassacskán kezd kitisztulni a látásom, de a fejem eléggé sajog. Jókora pukli éktelenkedik a fejemen, de ha kiderül, hogy nemcsak a képzeletben hallottam a kedvesem hangját, akkor …
Kinyilik a szemem, és egy nagy piros maszk- fekete szemekkel pillant vissza rám. Először valami rossz viccnek gondoltam, de amikor megérintett a kezével, akkor fogtam fel, hogy nem egy álomban vagyok.
-Wade..te vagy az?- suttogtam felé, és ahogy kimondtam, alig hittem még a saját szememnek is.
-Hol a fenébe voltál? Van fogalmad mit éltem át, mialatt riszálni voltál valahol? – jöttek belőlem ki a gondolatok.
- Valóban te vagy az? – nézek rá, és nem is tudom mit tegyek elösször..
De aztán végül döntésre jutottam. Egy hatalmas pofonnal indítottam az arcára, de aztán még magam is megbántam. Mikor elcsattant a tenyeresem, utána szorosan magamhoz öleltem, mert féltem, hogy ez csak egy álom.
De szerintem, ha tényleg visszatért hozzám, akkor majd hallgathatom miért is kapta ezt a nagy „üdvözlő” köszönésemet. De majd kíváncsian várom, milyen mesével áll elő…mint mindig..
De azt nem árulom el még neki, hogy nagyon boldog vagyok, hogy itt van velem. Hagy egye a kefét egy kicsit. Érezze csak pocsékul magát emiatt, de ahogy ismerem, nem biztos, hogy szerepel a szótárában a „Bocsánat” szó. Mondjuk, nem is hallottam tőle sűrűn, ha nem éppen magáról beszél, és a csodás hátsó feléről. Ő az én Wade-m. Így Szeretem, ahogy van. De előbb mesélje csak el szépen, hogy hol is meresztette a fenekét ez idáig.

zene |  megjegyzésed

∆ Hozzászólások száma :
30
∆ Kor :
41
∆ Tartózkodási hely :
Sokszor én sem tudom.

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Vas. 11 Feb. 2018, 14:15

Deadpool & Vanessa

+18!

Lehet nem gondoltam át, de tényleg jó ideje nem beszéltem Vanessával. Inkább úgy kellett volna ezt a dolgot intézni, hogy nem Deadpoolként jelenek meg. De hát bassza meg így basztam oda úgy rendesen! - Ki más lenne? Nem láttad miket lőttem? Senki más nem tud ilyet csinálni, mert én vagyok Mr. Daddy aki az embereket szeli! - Miután kimondtam, egy kis gondolkodás után megszólalok. - Miért van az hogy Eminemnek ez jobban megy? Egy Marshall nevü srácnak baszki! - Jelentem ki, majd kapom a számon kérő választ. - Vaneeeeess - Akarom megnyugtatni és átölelni amikor akkora pofont kapok hogy majdnem tesz a fejem egy kört a nyakam körül. - Már megint? Ne már baszki! Miért van az hogy minden áldott alkalommal mikor megmentelek és egy orbitális pofont kapok? Nézd meg Supermant! Meghalt, felélesztették nem volt önmagánál és a bajszát is eltüntették, de Lois mit csinált? Átölelte! Az igazság ligája csak ezért nem lett szar film! Mert ott van igazság! - Mondom felé a magamét majd gyorsan átváltok nehogy ezért is kapjak. - Távol kellett lennem. Sötét éjjel, fényes nappal bűn nem marad észrevétlen... Oké befejeztem! Igen, én vagyok. De ezt a pofonból érezhetted is szerintem. Szerintem tudod milyen az arcszerkezetem habár minden alkalommal odébb kúszik egy-egy orrcsont is. - Mondom neki panaszkodva, majd átölel. - Ugye most nem tökön akarsz térdelni? Mert akkor tuti kiujjulna a hererákom. - Szólalok meg, majd elereszt. - Amikor meghódítottalak, sármos személyemmel, már akkor tudtam, hogy kemény csaj vagy, de azt nem, hogy ennyire... - Tapogatom az arcom. - Mondjuk az arcomnak úgy is mindegy. - Nevetek fel röhejesen, de azért belül elkap a hányinger és a fájdalom hogy így eltorzultam. - Ami a távollétemet illeti, úgy döntöttem besegítek a jövőbeli Vin Dieselnek. Tudod. Öreg, kopasz, és egy tolószékben ül. Még nyugdíjas korában is azt hiszi hogy a halálos iramban szereplője. A családjáról nem is beszélve. Még mindig tolja azt a mindent a családra dumát. Nagy arc a csávó. Kicsit be kellett segítenem ilyen furcsa lények ellen. Undorítóak is voltak. Baszki! A robogóm a telken maradt. Mondjuk ez már jó ideje volt. De utána csak voltam. Nem akartam hogy így láss... - Felhúzom a maszkot. - Igazából már láttál így nem is egyszer de még mindig jó poén. - - Röhögök fel. - Hazakísérhetem hölgyem? - Ajánlom fel neki  szolgálataimat. - Kérdezz bármit drága Vanessám. Wade Wilson válaszol! - Jelentem ki olyan katonai reklámos hangon.

Chimichangaa
@

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Kor :
31
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Kedd 13 Feb. 2018, 23:23

Wade & Vanessa

Még álmomban sem mertem gondolni, hogy Wade-m karjaiban leszek ma este. Sokszor elképzeltem ezt a pillanatot az elmúlt hetek alatt, de most még édesebb az ölelése, mint az álmaimban emlékeztem róla. Gondoltam, hogy emlegetni fogja a csattanó tenyeremet, de ez sem érdekel. Tuti, hogy ezt megint felhozza majd, mikor megkérném, hogy vigye ki a szemetet, vagy legalább a tálcát tegye a mosogatóba. De ezt is elnézem neki, még többet is, mert én így szeretem, ahogy van! Minden ércelődése és egoizmusa ellenére. Tudom, hogy oka volt rá, amiért távol volt ennyi ideig. Csak talán én nehezebben viselem a hiányát. Mindig mellette akarok lenni és fogni a kezét. Nem azért, mert annyira esetlen lenne, hanem mert minden percemet vele akarom élni. Mikor nincs itt mellettem, nem érzem magam egésznek. Nem igazán találom a helyem, és ezért kicsit morcosabb is vagyok, amit ki is mutatok felé. De most a legboldogabb ember vagyok a kerek Világon, amiért most itt van mellettem a szívem egyetlen Szerelme! És milyen gavallér módjára kísér haza! Elolvadok!!!
- Elkísérhet, Uram! – adok egy csókot az ajkára, vagyis a maszkját elemelve róla. Én nem viszolygok a külsejétől. Minden nap simítanám és csókolnám a testét. Számomra nem taszító, mert elfogadtam ilyennek, és tudom azt is, hogy belül neki még nehezebb. De azt is láthatja és érezheti minden érintésemmel, hogy én rám mindenben számíthat! Soha nem hagyom magára! Nem feledem el a szülinapját… Ahogy a Szerelmünk első napjára is mindig emlékezni fogok.
- Ha hazaértünk, akkor csukd be a szemed! És csak akkor nyisd ki, ha mondom! Rendben?- simogatom meg az arcát és hozzábújok ölelő karjába. Hamarosan haza is érünk a lakásunkhoz, és gyorsan nyitom az ajtót.
- Ne less!- fogom meg a kezét és vezetem a szobába.
- Most maradj itt, mindjárt jövök!- sietek el a hálószobáig, ahol elrejtettem azt a holmit, amit eddig nagy becsben tartottam, bízva abban, hogy mikor hazatér átadhatom neki.
- Kinyithatod!- nyújtom a kis csomagocskát a kezébe.
- Na, mit szólsz? Találtam neked Pókember-es ágynemű-huzatot, és egy Kitty-s párnát!
- Van még egy ajándékod, de azt, majd akkor kapod, ha jófiú leszel!- suttogom a fülébe és várom a hatást. De azt nem árulom el neki, hogy holnap Valentin- nap lesz. Mert holnapra is tartogatok neki egy hatalmas meglepetést. Nekem Ő a Boldogság! És nem érdekel semmi, csak az, hogy együtt legyünk minden egyes nap! Nekem Ő a mindenem.

zene | megjegyzésed

∆ Hozzászólások száma :
30
∆ Kor :
41
∆ Tartózkodási hely :
Sokszor én sem tudom.

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Hétf. 07 Május 2018, 22:48

Deadpool & Vanessa

+18!

Gyáva, vagy nem gyáva dolog, de volt okom rá, hogy egy ideig távol legyek attól akit a legjobban szeretek. Egyrészt a saját védelme érdekében, másrészt úgy gondoltam hogy senki nem akar egy szottyadt herezacskó kinézetüvel időt tölteni. Nem hiába van az alsó feltájona here.. Na meg nem hiába húzunk alsó gatyát.. De ezek szerint tényleg nem érdekli ezt a fullos csajt az, hogy ilyenné lettem. Háh! Francis, ezt beszoptad! - Hm. Valahogy jobban esik ez a csók mint mikor megrázod a pofonfát. - Mosolygok rá hülye vigyorral. - Persze nem mintha az nem esne jól, elvégre rondítani már nem tudsz az arcomon, na meg szeretem a vad Vanessát. Instant erekció minden pofonnál. Azért nem minden csaj mondhatja el magáról hogy ilyen pasija van. - Mondom büszkén, majd elgondolkozom hogy mit is mondtam. - Na meg persze az sem utolsó hogy jól zélzok. - Nézek mégfurcsábban. - Esküszöm nem direkt mondok ilyeneket, csak úgy jön... - Nevetek fel. Ahogy sétálunk észreveszem hogy megint (mindig) túl sokat fosom a szót. - Képzeld! Nemrégiben találkoztam egy Sámánnal, aki csak annyit mondott rám, hogy olyan a szám mint az ördög segglyuka! Mekkora már! Ha egy sámán íly módon nevez meg, az jelent valamit nem? - Nézek rá komolyan. - Mondjuk nem váltom le a nevemet erre, az gáz lenne. Elég ha van egy olyan tag hogy Megtorló. De abba nem megyek bele, túl hosszú lenne. - Nevetek fel. - Oh. Csukjam be? Ne már. Bemutatod az új pasidat? Persze megértem. Itt vagy te, egy fullos csaj, nem csoda ha sikerült valakinek behálóznia. Pókember is ellőne pár patront rád, abban biztos vagyok! Visszatérve, ugye nem valami böhöm állat gigantikus farokkal? Az ellen nincs esélyem, ezt te is tudod! - Megyek be becsukott szemmel közben csomó mindennek nekimenve. - Nem lesek, de mi ez a jó illat? Az új pasid szereti az ilyen keleti dolgokat, mint az illatgyertyák, meg ilyenek? Az egyáltalán keleti? - Kérdezek tovább miközben vezet tovább. - Hé! Így mozdulatlan célpont vagyok azt vágod? Ugye nem kezdesz el kettéfűrészelni? Nem, nem lennél te olyan. Vagy igen?! - Kérdezek, de nincs válasz. - Három, kettő, egy... Nem én kentem bele ne ölj meg! - Kiáltok fel, miközben meglátom a meglepetéseimet. - Óóó. De aranyos vagy! Ezek tök szupcsik. Az én öhm.. Ajándékom. Kenésem. Vagyis. Az véletlen volt. Vagyis semmi! Baszki! Honnan tudtad hogy ezeket szeretem? - Kérdezek elterelve. - Csak is akkor leszek a jó fiúd, ha kiűzöd belőlem a rosszat! - Elkapom a csípőjénél fogva és lesmárolom. - Ez jobban hiányzott mint a párna! - Mondom a szemébe, majd a párna felé fordulok. - Csak vicceltem! Sok-sok jó éjszakát fogunk együtt tölteni! Beavatlak a jóságokba. - Suttogok a párna felé és közben rákacsintok a Pókemberes ágyneműre is. - Te vagy a mindenem Vanessa... Szeretlek. Elég nagy ajándék hogy te vagy nekem... - Nézek a csodaszép szemeibe. - Na meg persze az ajándékok se utolsók. - Veszem magamhoz a Hello Kitty-s párnát. - Ez hímzett!!- Kiáltok fel és odabújok Vanessához.

Chimichangaa
@

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Kor :
31
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa Szer. 16 Május 2018, 22:29

Wade & Vanessa

Elöszőr azt hittem, hogy nem is az én Wadem-et látom, de amikor nyomja a szöveget, semmi kétségem nincs, hogy ő az. Az én egyetlenem! Olyan sok ideje nem láttam, hogy minden szavát ittam ajkáról. Meg persze az elmaradhatatlan „Nézd! Jó seggem van!” Egyszerűen imádom!
Ahogy hazafelé tartottunk, csak csendben egy mosollyal az ajkamon hallgattam az élménybeszámolóját valamiféle Sámánról, aki hasonlatot mondott az arca és egy hátsó fertály között, de én csak nevettem, mert nekem egyáltalán nem visszataszító vagy éppen csúnya a teste. Én így szeretem, ahogy van. Nem hinném, hogy bárki is el tudna tántorítani tőle, mert a szívem érte dobog. Sok szarságon mentünk keresztül, ő még többen, de együtt vagyunk és ez a lényeg!
A lakásajtót nyitva, már csak egy pár lépés, és bevezetem a kezemmel fogva az ővét. Nem is tudom, hogy nyeljem le a nevetésem, mikor majdnem mindennek nekimegy, mintha nem ismerné a lakásban a bútorokat, de az új pasim bemutatása szövegre kitör belőlem a kacagás.
- Ahh.. szóval arra gondoltál, hogy itt lesz az új Pasim, akit bemutatnék neked?- kuncogtam a megjegyzésén, bár szerintem nagyon jól tudja, hogy rajta kívül senkit sem választanék. Inkább egyedül élném hátralévő életem, de nem tudnék szeretni senki mást. Csak Őt!
- Örülök, hogy tetszik!- bújtam közel hozzá, mikor kibontotta az ajándékát.
- Nagyon szeretlek Wade!- suttogom én is a fülébe, és a párnára nézve kacsintok rá. – Szerintem ki is próbálhatjuk!- kapom ki a kezéből és az ágyra vetem magam a párnák közé.
Tudom, hogy nincs ellenére az ötlet, de arra nem számítottam, hogy a háziúr verőlegényeket küld az egy hónapi elmaradt lakbérért. S ahogy arra sem számítottam, hogy az ajtót egy rúgással bezúzzák..
Miért pont most?... Mikor végre a Szerelmemmel lehetek?
Nem akartam Wade-nek szólni az elmaradásról, mert eddig is volt valahogy.. a csekkek az asztalon vannak, de nem hittem volna, hogy pár hétért, máris kilakoltatnának..

De aztán nem a lakáspénz miatt jöttek, vagyis nem a lakbérért.
- Add ide az ékszereid, és a tárcád, kisanyám!- lép be a betört ajtó darabjain át három fegyveres pasas, és rám fogja a pisztolyát. – Na, mi lesz! Szaporázzad a virgácsaid!- sürgetően int a csövével felém. Megijedtem tőle, de valahogy a testem is lemeredt. Nem tudtam mozdulni semerre, de ha hamarosan nem mozdulok, akkor le is lőhet…

zene |  megjegyzésed

Ajánlott tartalom

Tárgy: Re: Deadpool és Vanessa

Deadpool és Vanessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-