Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
↷ i still believe in heroes

Vendég

Tárgy: Pedar Szer. 06 Szept. 2017, 16:56

A karakter NJK formában kerül most meghirdetésre, ám, ha akár később, akár már most úgy éreznéd, nem csupán pár játék erejéig bújnál a bőrébe, jelezd bátran.
Mi csak örülni fogunk annak, ha tovább maradsz a köreinkben!
Ha a karakter felkeltette az érdeklődésedet, írj pm-et,
a részleteket majd ott megbeszéljük.

Pedar
Státusz • foglalt
Csoport • Asgardiak
Kor • bőven elmúlt már 400 esztendős is
Play by • Aidan Gillen (szabadon változtatható)
Ismertető • Nem vagy jó ember, Pedar. Előkelő származásodnak, magas katonai rangodnak köszönhetően mindig is elvártad az emberektől, hogy fejet hajtsanak előtted. Számító vagy, ravasz, s ami a legrosszabb: jó megfigyelő. Könnyű szerrel kideríted kinek-mi a gyenge pontja, s ha valamit a fejedbe veszel, addig törsz előre, míg el nem éred a célodat. Közben pedig átgázolsz az embereken, de ez természetesen kicsit sem érdekel téged.
Sohasem értettem, miért keltettem fel az érdeklődésedet. Nem mintha azt kívánnám, bárcsak a Nővéremen akadt volna meg a tekinteted, de tény, hogy Astra sokkal szebb teremtés nálam. Nem tudhatom, hogy a már-már megrögzött mániád mögött mi rejtőzik. Szerelem? Vagy csak Atyámhoz akartál rajtam keresztül közelebb kerülni, aki a Mindenek Atyja, Odin hadvezére volt?
Világ életedben ügyesen forgattad a sorsod kerekét, mindig kihúztad magad a veszélyesebbnek tűnő feladatok alól, de számomra még mindig rejtély, miként tudtál olyan magas katonai pozícióba kerülni. Te sohasem áldoztad volna fel saját életed azért, hogy másokat megments. De egy valamiből nem tudtál kibúvót találni... a három éves háborúba neked is menned kellett, az indulásod előtti estét azonban velem kívántad eltölteni. Én nem akartam a társaságodban lenni, aminek a vége az lett, hogy egyáltalán nem úriemberhez méltóan adtad tudtomra a szándékaidat. Bele se merek gondolni, meddig fajulhatott volna, ha Kevan nem talál ránk véletlenül és meg nem ment a karmaid közül.
Három évig nyugtom volt tőled, de amikor visszatértél, rögtön tettél azért, hogy a nyugalom elszálljon. Elültetted a bogarat a fülemben, miszerint Atyám neked ígérte a kezemet, s habár konkrétan efféle egyezség nem jött létre köztetek, mégis félni kezdtem.
Mikor nem is olyan régen Thanos, Hela-val az oldalán lesújtott Asgard-ra és elhozta hőn imádott hazám bukását, titkon azt reméltem, te is meghalsz. De miért is gondolhattam ezt? Te sohasem küzdöttél egy sorban az asgardi harcosokkal, te mindig csak a legutolsó sorból kémlelted az eseményeket, ha csak nem találtál magadnak egy távolabbi menedéket. Az Asgard-ért folyó háborúban még én is többet harcoltam a hazámért, mint te magad.
Mikor pedig már azt hittem, szüleim halálán s otthonom elvesztésén kívül más baj már nem érhet, megjelentél előttem Alfheim-ben. A szándékaid továbbra sem tisztességesek, ám, hogy mit forralsz a fejedben, azt sohasem lehet tudni.
Egy biztos: én nem leszek a tiéd, Pedar.

Ki várja • Én mindenképpen, de szerintem Kevan és Daario is örömmel fogadna  jajj  

Vissza az elejére Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
925
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Pedar Hétf. 12 Feb. 2018, 19:23

- Elkelt karakter -

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése