Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A 2017. év nyertesei

Az év férfi karaktere

Loki
Az év nõi karaktere

Gamora
Az év párosa

Gamora & Lord
Az év canon karaktere

Loki
Az év kedvenc karaktere

Drax
Az év saját karaktere

Alison Magdalen J.
Az év ellenség karaktere

Hela
Az év játéka

3. nagy kaland

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
60
∆ Kor :
25
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: A másik felem Csüt. 31 Aug. 2017, 19:01

Alex Goldberg
Státusz • Szabad
Csoport •  Ellenségek/Testvériség mutánsai/Független mutánsok/Inhumans/Galaxislakók
Kor • 27
Play by • Sam Claflin
Ismertető •
A kemény, érces és makacs felszín egy érzelmes és jó embert takar. Ez alapvető jellemzője Alexnek. Smile

Te vagy a másik felem. Emlékszem a napra, homályosan, álomszerűen, amikor a játszótéren hozzám gurult a labdád és értejöttél. Nem szóltál semmit, csak kézen fogtál és húztál magaddal. Ez volt az a pillanat, amitől fogva minden percben együtt voltunk, amikor csak tehettük.
A szomszédotokba költöztünk a családommal, a szüleink bár baráti viszonyt nem ápoltak, örömmel nézték barátságunkat a korkülönbség ellenére is. Nyolc éves voltam, amikor abban a balesetben a szüleim meghaltak... te pedig kiharcoltad, hogy a szüleid magukhoz vegyenek. Éjt nappallá téve virrasztottál mellettem, ha rosszat álmodtam, azt hiszem, tényleg olyanok voltunk, mint a borsó - meg a héja. Te voltál a fényem a sötét éjszakában, az andalító zene a sivár, üres világban. Egészen addig éltem abban a hitben, hogy a legjobb barátom, a testvérem, a fényem vagy... amíg el nem kezdtem serdülni én is. Egyetlen pillanat alatt formálódott bennem át minden egy mélyebb, árnyaltabb érzelemmé és ahogyan változtam, mintha te is más szemmel néztél volna rám. Talán, ha lett volna esélyem... bátorságunk, nem történt volna mindez.
Egy estén, amikor a szüleid elvittek a fociedzésre, a szüleim hagyatékai között turkálva a padláson megtaláltam azt, amit sosem kellett volna látnom. anám naplója magyarázatot adott minden furcsaságra, ami gyermekkorom óta körülvett... elvesztettem az irányításomat az erőm fölött és mire te hazaértél, a ház rég lángokban állt. De ez sem akadályozott meg téged, hogy beronts és engem keress, halálra rémülve, kétségbeesetten...
Amikor én már rég elmenekültem. Szégyelltem azt, ami vagyok. Ha édesanyád szeme elé kerültem volna, biztos vagyok benne, hogy belehaltam volna abba a gyűlöletbe, ami a tekintetében égett minden esetben, ha mutánsokról volt szó. Az utolsó, amit hallottam felőled, hogy kórházba kerültél és meghaltál. De ez nem iaz, hiszen te nagyon is élsz. Akkor, ott, abban a tűzben a képességed, amit eltitkoltál előlem, talán te is a gyűlölettől félve, valahogyan megóvta az életedet és túlélted a balesetet, csodával határos módon.
Most pedig itt vagy New Yorkban te is és útjaink keresztezik egymást. Képes leszel megbocsátani valaha, amiért elárultalak? Talán elmondhatom egyszer, mennyire fontos voltál... és vagy az életemben? 

Lehet, kicsit érzelmesre sikerült, de szerettem volna átadni a lényegét annak, hogy ez a két karakter mennyire közel állt egymásoz. Ők tényleg egy lélek két testben kategóriába esnek, gondolkozás nélkül áldoznák fel magukat a másikért. Nagyon szeretném a történetet kijátszani egy hozzáértő, szépen fogalmazó játékossal. Smile Ha megérkeztél, bátran írj nekem PMet! Smile  jajj  

Ki várja • Én szeretés

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A másik felem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal