» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
11
∆ Kor :
40
∆ Tartózkodási hely :
Sokszor én sem tudom.

Tárgy: Wade Wilson - Deadpool Kedd 01 Aug. 2017, 20:30

Wade Wilson

Deadpool

biográfia

becenév » Wade, Wadey. Isten.
születési idő » 1976. október 23.
születési hely » Kórházban mint minden normális ember. Amúgy meg : Vancouver, Kanada.
kor » Kerek 40.
play by » Ryan Reynolds
csoport » Független mutánsok. Cute.
tartózkodási hely » WC-n. De mobilis vagyok.
család » Sajnos levagyok szarva.

jellem és külső »
Kibebaszott hadsereg megtanított a prezitásra. Illetve, meg akart tanítani. Részben össze is jött. Tapasztalataim segítségével úgy vadászok le bárkit ahogy azt én szeretném, és persze hadi pontossággal. Kigyúrt, de szálkás testem által könnyen mozgok. Sok minden történt velem, rengeteg jó, és rossz. Sok olyat láttam zsoldosként ami nem embernek való, de igazi túlélő vagyok. Talán a humorom miatt. Kissé elfajzott, de illik a profilomhoz. Odabaszós vagyok na. Bár az ilyen faszlankító Francis miatt lettem az aki. Elrondultam, eltorztultam mert bíztam én egy webshop reklám szövegében. De persze sok ember döntött volna így ha megtudják hogy pont akkor rákosak amikor rátalál a szerelemre. Nagyon jóképű voltam, vigyáztam magamra mindig... Mármint. Próbáltam, de hát nem nagyon jött össze. Mondjuk nem vagyok elhízva, ez mázli. Kiedzett és fitt vagyok általában, és ez elősegíti a képességeim maximális kihasználását. Sokszor titulálnak bolondnak, de csak máshogy látom eme szar.. Vagyis csodás világot!
képesség »
Oh. Ha leírnám az összes képességem, azt akarnád hogy olyan legyél mint én. Tudod milyen tapasztalataim vannak szex terén? Mármint harc terén?  Várjunk, a kettő néha ugyanaz. Na de, most mit irogassak itt, láttad a filmet nem? Dehogynem. Mi ez valami interjú? Már lement a premier egy ideje, ott adtam eleget.... Most mivan? Ez komoly? Ennyire lusta vagy? Oh faszom. Eléggé tartalmas volt előtte az életem. Hisz zsoldosként funkcionáltam, megbízásokat jó pénzért. De aztán elérkezett az amire soha nem vártam.. A szerelemre. Ez mellé bónuszként kaptam pár rákfajtát. A halálosabbik fajtából. Adott volt egy lehetőség a gyógyulásra, és hát belementem. Nem volt egyszerű.. Nagyon nem. De ezáltal olyan képességekre tettem szert... Ne nézz így te huncut.. Már azt akartad kérdezni hogy nagyobb lett-e mi? Sunyi kis dög vagy te! Az a nagy helyzet hogy nagyon gyorsan regenerálódok... Ez annyit tesz ki hogy nem nagyon tudok meghalni, és ez egyben átok is. Ha elvesztem egy végtagom, kinől. Ez félig meddig jó. De nem kellemes érzés. Pedig aztán a kardjaimmal szoktam küldetésre indulni, és az elég éles... De megtanultam vivni, sokáig volt az egyetlen társam a kardom. Jobban ismerem mint bárki mást. De a pisztolyokkal, és a másik fegyvereket is előszeretettel használom. Nincs olyan fegyver amit nem tanultam ki. Mesterlővész voltam nagyon, de nagyon sokáig... El is zsibbadt tőle a tököm rendesen. Bár a drogoktól, alkoholtól már nem. Ez szívás. A gyors regeneráció miatt hamar kimegy a szervezetemből. Így élvezni sincs időm a káros szenvedélyeket halhatatlanul. Kurva világ.

előtörténet »

Helloka! Deadpool van itt! Nem ez a rendes nevem, ez inkább egy kurva jó hős név, de legalább egyedi. Az eredetét a filmben megtaláljátok! Irány torrentezni! Na de most ugye itt vagyunk és nem ott. Polgári nevem Wade Wilson. Ez sem rossz mi? Wade. Hála isten hogy nem egy elbaszott Francis lettem. Nem hiába lett az az ürge ilyen... Na de nem baj, a neve miatt már nem kell aggódnia. Jellemet kérsz? Legoptimálisabb farkú pasi vagyok a földön, na de még én vagyok a leghelyesebb is. Vagyis, inkább voltam. Hisz a nyomoronc Francis elcsúfított. Most a legrondább vagyok.. Nem vicc! Persze az a nyomoronc Ryan Reynolds mindig jóképű... Tuti CGI az egész faszi úgy ahogy van. Na de azért lettem ilyen mert kiderült hogy rákos vagyok. De ne beszéljünk erről, ki akart velem baszni az élet, és meg is tette! Hogy nézek már ki? Kedvenc kajám a Chimichanga! Még a kiejtése is kibaszott menő! Chimichanga! Na mondjuk ki még egyszer! Chimichanga! Hahah. Imádom! Egész nap el tudnám mondogalódni. Sőt! Mindenkinek mondanám az utcán aki szembe jön! De akkor még több ellenségem lenne.. Pedig én egy szimpi alak vagyok. Na jó, nem mindenkinek, de azért jó páran röhögnek a vicceimen. Azért mert kibaszott jók! Te is röhögsz rajta, tudom én. Még én is! Hát persze, hisz én vagyok az atyja. Jaj, apa vagyok? Juj de jó! Na de ez az apa nem sajnál senkit. Úgymond a gyilkolás a hobbija. A picsába is! Mindenki azt mondja hogy csináljuk azt amihez a legjobban értünk, és szeretünk is.. Nem? De! Tudom hogy te is ismered ezt a mondást.. Én ezt csinálom. És élvezem. Főleg egy gyilkolászásos nap után ki szoktam verni. Na annál gyerekek kurvára nincs jobb! Próbáljátok ki, de tényleg! Idegesít a szomszéd? Baszd szét a lábtörlőjével.. Na de ne úgy baszd szét. Hanem picsázd el. Kivéve ha egy fullos csajszi, akkor csak fenekeld el. Utána meg nyúlj magadhoz. Hm... Még a nyál is összefut a számban. Dopinder barátom remélem megfogadta a tanácsom. Rendes gyerek, és ha megszerzi magának a nőt, akkor gyilkolhat és már happy end a vége nem? Dehogynem! Erre gerjedtek, tudom én! Én is! Na de velem is így volt. Tetszett a film ugye? Vele miért lenne más? Jelenleg az X-men próbál még mindig magukhoz befűzni, de nem vagyok én az a tinikurva aki egy kis pia után megy a faszra. Na jó, ez szar hasonlat volt. Nem is tudok berúgni. De tényleg... De most hogy ezt elmondtam, rájöttetek hogy alapból egy ilyen elvetemült jó humorú férfiállat vagyok! Na puszikaaaaaa! Mi az? Azt hitted elmegyek? Jól hitted! Hahaha! Nem megyek én ám el ilyen gyorsan... Hova gondolsz? Hatlövetű Wade-nek nincsen párja! Na de saját szavaimmal is elmondok pár dolgot, nehogy azt hidd hogy a film rendező által lett az ami. Hol is kezdjem nektek? Na jó, valahol elkezdem és talán úgy is eltudom mondani nektek hogy megértsétek. Voltam katona, remek eredménnyel. Tényleg kurva jó voltam, nem hiába lettem zsoldos. A gyilkolás a véremben van, és egy jó maszturbációval párosítva maga a mennyország meg szivárványhíd meg kutyafaszom.  Na de elkalandoztam, később is ráérek kiverni. Hol is tartottam? Hm.. Ja igen, volt zsoldos katona vagyok. De ezt átugorhatjuk. Csak gondoltam elmondom hogy tudd miért vagyok ilyen fasza gyilkoló gép.  Megismerkedtem egy kurvával, heheehhe, a csajommal akivel egymásra találtunk. Ő is olyan elvetemült személy mint én, ő az én kirakosóm darabja. Most mit mosolyogsz? Aranyos kis story mi? Love story, meg hasonlók? Jaj, persze hogy a dugásra értem. Na jó... Arra is! Voltam már rengeteg nővel, de vele a legjobb, érte megéri a harcot felvenni, de tényleg.. Na a picsába már! Mindig itt jutunk ki? Ez a te hibád te perverz! Megismertem életem szerelmét aztán diagnosztizáltak nálam egy csomó rákot. De tényleg mindenhol, ott ahol csak eltudod képzelni. Igen.. a prosztatámba is volt te kis szarkeverő! Na de ez után nem tudtam mit kezdjek az életemmel, így hát eltüntem Vanessa életéből... Igen, így hívják a csajom.  Ám egy nap Weasel bárjában felkeresett egy cukros bácsi kinézetü ürge. Felajánlotta hogy meggyógyíthat, meg minden faszomat. Részben igaza is lett, de megvolt neki az ára. Szörnyü bevallani, de még egy vak kiéhezett buzi sem akarna jelenleg megbaszni. Na de ez van, cserébe kinyírhatatlan lettem. Mielőtt megszólalsz, igen.. Megbaszhatatlan is lettem.. Most jobb? Tudod mi a menő? Levágják a kezem? Vissza nől! Szét lőnek? A lyukak beforrnak! Most feltehetnéd a kérdést hogy mi van kalap úrral ott lent... Sajnos nem.. Mielőtt megkérded, én már próbáltam.. Ha a farkincám levágják, (levágtam)  nem fog nagyobb lenni. Ugyanakkorára visszanől. De így sincs semmi baj a kis Wilsonnal. Na nem olyan kicsi félre ne érts. Csak hát a becézgetés a mániám. Na de miután túléltem, megfogadtam hogy megkeresem aki ezt tette velem, és megkínzott. Azért akartam levadászni, mert eltorzított. De amikor utoljára láttam azt mondta hogy segíthet rajtam... De kiderült hogy szépen átbaszta a fejemet. De cserébe én is szétlőttem a fejét! Jaj, Spoiler? HAHAHHAH! Mondtam hogy nézd meg a filmet. De tuti láttad... Engem ki nem látott? Jelenleg az én kibaszott jó seggü barátnőmmel élek, és persze levadászom azt, akit megkérnek hogy levadásszam. Ez nem változott, ebből élek, miért basznám el az életem csak miért újdonsült anti-hős lettem? Ja, hogy beálljak az X-menek közé? Jaj már, azok miből élnek meg? De komolyan. Egyik sem dolgozik, csak ott vannak, meg harcolnak. Hehe, majd elfelejtettem. Hisz pénzeli őket a Fox!

Top Secret »
Is-is.» Only one

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
424
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Wade Wilson - Deadpool Kedd 01 Aug. 2017, 23:02

•• Kedves Pirosszka! Very Happy ••

Elfogadva!

Húúú, kiégett a retinám, miután végig olvastalak. Az agyam szó szerint kisült, és még most is füstölög. Very Happy
Nem is tudom, mit írhatnék hirtelen! Very Happy
Tényleg... itt ülök, és pislogok, mint hal a serpenyőben Very Happy
Szóval... azért valljuk be, nem Erzsébet királynő udvarában kaptál illemórákat, de gondolom, ha kell, előadod, hogy iszod kisujj-pukendlivel a tejes teát Very Happy
Na, a lapod egyébként, szóval tudván, hogy Te vagy Te, elég humoros, tartalmas és.. szuper volt! Very Happy
Az eleje bemutatott Téged, a szexi piros rucid, a kozmetikázott arcod, a megnyerő modorod, és persze azért bemutattad, miért harcolsz ilyen ügyesen, és Franciska mit tett Veled, hogy idáig jutottál. Ha én is olyan beteg lennék, szerintem én is megpróbáltam volna. Végül is mit lehet veszíteni, nem? Very Happy
A lapodból azért lerí, hogy még ha mókamester is vagy, egy nő el tudja kapni a töködet! Very Happy Vanessa ki van írva canonnak, és remélem, hogy hamarosan meg is érkezik! :3 A többi része csupa móka és kacagás volt, telis-tele levágott testrészekkel, trágársággal és sok ínyencséggel! Dehát ezért szeretünk és elfogadunk ilyennek! Very Happy Very Happy

Egy élmény volt! Very Happy
No de nincs más hátra, mint előre! Menj foglalózni kérlek, aztán irány a játéktér! Very Happy

That's my secret. I'm always angry.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Wade Wilson - Deadpool

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shan és Wade otthona
» ájm ö dráp indi ósön! -[SpiderGwen&Deadpool]