» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
114
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

Tárgy: Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi) Csüt. 03 Aug. 2017, 14:59

Kint Iowa pusztáin. Pontosabban az egyiken. Késő este. Itt kezdődik ez a kis történet. Jennifer Walters kapott korábban egy rövid SMS-t (saját magától), amiben csak ennyi volt:

"Szeva, Amazon! Kéne egy kis segítség, sürgősen. Részleteket a helyszínen elmesélem. Előre is köszönet!"

És koordináták. Egy sima GPS gond nélkül megtalálja. Ráadásul alig fél óra gyaloglás a legközelebbi buszmegállótól. Mondjuk kocsival érdemesebb jönni.

Érdekes humora lehet a feladónak, mert pontosan a koordináták helyén egy tábla van a következő szöveggel:
"Csorgatni mentem. Rögtön jövök!"

Az idő kellemes, de van egy kis szél, úgyhogy a szúnyogok nem csípnek. A fűben tücskök ciripelnek, meg egyéb állatok, amiket nem ismerek pontosan.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi) Pént. 10 Nov. 2017, 22:21

She-Hulk... betonozik?!
Jennifer & Vitali

Rugalmas léptekkel szeltem át a szűkös nappalit és nyúltam a slusszkulcsért, majd a méretes napszemüveget orromra biggyesztve becsaptam magam mögött a lakás ajtaját, egy pillanatig az ajtóban időzve a zár kattanására várva. Hosszú tincseim arcomba hullottak, igyekeztem a lehető legkevésbé felismerhető lenni- ami évekkel ezelőtt, ügyvédként sokkal könnyebben ment. Most már egy egész univerzum tisztában van azzal, hogy én is zöld vagyok- büszke zöld.
Tempósan ültem be az autóba és pötyögtem be az SMSben kapott koordinátákat a GPSbe, majd a gázra léptem. Bíztam benne, hogy nem valami csapdába sietek, vagy ami még rosszabb lenne, egyik zseniális ismerősöm tréfájába szaladok bele. Amíg úton voltam, kerestem egy szünet nélkül zenéket lejátszó rádióállomást és maximumra tekertem a hangerőt- majd tövig nyomtam a pedált és letekertem az ablakot. Ujjaim ütemesen doboltak a kormányon amíg célt nem értem és az ablakon keresztül el nem olvastam a táblára vésett szöveget.
- Ez most… egy vicc? - Mordulok fel és a zöld felragyog bennem. Nem, már közel sem voltam olyan türelmes, mint régen.

megyjegzésed jön ide || zene

∆ Hozzászólások száma :
114
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

Tárgy: Re: Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi) Vas. 12 Nov. 2017, 11:53

Pár perc, és már jön is vissza a néhány közeli fa árnyékéból a pokolian jóképű zseni, az igazi orosz csokoládé... Ja várjunk csak, hogy ez most nem reklám, és nem is egy boxmeccs. Na jó, ne is legyen boxmeccs. Tehát Vitali még megigazítja a sliccét, aztán nagyon lelkesen odasiet a nőhöz.
- Szevasz! El sem tudod képzelni, mennyire hálás vagyok, hogy eljöttél! Tudom, nem könnyű neked így, hát na, a zöld sztoryval. És mégis megoldottad, király vagy! Na várj csak egy kicsit!
Jobb öklével megkocogtatja kicsit az óráját, aztán mormog bele valamit, mire előtte a földből, vagyis inkább a fűből felépül egy kis állványzat. Valami szekrényféle csappal, kézmosóval, pár képregénnyel az oldalán, meg üdítős, üvegezett hűtővel. Kezet is mos egyből, kézszárítás, aztán...
- Na itt a kezem, nem disznóláb! Kelet-Európában így köszönnek, azt jelenti, rendes srác vagyok. A nevem amúgy Eel.
Kezet is nyújt. Van pár másodpercük kezet fogni, aztán csipogni kezd az órája, mire gyorsan rá is néz.
- Még pont időben jöttél. Néhány perc, és jön a mulatság! Kérsz addig egy üccsit vagy valami rágcsát?
Már fel is bont egy kólát, és kivesz egy chipset ki tudja, melyik kis szekrénykéből.

Sponsored content

Tárgy: Re: Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi)

Akkor megyünk betonozni (Vol II - az igazi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Uchiha Madara
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)
» Hakkyou Katsumi - Jutsetsu
» Kusuki Eiko
» Mit tennél ha...?