» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Rebecca - Caroline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Rebecca - Caroline Hétf. 07 Aug. 2017, 22:04

Rebecca - Caroline

Már idejét se tudom, mikor voltam már egy jó szórakozóhelyen!
A vizsgámra készülve nem is volt időm sehova elmenni, csak a könyveket bújtam.
Mary már azt hitte, hogy sohasem leszek már készen….
De végre eljött ez a nap is!
Reggel 8-kor ültem a Vizsgabizottság elé, és úgy 7 óra múlva, már az épület aulájában várakoztam a Diplomám kiosztására.
Vegyes érzelmekkel ültem ott a Társaimmal, de izgatottságom már nem a kérdések miatt volt, hanem azért mert végre, Vége!!!!

Miután nagy ünnepség után kezembe vehettem az oklevelemet, az volt számomra a legnagyobb boldogság!
A felirat szerint most már „ Dr. Caroline Shione
…nahát!!! Ez is elérkezett!!!

Hazafelé már mintha repülnék!..Az se tűnt fel, hogy már megint dugó volt a Times Square-n, így kerülővel tudtam csak hazafelé menni a kocsimmal.
Mert ugye egy Orvosnak mégiscsak kell egy kocsi. Amit a barátnőimtől kaptam.

Hazaérve úgy dobáltam le magamról a göncöket, mint a filmeken.
Itt egy cipő…ott egy szoknya…..és sorolhatnám..
Aztán mintha a zuhany is sokkal frissítőbb volt, mint ezelőtt bármikor!
Utána a köntösömbe tekerve egy hatalmasat ugrottam az ágyra, hogy elheverészve kinyújtsam a tagjaim.
Nem is tudom mennyi ideig forgolódtam a boldogságomba….de arra ébredtem, hogy megszólal a telefonom..
-Halló!- köszöntem bele boldogan, de aztán a mosolyom is lehervadt a hallottaktól.
-Igen…értem…indulok..-mondtam, és letéve a mobilt, igyekeztem felöltözni és rohanni Mary-hez..
A hívás nagy sokként ért, hogy balesetet szenvedett hazafelé jövet…
Hírtelen azt se tudtam mit kapjak fel magamra, így azt, amit találtam a gardróbban.
Felkaptam a táskám és a kulcsom, aztán rohantam a címre.
Odaérve nemhogy a balesetet, de még Maryt se láttam.
Először azt hittem, hogy eltévesztettem a címet, és rossz felé jöttem.
….de mikor a második kört tettem meg a kocsival a mellékes utcában, akkor egy éles csörömpölő hangra lettem figyelmes..
Üvegek szilánkjai szóródtak szerte-szét, és kiabálások törték meg az utca csendjét.
Rég sötét volt már. Ránéztem az órámra, ami este 10 órát mutatott.
~A fene egye meg, hogy megint elkeveredtem a Városba!~

Azt sem tudtam mi tévő legyek..
..de abban biztos vagyok, hogy ha találkozok a csajokkal, akkor ezt nem rakják zsebre!
Már indultam volna tovább, mikor egy nagy robajjal zuhant le valami..és egy puffanás ..
Aztán csend…
Az üvegek szilánkjai mindenhol..
Közelebb mentem ahhoz a helyhez, bár a szívem úgy kalapált, hogy a saját hangomat se hallottam volna.
~ha Mary éppen az, akivel történt valami???!!~
Leállítottam az autót, és miután kicsit vártam, hogy elcsendesedjenek a távozó hangok….odamerészkedtem a zseblámpámmal a kezemben.
Hirtelen csak a szilánkok és az iszonyatos téglatörmelék volt, amit láttam..
De ahogy közelebb értem a halomhoz, egy kezet láttam valami fegyvert markolászva a törött téglák alatt..

Próbáltam leszedegetni róla a sok súlyt, hátha életben van ez a valaki..
Időbe telt, míg kiástam a leomló fal alól, és nagy boldogságomra élt még!
Ahogy láttam egy vasváz alá szorult, így a fal nagy része nem esett rá.
A fején jó nagy vérfolt volt, és elég sok üvegvágta seb éktelenkedett a kezén, de nagyobb sérülést nem láttam rajta.
Nem volt magánál, de ez nem is meglepő…
Akire ekkora súllyal zuhan egy ház oldalfala, annak még csodának is számít, hogy ennyivel megúszta..
Jó időbe telt, míg ki tudtam húzni alóla, és igyekeztem a kocsi felé.
De éppen hogy beraktam a lányt a kocsiba, az utca végéből kiabáló hangokat és üvegek süvítését hallottam.
Bedobtam a holmiját is a lány mellé az ülésre, és villámgyorsan indítottam is a kocsit, hogy észre ne vegyenek minket.
~.. bárkik is azok, akik ott voltak…~
Nemsokára már a lakásomban voltunk. Az ágyamra fektettem, aztán kitisztítottam a sebeit és bekötöztem.
Arca kicsit feldagadt  sérülésektől..de bekötöztem, így pár nap múlva teljesen rendbe jön.
Leültem a fotelba és várakoztam..
Ha felébred, akkor talán többet tudok meg…de ahogy így elnézem, nem lehet egyszerű az élete..
De most pihenjen.
Kicsit fáradtan ültem a fotelomban, de valahol jó érzéssel..

~Micsoda nap ez is!~ mosolyogtam magamban, és szerintem, ha Mary előkerül, akkor kap a fejére a rossz tréfájáért..
De lassan reggel lesz… nem baj..
Legalább ez a lány él…

De ahogy jobban szemügyre vettem a fekvő lányt..mintha ismerném...
-Rebecca...Revy az, aki most itt fekszik..!- ámultam el hangosan, mikor felismertem.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Kedd 08 Aug. 2017, 19:20

Ohh New York te drága! Én kicsi szívem csücske, hogy miért nem tarol le valamikor már le téged teljesen?
Ohh olyan már volt, nem baj! Nem volt elég alapos!

Én is figyeltem anno a híradót, de akkor is vágytam erre..... sok halott, meg rom, meg minden, de kit érdekel....

Szóval megint New York és most kívételesen bemerészkedtem a belvárosba, mert úgy hírlett pont egy nekem való hely van valahol arrafelé... Így kerültem aznap abba a bizonyos "Fekete Lyukba" ami a fegyverkereskedők és csempészek mekkája volt ma....

Gépfegyverek, pisztolyok, UZI-k RPG-k és ami csak kell, mint egy boldog kisgyerek nézegettem őket, mert nem tagadom sosem elég belőlük.... Ekkor láttam, hogy valami féleszű veszekedni kezdett az egyik szállítóval az áru minőségét illetően...
~Nem most nem szólok bele, bár tény ami tény megérdemelné a seggberúgást~gondoltam ahogy kis sunyi négert néztem, persze lerótt róla, hogy piti bűnüző és csak arcoskodik, hogy kapjon egy kis akciót a pisztolyokból vagy UZIkból....

Ekkor fajultak el a dolgok, mert nem olyan egyszerű egy némettel alkudni, pláne ha csak töri a nyelvet... A kiscsávó meg felkapta a vizet és vele együtt a "selejtes" RPG-t amiből csak úgy elsüvített mellettem egy lövedék neki a falnak ami ki is dőlt velem együtt....
Pedig most tényleg nem akartam rosszat.... Najó akartam, de most nem az én hibám volt kívételesen...

Mindegy végülis ki okozta a lényeg ugyanaz volt, a légnyomás kiütött elég csúnyán és pár óráig a fekete képernyőn kívül nem volt más adás....

Nem tudom mi történt velem de amikor felkeltem egy ágyban voltam egy számomra ismeretlen helyen, fájó fejjel és csengő füllel....
Basszus ez de ismerős, mint a múltkori buli Thaiföldön....

De az most nem ide tartozik.... Felültem kissé kábán keresve a fegyverem és ruhám, mert ugye valami perverz levette rólam őket, egy szál fehérneműben kellni nem kellemes egy idegen helyen, de van rosszabb is ha nincs rajtad semmi, mert az többet jelent bárminél....NA NA Ne kezdj fantáziálni nem szép.... ~Najó bevallom eszembe jutott egy jó estém, sőt mondjuk úgy az egyetlen jó estém....

Amikor aztán körbenéztem egy lány arcát láttam meg, eléggé ismerős volt, elkezdtem csettintgetni hátha eszembe jut... ~Mi is volt.... Lucia vagy Tenessy vagy várj megvan!
-Caroline-fogtam meg a fejem- mi a fene történt, basszus de fáj a fejem!

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Kedd 08 Aug. 2017, 20:21

Reggel lett, és az álom engem is elnyomott végül a Fotelben..

Bár elsőre nem így képzeltem el az ébredésem, de a zsibbadtság hamar magamhoz térített.

Revy még aludt, és lassan szerintem felébred.
Nagyon fájni fog a feje..de az hamar elmúlik...

Amíg magához tér egy kicsit az álmából, hozok neki egy kis harapnivalót és vizet a konyhából, de nem sokáig maradtam távol, mert ha kinyitja a szemeit, akkor ne rémüljön meg az ismeretlen helytől.
Itt még nem járt nálam..

Hamarosan rám is néz, ahogy kinyílnak a szemei.

-Jó reggelt, Revy!...igen, Car vagyok..-mosolygok rá.
-Ne aggódj..nálam vagy a lakásomban!..itt csak mi vagyunk...tessék! Igyál!..jót tesz!
Tudod mi történt veled?...egy leomló ház alatt találtam rád véletlen..és ide hoztalak.
Ne aggódj a kötések miatt.Hamar rendbe jön a kezed is!Üvegszilánkok vágták meg, de pár nap és jobban leszel!
Hoztam reggelit!Jó étvágyat
!-rakom elé a tálcát.

-Addig maradsz, ameddig csak szeretnél!-néztem rá kedvesen.
-De ha el akarsz menni valahová, akkor szívesen elviszlek..bár most egy napig még jó lenne legalább ha pihennél..a fejedre mért ütés lehet nagyobb volt, és az agyrázkódás esélyét jó lenne kizárnunk..
Higgy nekem.
.-kacsintok rá..-Orvos lettem!-nevetek fel.

-Ruhádat kimostam, ott találod a holmid az ágy mellett..a táskádat is.
-Ha kérsz még valamit, akkor szólj!..kimegyek zuhanyozni..hamarosan jövök, ha kellenék..
Addig meg érezd magad otthon!- azzal elsietek a fürdőbe rendbe szedni magam..

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Kedd 08 Aug. 2017, 20:48

~Felültem okké ez megvan... fejem a helyén, két kéz, két láb, nem lyukas oldal.... várjunk minek vagyok bekötve? Nemár egy ilyen karcolás miatt?~ Közben a már ismerős arc valamit magyarázott közbe, majd arra lettem figyelmes, hogy egy terülj-terülj asztalkám került elém....
Az arcomra kiült az ekkor szokásos döbbenet és Car mellé, hogy Car el is tűnt....
-Azasztánigen'-mondtam tulajdonképpen magamnak, majd felültem és felöltöztem vissza, fegyvertáska és belé a pisztolyok, majd akarva akaratlanul az asztalra néztem...
*ismerős korgó has hangja*
~Kiráály ><'
Kissé éhes lettem, kitudja mióta nem ettem... Egy kenyér egy pár sonka, tej, tea, vaj, lekvár, mogyorókrém.....
-Basszus ennyire dagadtnak nézek ki?-tettem fel a költői kérdést, nézve magamon végig....
Majd az asztal szélén lévő almák közül vettem el kettőt és ültem le az ajtó mögötti kanapéba kissé najó nagyon szétterpeszkedve, közben elkezdtem levenni a kötéseket a kezeimről és úgy mindenhonnan...

Telt az idő és ahogy végeztem elkezdtem az almát enni.... Hamarosan úgy fél almányi idővel később keresztbe a fotelon elterülve hallottam ahogy a víz elzáródik és a lány egy darab fekete bugyiban libbent ki az ajtó mögül...
-Hé cica szép a kilátás-mondtam neki viccelődve és dobtam is felé az almát, elismerem gonoszság volt felé dobni, miközben törölte a haját, de sosem foglalkoztam ilyenekkel....
-Rágyújthatok?- fordultam egyenesbe és tettem keresztbe a lábam, kezeimben meg már a gyújtó és a cigi...
Igen attól a dél-amerikai sráctól sokmindent tanultam ami "hasznos" lehet egy ilyen úrinő közelében, például, hogy megkérdem rágyújthatoke....

-Egyébként köszönöm...-mondtam ki duzzogva amit nem gyakran szoktam, de ez is olyan illendő dolog volt amit nem szabad kihagyni.... azthiszem'

Ezzel a lendülettel álltam fel és kezdtem nyújtózkodni
-Nekem mennem kéne, legutóbb sem sült el jól, amikor veled voltam....
Akartam indulni persze megvárom a dokinéni tanácsait, hamár itt vagyok.... és persze mivel az előbb nem figyeltem Very Happy Very Happy

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Kedd 08 Aug. 2017, 21:19

A zuhany jól esett, és még a fáradtságomat is száműzte elég jól, bár a gondolat még ott motoszkált bennem, hogy mi történhetett vele, ami ilyen helyzetbe hozta??!!

Hamarosan vissza is mentem a hajam törölve, de már láttam,hogy az ágyból felkelt, és ruháját is magára kapta.
Amint levettem a törülközőmet a fejemről máris egy alma repült felém és én nevetve elkaptam.

-Na ez megvan!!-emeltem fel a kezemben, és raktam le a tálra vissza, hogy befejezzem a szárítkozást.

-Persze rágyújthatsz!..ott a Terasz!-mutattam neki kedvesen.
-Ott lehet kint rágyújtani!..hamutálat találsz az asztalon, és a székre is leülhetsz ha gondolod!..addig gyorsan magamra kapok valamit!-viharzottam el a gardrob-ba keresni valami ruhát magamra.

Igyekeztem gyorsan felöltözni, és mentem én is a teraszra utána.

-Nagyon szívesen...-mondtam válaszként..-Örülök, hogy ott voltam akkor...és segíthettem.-bújtam bele a felsőmbe.

-Ha akarod elviszlek ahová csak szeretnéd..de ahogy kívánod!..nem marasztallak erővel!..Te érzed, hogy elég erős vagy az indulásra..-mondom kicsit csalódott hangon, de igyekszem nem éreztetni vele.

-De előbb egyél valamit..nem szeretek egyedül enni..ha még van egy kis időd?
...de mielőtt mennél..
-veszek ki a fiókomból egy dobozkát-Ezt vedd be ha nagyon fájna a fejed vagy a kezed sajogna..fájdalomcsillapító..nem egyéb!!Nem leszel kába tőle, és napi 1-et vegyél be ha szükséges.
..igaz, nem jól alakultak a dolgok, mikor utoljára találkoztunk..
-nevetek mikor átadom, ha elfogadja.

De aztán mintha valaki csöngetne az ajtón..-kapom fel a fejem.

-Szerinted követhettek azok?? ....akik ...??-néztem Revyre kérdőn és kicsit aggódva is..

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szer. 09 Aug. 2017, 19:46

Gyorsak a reakciói, de ennyire.... meglepő volt Very Happy

Nagynehezen kisétáltam a teraszra és a korlátra dőltem, úgy kezdtem szívni a mérget, de most jól esett...

Car elég furcsa teremtés volt nekem, már hozzászoktam a durva magányos farkasokhoz, akikban nem volt semmi segítőkészség. De amikor erre a nőre néztem valami egész mást láttam, ő még őszinte volt és barátságos, ezzel szemben én nem vagyok valami rendes vele, lehet kicsit kedvesebbnek kéne lennem, de már azt sem tudom nagyon az milyen vagy hogy hogy kell azt csinálni.

-Időm van ami azt illeti bőven- igyekeztem lágyabban beszélni, de csak nem sikerül- ohh köszönöm, de azthiszem már hozzászoktam az ilyen piti sérülésekhez, tedd csak le az asztalra- fordultam meg a teraszon és ekkor hallottam meg a csengőt....
-Várj menjünk biztosra!- rohantam az ajtó mögé állva, hogy amikor kinyílik és nem kívánatos személy jön be le tudja lőni, így engedtem meg, hogy Car kinyissa az ajtót
Jó ez kicsit túlzás hogy engedtem, de így legalább nem aggódtam...

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szer. 09 Aug. 2017, 21:20

Örültem, hogy Revy jól érzi már magát, bár azért jobban örültem volna még, ha egy kicsit a kötéseit magán hagyja..de Ő tudja!

A reggelihez alig nyúltunk hozzá, mikor csöngettek.
Nem vártam senkit..de aztán jobbnak láttam mégis utána nézni a dolognak.

Aztán mintha az akciófilmeken lettem volna, és Revy az ajtó mögött várta, hogy ki lehet az..

Ettől kicsit megijedtem, de nagy levegőt véve kinyitottam az ajtót.
Az alattam lakó volt az, aki jó nagy vágással a kezén támolygott be, és szinte könyörgött, hogy jöjjek gyorsan le hozzájuk..

-Mi...mi történt??-fogtam meg a vállát, hogy érthetőbben beszéljen, mert elég zavarodottan és szétszórtan beszélt.

-Csak lassan!!!Segítek, de mondd el mi történt pontosan!!...nem értek semmit!!- ráztam meg finoman, hogy figyeljen rám kicsit.

-Az előbb egy Huligán...vagy  Bandatag rontott be az ajtónkon, és a lányomat elrabolta..valami Revy-nek szólította! Azt se tudom ki az!!...Aztán késsel hadonászott, akkor vágott meg...de nem tudom mi a fene történik!!...a kislányom!!!...segíts kérlek!!...azt nem tudom hova vitték!!..de elvitte a lányomat!!..egy vörös-mintás kendő volt az arca elé kötve!!...olyan pici mintákkal..de nem is figyeltem meg..nagyon gyorsan történt..meg valami batyut keresett rajtam ami a sikátorban tegnap volt!!..nem is jártam az utcán tegnap!..nem értem..segíts!- tört ki belőle a zokogás.

Hirtelen az állam is leesett a hallottakon..
~ azt hittem, hogy tegnap sikerült időben "meglógnunk" a kocsival..hát akkor talán mégse.~

-Nyugodj meg!! Megtaláljuk a lányodat!! Sok embert ismerek!!...ne aggódj!! Beszélek a Hatóságokkal is ne félj!! Zárkózz be!! Amint tudok valamit szólok!!-próbáltam megnyugtatni kicsit..de valahol tudtam,hogy ezt úgysem lehet..

~A Rendőrség elég lassú a nyomozásban..de aki itt lakik New Yorkban egy ideje..az tudja, hogy a Kerületek közt elég nagy az ellentét..és valószínűleg a tegnapi sikátor körül találhatjuk meg a Tagot..bár fogalmam sincs hogyan..de talán kitart a szerencsénk Revy-vel..tegnap is rátaláltam...és bizakodó vagyok, csak azt nem tudom most hogyan tovább..~

Bekötöttem a kezét és kapott nyugtatót.
-Menj haza, kérlek..hozz egy fényképet a lányodról..és aztán zárkózz be jól!-mondtam a lehető legnyugodtabb hangon ahogy csak tudtam, de belül csak úgy kattogott az agyam és a szívem..

~ Az a másik táska??!!!...amit bedobtam az ülésre..még nem is néztem bele..azt kereshetik??~ tűnődtem el egy pillanatra - mentem is a szobába,ahova ledobtam az éjszaka- hogy megnézzem mi van benne..

Kinyitottam, és egy halom gönc alatt kötegekben pénz volt összetekergetve..és egy kis fekete bársonyzacskó, amiben csillogó kövek voltak.

A látványtól majdnem felsikoltottam..
-Ezt nézd!! Ezt kereshetik!-mondtam remegő hanggal a lánynak.
Miután hozta is gyorsan a kért képet, magamhoz vettem a holmimat és a kocsikulcsomat..

Lehet elég riadtan nézhettem Revy-re, de szerintem látta az elszántságomat..

-Menjünk...-mondtam határozott hangon.

A hozzászólást Caroline Shione összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 09 Aug. 2017, 23:01-kor.

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szer. 09 Aug. 2017, 21:44

Az ajtó kinyílt és én majdnem lepuffantottam az ajtó mögött lapuló fazont, de amikor Car segíteni kezdett neki én csak lapultam....

A fazon rólam kezdett hadoválni...
-Ch!-hangzott az ajtó mögül
azthiszem direkt buktattam le magamat, nem érdekelt elősétáltam az ajtó mögül és leültem a fotelba...

Na igen, megint előbújt a hideg és rideg mivoltom... megvártam a drámát, amíg a tag elmegy és néztem Cart mit tesz...

Segített neki és egy fotót kért... klisés segíteni akar, csak úgy. Nem, nem ez nem tetszik nekem. A végén még belerángat az egyik bandaháborúba... Majd előkapott egy nagy táskát és kutakodott benne

-Mit? -sétáltam oda tökéletesen hideg tekintettel...
-Hűhh ez egy valag pénz Car, okké, szóval osztozkodjunk, mit szólsz 50-50 és én itt sem vagyok, nem zavarlak tovább! oké?!-már nyúltam is bele és vettem ki egy köteg pénzt amit ropogtatni kezdtem

Nem vagyok sem hős, sem hülye. New Yorkban a bandák ha keresnek valakit, akkor az jobb ha elhagyja a várost mihamarabb, ne kéne kockáztatnia az életét... De itt ő mellettem, mégis megteszi, bár azis tény nem őt keresik, hanem engem. És a hallottak alapján nem hiszem egy melóról lenne szó.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szer. 09 Aug. 2017, 22:46

Mikor kezembe vettem a köveket és a tenyerembe szórtam, az ámulattól kikerekedett a szemem is.
Elraktam vissza a tasakjába, aztán a zsebembe.

Revy is odajött hozzám, és kivett egy hatalmas köteg pénzt, amit a kezébe forgatott és nézegetett.
Kicsit összeszedtem a gondolataimat, - ami most nem is volt könnyű- de aztán végül megszólaltam.

-Tiéd lehet a Pénz..nekem van elég...de cserébe kérnék valamit!?-kezdtem a gondolataimat is rendbe szedni, amennyire hirtelen sikerült.

-Megtarthatod az összeset,de arra kérlek, hogy segíts megtalálni a lányt...egy nagyon régi história.... Amikor ide érkeztem a városba, engem is elraboltak...és több mint egy éven át fogságban voltam nagyon sok lánnyal együtt az Emberkereskedők karmai közt..- csuklott el a hangom egy pillanatra, de aztán folytattam tovább nehéz emlékek felidézésével- ...de megígértem magamnak hónapokkal ezelőtt, hogy segítek a bajbajutottakon..és ezért is lettem végül Orvos..
Tudom, hogy neked nincs semmi érdeked, hogy kiszabadítsuk ezt a lányt..de valahol teljesen ártatlanul retteg...de...azt is tudom, hogy egyedül nem vagyok képes megtalálni..ezért kérlek segíts nekem..-
néztem a lányra kérlelve, de csak reméltem, hogy mégis csak meggondolja magát a sok pénz láttán..

Eléggé megviselt az, hogy újra eszembe jutottak azok a hosszú hónapok..évek, mikor egymagam voltam kiszolgáltatva, és senki sem tudott segíteni..

Mikor elmondtam a dolgot Revy-nek, kicsit előtörtek az érzések belőlem, de igyekeztem elfordulni, hogy ne lássa a lecsorduló könnyeim..
Nagyon nehéz volt azokat az időket feldolgoznom lelkileg is...és most újra eszembe jutottak az átélt borzalmak..
Nem tudom mit fog felelni...de remélem, hogy életben találjuk azt a lánykát..nagyon remélem..

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 20:06

Enyém a pénz? De kérni akar valamit... a rossz dolgok mindig így kezdődnek, najó nem azok egy nagy részeg csávóval kezdődnek akik agresszívak, de ezt most hagyjuk.

Ami most a fontos, hogy mihez kezdjek. Ha ez a nő és a zsaruk neki ugranak keresni a kis Revyt akkor a lány vagy meghal vagy egy kalifa háremében köt ki valahol Dél-Szudánban...

-Ehh a fenébe is! Hívd fel azt az öreget van pár kérdésem hozzá!
Ha van egy kis szerencsénk valami piti banda vitte el és mi hamar megtaláljuk az ellenfelüket is.

"Mindig van egy ellenséges hal."

Ez amolyan mottója lehetne az alkalomnak.

-Car, ugye tudod, ha most ebbe belemész nincs visszaút, és olyat fogsz látni, amiből visszatérés mostmár nem lesz.

Amíg Car meggondolta egészen biztosan velem tarte és felhívta az öreget én két hűséges társamat takarítottom ki, amikor visszaérnek éppen szétszedve fekszik előttem az egyik.

-Yo! Revy vagyok, azt hiszem a lányod nagy slamasztikában van, mesélj azokról akik elvitték, tetkók, jelek, jellegzetességek, mi volt velük, hasonlók. Feltéve, hogy akarod még látni őt papi.

Igen, ennyit erről, hogy kedves leszek, nem tetszik nekem megint ez a mélyvíz és ha jól sejtem akkor a hírnevem mellé kelleni fog a zsák pénz is, ha akarjuk a lányt vissza.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 20:28

Igazából nem is tudtam mit tegyek..
A kislányt meg akartam találni, és ha Revy tényleg belemegy, és segít nekem, akkor talán megtaláljuk..

-Tudom...és szerintem már rég benne vagyok..csak ...-hirtelen nem tudtam mit mondani, mert elszorult a torkom is a sok fájdalmas emléktől, amit át kellett élnem ott a senki háta mögötti helyen...

Lementem az öreget felhívni..hogy válaszoljon a sok kérdésre..én meg csak ott álltam és bámultam, figyeltem minden szóra.

-Hát nem tudom kik voltak...de ketten!...igen! Tisztán emlékszem egy piros kendőre az arca elé volt kötve..a másikat nem láttam jól, de annak csak valami póló volt ráhúzva az arcára..
Még nem láttam Őket a környéken..De a kislányom!!!
-kezdett megint zokogni, hogy újra láthatja-e még valaha élve az egyetlen gyermekét!- törölte meg a szemeit, és kis idő múlva folytatta-..A piros kendős magas volt, akkora mint az ajtó magassága...a másik az kicsit köpcös..és sántított az egyik lábára..de semmilyen jelet vagy tetoválást nem láttam rajtuk..csak azt a kendőt az arca előtt..-igyekezett mindent elmondani amire emlékszik, de aztán csak ingatta a fejét , hogy mást nem látott rajtuk.

-Rendben, Gilbert...nyugodj meg!..megteszünk mindent amit tudunk..
-A lánykán milyen ruha volt?...az is segítene nekünk.
.-próbáltam megnyugtatni, de csak ingatta a fejét, hogy nem látott mást a betörőkön..

-Niobé-n egy szürke felső volt, és farmer..egy kis mókuska tetoválás van a jobb karján felül...más meg nem volt nála...azt hiszem...de minden olyan gyorsan történt!!-nézett ránk kisírt szemmel.

-Jól van....menj haza, és tedd azt amit mondtam!!...igyekszünk mindent megtenni!-kisértem ki az idösődő férfit az ajtón, ha Revy nem akar többet kérdezni tőle.

Kicsit tanácstalan vagyok hogyan is keressük meg..de talán a tegnapi sikátornál, ha arra megyünk kocsival..akkor felismerünk valakit akikről beszélt..

De igazából nem tudtam mitévő legyek..
De abban biztos voltam, hogy nem hátrálok meg...

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 20:42

-Hát ez nem, hogy nem sok, szinte semmi... Vörös kendő... lehetnek mexikóiaktól kezdve akárkik.... legalább a bőrük színére emlékszele papi? Frizura ruházatuk pontosabban, minden segít. Gondolkodj ha látni akarod még... -mondtam miközben befejeztem az összerakást és utána a csávóra fogtam az üres fegyvert.

-Bem!
-húztam meg a ravaszt drámaian. Persze tudom töltetlen fegyver nincs meg ilyenek, de most raktam össze csak feltűnik ha van benne egy golyó.... Persze ezt ők nem tudták.
-Ha ennyi papi tűnés! -dőltem hátra és gyújtottam rá megint.

Amikor elhagyta a lakást Carra néztem.
-Akkor velemtartasz vagy sem hercegnő?
Tettem be a tárakat a tartóba sorba egyre többet, felkészülve mindenre...

Tudom... Ha most ezt megteszem akár jófiú is lehetek majd, ami valljuk be sosem volt az én stílusom. Az maradjon csak azoké, akiknek az illik. De jelen pillanatban úgy voltam vele üsse kő, ha kell egyedül is, de elmegyek

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 20:56

A papa jobban meg volt rémülve és igazából nem is csodálkoztam,hogy ennyire pontatlanul mondja el amit tudni szeretnénk..

Az ajtóban kifelé menet még visszafordult felém és még mondott valamit..

-Na igen..eszembe jutott valami...a magasnak kék rövid ujjú szakadt pólója volt valami betük voltak az elején...és egy fekete nadrágja..a kisebbiknek meg barna rövidnadrág olyan magas szárú cipővel, meg koszos fehér felsője...de nem látszottak külföldinak...fehér volt a bőrük..ezt láttam még...nem tudom...mást nem figyeltem...ez is gyorsan történt..sajnálom...nem figyeltem meg jól...csak...most jutott az eszembe ez is..- nézett kicsit szomorúan, de aztán a durranós viccét nem igazán értette Gilbert, és kirohant az ajtón ..

-Veled tartok Revy...meg szeretném találni a lányt..és köszönöm, hogy segítesz...egyedül nem mennék sokra..
Mondd meg mit kell tennem...
- néztem rá eltökélten, és vártam hol kezdjük el.

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 21:10

-Hát kezdésnek vegyél fel kevésbé kényelmetlen ruhát... -fújtam ki a füstöt, lehet bármilyen csinos a ruhája de kényelmesnek kell lennie...
-És szereznünk kell neked egy fegyvert ha szeretnéd. -ajánlottam fel neki, direkt, ha megakarja magát védeni hatékonyan kell neki is valami.

Pattantam fel a helyemről és indultam el lefele a vállamon a táska pénzzel.
-Akkor most vagy soha Car! -jeleztem neki, hogy indulunk. Most.

Lefelé a lépcsőn mondtam neki:
-Szerezni kell egy kocsit és irány kérdezősködni, Larry valószínüleg tudja kiket keresünk majd -fejtettem ki neki az első uticélunkat, ha a dokinéninek nincs autója akkor én meg kész vagyok lopni egyet, amit persze kütyük nélkül belehet röffenteni....

Közben pedig remélem a lány rendbeteszi a dolgokat, mert csúnya világ lesz itt úgyhiszem.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Csüt. 10 Aug. 2017, 21:32

Figyelmesen hallgattam a tanácsait Revy-nek, és átöltöztem kényelmes holmiba.
Farmer, póló, sportcipő..a lényeg a kényelmes és főleg laza legyen, mert ki tudja mi fog történni..

-Hát...az az igazság, hogy nem vagyok fegyver nélkül..bár ha a dobótőrök annak számítanak..- néztem a lányra és elővettem a kis fából készített dobozkámat, amit anno Mary-től kaptam, mikor megtanított velük bánni.

-Szerinted jók lesznek?- mosolyogtam rá egy kis félmosollyal, mert szerintem ki se nézte volna belőlem, hogy valamit konyíthatok a nem éppen legális dolgokhoz is.
-Mondtam, hogy a sok baj rákényszerített nem éppen szép dolgokra is..de van rájuk engedélyem is-nevettem fel.

-Van kocsim, de nem igazán szeretném, ha azzal mennénk, inkább kölcsön kérem Gilbert-től az övét..az kevésbé feltűnő..ha az megfelel?

Összeszedtem a holmim, a tőrjeimet a ruhám szíjára erősítettem és indultam Revy után.

Elkértem a kulcsokat és a forgalmit Gilbert-től és már indulhattunk is ..persze a táskámat és az irataimat is vittem, mert ki tudja??!!..talán még az is jól jöhet, hogy Orvos vagyok..

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Pént. 11 Aug. 2017, 21:52

-Dobótőr? Végülis igazi klasszikus. Egy barátnőmnek volt egy dísz kardja azzal is lehet kenyeret szelni is.-mondtam neki viccelődve, kezdem úgy érezni ideje lenne oldani a hangulatot, bár viccekben sosem voltam otthon, azt hiszem erről mostohaapám tehet. Car feszültnek tűnt valami kellett.
-Ha nem nagyon kell neki, bár nem hiszem egy Crownvic vagy egy Mondeo nekünk jó lenne, inkább szerzünk valamit
Leérve egy szép és könnyen elvihető verdát kerestem, akkor láttam meg ezt:

-Ohh igen! Ez az ami nekünk kell, rock'n'roll baby!

Egy laza mozdulattal törtem fel a kocsi ablakát és mint minden régi filmben két három drót összeköt és már jár is a motor....
-Kirááály, irány a barátunkhoz, de előbb pár vésztartalék....

Feltettem a napszemüvegemet és egy kicsi és sötét fegyverbolthoz vezettem az új kocsit bemenve lazán köszöntem
-Yo! Mizujs Benny fiú? Kéne pár szép cica nekem és pár harapós kutyus, esetleg a csajszinak valami ha kér, jah az eledelt ne hagyd ki!

Lefordítva kellene pár sörétes és mini UZI sosem lehet ugye tudni. Szépen KPval fizetek amint Car is eldönti mit kér.

A hozzászólást Rebecca Lee összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 12 Aug. 2017, 12:33-kor.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Pént. 11 Aug. 2017, 22:30

Lassan már azt sem tudom,hogy mit miért teszek, de abban biztos vagyok, hogy Niobé-t ki kell szabadítanunk.

Revy-t követve igyekeztem lépést tartani, és talán viccesnek szánta a barátnője díszkardos történetét, én még sem nevettem.
Bár ha jobban belegondoltam volna amit hallottam, mégis csak nevetnem kellett volna, de most valahogy nem ment.
Sok fájó emlék tódult a gondolataim közé, és nehezen is hesegettem el a rossz érzéseimet is az elrabolt lánnyal kapcsolatban.

Egy mosolyt eleresztettem végül, hogy azt higgye értettem a poént, de az volt az igazság, hogy alig hallottam mit is mondott..

Némán ballagtam mellette, és mivel ilyen téren nem voltam nagyon képzett, így rá hagyatkoztam és követtem merre tart.

Hamarosan egy feltűnő színű autóhoz értünk, ami pár pillanat alatt máris indult velünk.

Kapkodtam is a fejem, hogy mit hogyan tett, de aztán megnyugodtam, hogy ezek szerint nem ez az első ilyen akciója..

-Csináltál már azelött is ilyet?-tettem fel a költői kérdést, de igazán nem is akartam tudni..
~Jobb ha nem sokat tudok!!~-mosolyogtam magam elé, és bekötöttem az övet magamon.

Egy sötét helyre mentünk, valami lepukkant bolthoz, de már majdnem megszólaltam, mikor egy Benny nevezetű pasas megjelent.
Revy beszélt vele, valami kutyákról, meg macskáról, én meg csak tettem a néma leventét, és igyekeztem lazának tünni.

De aztán valamit mondanom kellett, és hirtelen rávágtam én is ami elöször szimpatikusnak hangzott.
~ Csak vissza ne kérdezzen valamit!..mert lehet, hogy lebukok abban, hogy fogalmam sincs mit kértem..Razz ~

-Ö..ÖÖ..ö..én kutyust kérek és hozzá eledelt..kicsit harapós..-bólogattam erősen, és egy félgrimasszal próbáltam leplezni a teljes homályosságomat, amit már szerintem felesleges volt, de talán a grimaszom és a flegma nézésem enyhítette a tudatlanságom sápatag fényét..vagy lehet nem.

Aztán vártam mi lesz...

Nem kellett sokat várnom,mire egy hatalmas táska holmi landolt a csomagtartóba, és a férfi még valamit mondott, egyezkedtek, én meg beültem a kocsiba.

Vártam, hogy visszatérjen Revy, és induljunk tovább.

Mikor beszállt a kocsiba egy pillantásra ránéztem, de végül nem mertem megkérdezni mi van a táskába..
Egy mozdulattal újra bekötöttem az övem, és készen álltam Niobé kiszabadítására.

-Most?...merre tovább?- kérdeztem a lányt.

Beindítva a motort újra megkíséreltem összeszedni a bátorságomat a kérdésre, de aztán csak ennyire futotta.
-Ugye nem akarom tudni mik vannak abba a táskába?- nevettem el magam, mert szerintem tényleg nem kellene megtudnom mik is azok...
Idővel úgyis kiderül..

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szomb. 12 Aug. 2017, 12:37

Na igen várható volt, hogy a hatalmas viccemen senki nem nevet majd, hiszen nem vagyok valami vicces ember. DE ez így is van rendjén! Én gyilkolok ők viccelnek. Az én tetteim nem is olyan viccesek és humorosak.

Azért a mosolynak is örültem, bár azt hittem ha én nem is a kocsi majd elbájolja
-Végülis ez egy Shelby Mustang nem sokat látni belőle, így őt még sosem hoztam ilyen helyzetbe, de igen sokszor és sokat is.

Igeeen az élet szép egy Shelby két csajszi és a búgó motor a város utcáin száguldanak, najó nem száguldunk, még.
Bennynél álltunk meg először és én mivel már rutinos voltam a köztünk lévő szlenget használtam, és annyira bájos volt, ahogy a lány próbálta felvenni bár azt sem tudta mit beszél
-Car nem kell tettetned hogy tudod... nézz ki valamilyen fegyvert ha szeretnéd, Benny a késeket vedd elő kérlek.

Elővetettem a késeket is hátha az jobban érdekli a lányt. Kicsi, nagy, széles, bozótvágó, szablya, Szamuráj kard minden ami szóba jöhet ilyenkor. Hagytam hadd nézelődjön addig csevegtem Bennyvel végülis ő is tudhat ezt meg azt, aztán ha mégsem tud semmit jöhet Larry.

Onnan pedig boldogan távoztunk, és ha nem sokat tudtunk meg akkor irány Larry.

-Végülis tudhatod, pár shotgun és Uzi meg amit vettél, a lőszerek mellett persze. Remélem nem fog kelleni, hisz a hírnevem elég nagy szerintem mindenfelé, hogy ne akarjanak ujjat húzni velem. Tudod az a legszebb az egészben, hogy ez a város New York a világ összes hőse itt szaladgál nap mint nap és mégis fénykorát élik a bandák és a fekete kereskedelem.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Szomb. 12 Aug. 2017, 13:11

Igazából tényleg szép volt ez a kocsi, de nagyon el voltam foglalva a gondolataimmal az elején, és most, hogy kicsit jobban körbe tudtam nézni benne, tényleg csodásan szelte az utat..

Mikor kijöttünk a Benny nevezetű pasas boltjától, már nem is voltam olyan feszült.
Inkább nem is gondoltam bele a csomagtartóban lévő holmikra, mert igazából azért sejtettem, hogy nem valami állateleséget vett Revy..de azért furcsa is volt, hogy az eddigi "nyugodt"életembe nem voltak ilyen illegális dolgok..
De amikor bezárva tartottak a hosszú hónapok alatt, láttam egyet s mást..
Nem beszéltem senkinek a múltamról, mert szerettem volna elfelejteni belőle mindent..
De Mary, mikor megtanított a késekkel és a dobófegyverekkel bánni, akkor inkább azokkal gyakoroltam akkor is, mint a lőfegyverekkel.
Jó hosszú ideig elő sem vettem a dobozkát, de most szükség van mindenre, ami segít a dolgunk elintézésében.
A Hatóságok nem valószínű, hogy gyorsan intézkednek, mert még 24 óra sem telt el a kislány eltűnésétől...így talán nekünk kedvez a "forró nyom"..amit nagyon remélek, hogy sikerül is kihasználnunk..

Revy viszont látta rajtam, hogy fogalmam se volt a "virágnyelven" kért fegyverekhez..de ezt inkább egy apró mosollyal zártam rövidre.

-Na igen...te láttad, és észrevetted, hogy fogalmam sincs mit beszélek..-nevettem el végül magam, és talán most már fogom tudni, hogy miket is jelentenek nála ezek a szövegek..

-Szép kocsi, tényleg!-nézek rá..
-Nekem is van egy...-kezdtem kotorászni a táskámba, és a tárcámból megmutattam a képet.
-A barátnőimtől kaptam a Vizsgámra..

-Ugye szép?- dicsekedtem is kicsit, bár szerintem elég feltűnő jelenség az én autóm is, nem csak ez a Shelby..

-Egyenlőre elég nekem a sajátjaim..- utalok a tőrjeimre, amik az övemen lógnak.
Így nem is kértem mást attól a pasastól.

Benny nem igazán mondhatott semmit, mert elég gyorsan távoztunk is, ami persze nekem csak jó..
Nem nagyon szeretek idegeneknél sokat időzni..bár szerintem egyből levágta, hogy olyan kuka vagyok a "sötét" dolgokhoz, hogy simán egy tábla is lóghatna a nyakamon..
De ez remélem nem fog bekövetkezni ... Razz

-Akkor innen tovább egy másik helyre?- néztem a lányra, és kezdtem élvezni az utazásunkat..
~holott azt se tudtam mi vár ránk..De lelkes vagyok, az nem vitás..~

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Vas. 13 Aug. 2017, 17:17

-Hát szépnek szép valóban, nekem mondjuk túl modern-mondtam neki amennyire csak barátságosan tudtam. Elég furának találtam, hogy nem kért semmit Bennytől, hiszen azért neki jó lett volna pár kést vennie, de ha ő neki nem kell akkor ráhagyom.

-Pontosan, megyünk az itteni informátoromhoz. Őt bármivel megkeresheted, mindig mindent tud.-és tényleg nem túloztam Larrynek mindig van egy két ismerőse akik ha ő nem is, de tudják a választ, nekem meg óriási szerencsém, hogy ismerem azt aki ismer másokat.

Anno ő volt az aki kijuttatott ebből a városból, és nem egyszer történt meg, hogy én is kihúztam őt a bajból.
"-Revy egyet tanulj meg velem kapcsolatban, egy olyan ember aki ismeri a város legutolsó bűzlő patkányát is nem mindig jó New Yorkban maradni, DE! ugyanakkor nem hagyhatom el, mertha megtenném senki lennék semmit sem tudva"
Mondta amikor arra kértem, hogy jöjjön velem, azt hiszem, ha akkor velem tartott volna mára már a fél világot ismerné...

Jártak a gondolataim miközben megálltunk nem is messze a Brooklyn-hídtól egy kicsi 50-es évekbeli ház előtt, amin feltűnően sok antenna ágaskodott. Leállítottam a csodálatos Shelby motorját és fellépve a lépcsőre rágyújtottam és bekopogtam, hamarosan egy nagyon vékony szemüveges szőke pasi nyitott ajtót.
-Larry!!-öleltem át röviden és azt hiszem ez volt az amikor Car először hallhatott tényleg kedves hangon szólni.
-Revy, gyertek be kérlek gyertek be!- mondta azonnal és bebújva hatalmas kupac rádiókat, beltériket és hasonló mütyüröket láttunk
-Larry látom nem szoktál le ezekről a mütyürökről, de ami fontosabb bemutatom Cart. Segítség kéne neki.

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Vas. 13 Aug. 2017, 19:05

Elég hamar átjöttünk a városon, és egy régen épült háznál álltunk meg.
Errefelé még nem jártam, bár igaz kocsim sincs olyan rég, hogy mindenfelé jártam volna...

Egy szőke pasashoz jöttünk, akit szerintem jól ismerhetett Revy, mert kedvesen és melegszívűen üdvözölte.
Picit zavarba is voltam, mert csak toporogtam mögötte..

-Helló!- Köszöntem én is egy mosollyal, mikor bemutatott neki.

Belépve a házába, mindenfelé rádiókat, videókat és műszaki holmit láttam.
Kicsit mosolyogtatni való volt, hogy én naivan azt hittem, hogy nem élnek így emberek..de tévedtem.

~Rendes pasinak néz ki Larry, de tuti, hogy van valami beütése..~

-Igen...szeretnék segítséget kérni..-kezdtem bele az elbeszélésnek, és elmondtam mindent neki mi történt.

Először azt hittem, hogy kivág engem az ajtón kívülre, hogy idegenként hadoválok minden félét, de aztán valamit keresni kezdett a számítógépén..

-Jahh...ez az!..nézzétek!- mutatott rá egy aktára, amit szerintem a központi adatbázisból keresett ki..

-Van itt két figura akikre ráillik a leírásotok.
...piti kis szélhámosok, de van már aktájuk szép hosszú lajtstrommal..de ezek nem bandatagok..csak annak tettetik magukat.
Általában kifigyelnek valakit, és elrabolva váltságdíjjal hívják a családjukat, de szerintem ha átmentek a Város határához, akkor ott egy szegénynegyedben megtaláljátok őket..
..itt a  címe.
.- írja le egy papírra.

-Nincs az aktájukban erőszakos feljegyzés..de manapság már nem lehet megbízni a Közegben.
A túlkapásokat se írják, bár ezek kishalak..nem valószínű, hogy nagy jelentőséget kapnának..
Ezen a címen megtaláljátok őket, ez egy lakókocsi telep..
Elég sokan lakják..de szerintem nem lesz nehéz rájuk akadni
..-dől hátra a székébe.

-Köszönöm...- vettem el tőle a papírost, és miután megnéztem, tettem is zsebre.

Kicsit zavarba is voltam, mert nem hittem, hogy tud valami támpontot adni nekünk az elmondottakra, de biztos nagyon jól ismeri a Várost, és a benne lakó embereket.
~....vagy nem is tudom, kissé félelmetes, hogy csak pár perc és mindent tud..~ mosolyogtam magamban.

Aztán félrevonultam, hogy Revy-ék beszélgessenek, biztos rég látták egymást, én addig kicsit körbenéztem a szobába..
Nem is volt baj, hogy csendben járkáltam, mert a gondolataim sorra jártak a fejemben..bár az is igaz, hogy nagyon izgultam, mikor találjuk meg a kislányt..

Picit nyugodtabb voltam, mint az előző helyen..de az adrenalin ugyanúgy kezdett bennem áramlani, hogy egyre közelebb tartunk a célunk felé..és talán most mi lettünk lépéselőnyben..

Bámészkodtam kicsit, persze nem tolakodón, és vártam, hogy induljunk..
De türelemmel kivárom, míg beszélget Larry-vel...

Most először nem éreztem gombócot a torkomban, hogy idegen helyen vagyok..pedig a bezártságot és az idegen embereket elég rosszul tűröm..
~ De ez a különc figura valahol jópofa is...~

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Vas. 13 Aug. 2017, 20:01

-Igen! Ő az én Larrym-mondtam megnyugvó hangon és már meg is volt a cél.... 
-Bár egy kérdés frusztrál még Larry miért engem kerestek? Túl kicsi ez a hely ahhoz, hogy egy másik Revy is legyen, kábé csak engem hívnak így....ehh mindegy is, megoldom gyorsan szerintem.
Ekkor sétált félre Car és Larry aki cseppet sem kíváncsi rögtön belekérdezett
-Honnan ismered ezt a lányt Revy? Nem olyan mint akikkel lógni szoktál.
-Ne is mond annyira a véletlen műve, minthogy akkor veled összefutottam, tudod kedves lány és szerintem jóval több van benne, mint az a plázacica amit annyira igyekszik mutatni.
-Hát ha esetleg sokat kérdez felőlem, tudod a számom nem titok- kacsintott egyet és mindketten hangos nevetésben dőltünk ki

Volt egy óra is vagy több amíg beszélgettünk, soksok régi emlék és új tapasztalat ami végül ott kötött ki, hogy sajnos mennünk kell, mert a lányt kinyiffantják... Így kimentünk vissza az autóba és a búcsú után ismét úton voltunk ezúttal a város szélére a lakókocsiparkhoz. 

A nagy fém kapuknál egy kicsi konténerben ült egy szottyadt banya, aki "üdvözölte" a vendégeket.
-Mi járatban kislánykák?!- ütötte meg a bunkó stílust, amire egyébként is könnyen harapok, de a mellettem ülő kedvéért inkább csak ennyit mondtam:

-Két barátunkat keressük az estére, biztos ismeri őket, a 126-os kocsiban lakik a két jómadár

Bár a néni hezitált, csak megnyomta azt a gombot ami a sorompót felnyitotta és én egy intéssel gurultam be a parkba...

-26, 27, 28.... kezd idegesítő lenni, minek ennyi ilyen vacak egy kupacon, saját házszámmal-kezdtem méltatlankodni a helyre és vagy 25 perc keresés után megláttuk a miénket.... én kicsit tovább gurultam és vagy öt kocsival arrébb álltam meg ne legyen feltűnő az ittlétünk. Majd Car felé nézve kérdeztem
-Na akkor bemegyünk lövöldözünk és kész vagy akarsz beszélni is?

∆ Hozzászólások száma :
170
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline Hétf. 14 Aug. 2017, 00:31

A hozzászólás 18 + elemeket tartalmaz!

Úgy két óra múlva indultunk is tovább.
Bár ahogy a pasi végigmért egy párszor, úgy éreztem, hogy lassan egy deka ruha sem lenne rajtam..Razz
De ez is egy Férfi..mind mindegyik..nem nagyon tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, mert sokan vannak akik megbámulnak, és van aki többet is gondol bele...de azok nagyot koppannak..

A kocsiba beszállva, bekötöttem magam, és Revy-re néztem.

-Régóta ismered ezt a Larry-t? Láttam, hogy jó sokat beszélgettetek..Rendesnek látszik..Sokat segített.
Most akkor azt a helyet kell megtalálnunk..

Hamarosan a címre érkeztünk, és ahogy sejtettem, nem valami rendes környék...

De a fogadtatás se volt éppen eltérő..

~Ezt a bunkó öregasszonyt!!..még meg se szólaltunk, és máris lekislányoz ...lányka a jó náncsinénéje
...ha tudná, hogy ki vagyok!...a lábam nyomát is megcsókolná, az biztos!!!!...jó kezdet ez már megint!!..
~

Igyekeztem nem elengedni a véleményemet erre a kérdésre, és hagytam, hogy Revy válaszoljon..

Elég sokára, de megtaláltuk a lakókocsit..

Kiszálltam a kocsiból és odamentem hallgatózni az ablakhoz..
Nem volt mozgás...csak hangos horkolást hallottam.
Egy vigyorral kinyitottam az ajtót, és amilyen omladozó volt a lakókocsi, egyből engedett a húzásra.

Bent elég nagy felfordulás volt. Mindenfelé üres sörösdobozok, és ételmaradékok..
Az ágynak nevezett kanapészerűségen a köpcös feküdt, eléggé kiütve az italtól, a földön mellette a magas szakadt-ruhás..
Némán intettem Revy-nek, hogy a másik az övé..és mikor elfoglalta a helyét amellett, akit választott, én a másikhoz léptem csendben.
A tőrömet a torkának szegeztem, és kezdtem ébreszteni..
Szerintem Revy sem tétlenül állt, és egy mosollyal nyugtáztam, hogy jó páros vagyunk..

-Hol van a lány, akit elvittetek a kikötőből, a toronyházból?BESZÉLJ!- tartottam szorosan a torkához a késemet.

-Ha kiabálsz, akkor elvágom az ütőered...és hidd el nem kellemes megfulladnod a saját véredben!!
De ha kipróbálod, akkor megteszem!!
- vicsorogtam rá.

-Nem kérdezem meg még egyszer!!!!...Jobban teszed, ha válaszolsz!!!..Nem vagyok vicces kedvemben!!

Ha nem akarna elsőre válaszolni, akkor a nyakánál kicsit erősebben nyomom rá a pengém.

-Na mi lesz???!!..húzzam tovább?Megízleled a véred a torkodban?? Ne tévesszen meg a kislányos külsőnk..nem vagyunk kíméletesek ilyen rohadékokkal!!
Hol a lány???!!!

A pasas rémületében kapkodta a levegőt, és hadonászni kezdett, de kapott egy nagy állast az öklömmel.
-Beszélj te kutya!!!...a következő nem az öklömmel megy..

-Takarodj innen te szuka!!!...nem mondom meg !..jó sok pénzt adtak érte!!..úgysem mered megtenni!!- fröcsögött rám a vigyorával, és én nem hiszem,hogy az előző sör az amit felém köpött..

-Ahogy kívánod!!- töröltem meg az arcomat.
-Ha nem beszélsz, akkor így jársz te is!...-mondtam a másik pasinak, akit Revy vett kezelésbe.

És egy párnát tartva magam elé, hogy ne legyek "maszatos"...egy hideg mozdulattal befejeztem a pengém ívét a torkán keresztül, és a takaróval letakartam..

Megtöröltem a késem, visszaraktam az övembe, aztán a zsebeit kikutattam.

Egy névjegyet találtam benne, és egy köteg pénzt..
Eltettem, és a nevet olvastam.

"A Vörös Róka" Bár.

Ránéztem a lányra, és vártam, hogy ő mire jut a saját "parasztjával".

Sponsored content

Tárgy: Re: Rebecca - Caroline

Rebecca - Caroline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Caroline Forbes