» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
A legjobb virtuális barát - Laura & Norina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
35
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Szer. 05 Júl. 2017, 10:05

Hajnal óta talpon van, egyfolytában csak sürög forog. A munkahelyén sincs másképp, ott is egyfolytában őt bízzák meg minden fontos feladattal, hiszen nem kevés munkával, de kivívta magának a tiszteletet. A munkahelyének és kedvenc házimacskájának hála, már kezd visszaszokni az utcákra, már szóbaáll másokkal is, de ennek ellenére még mindig nehéz a közelébe férkőzni. Csak azokat enged magához közel, akiket már ismer és megbízik bennük. Amit még mindig nem bír az a "hősök". Nevetségesnek találja, ahogy "meg akarják menteni a világot" és az emberek emiatt szeretik őket, pedig az ártatlan áldozatokra nem is gondolnak. Norina pár évvel ezelőtt pont akkor szenvedett balesetet, amikor egy ún. Ultron el akarta foglalni a világot és a hősök pedig akcióba lendűltek. Szóval azóta nem is kiváncsi rájuk. Lassan mikor hazaér, ledől a fotelbe és előveszi telefonját. Csendben kutakodik az ismerősei között, majd meglátja kis barátnőjét, aki éppen aktív. Elmosolyodik, majd elkezdi írni neki:

Laura

Szia, Laura!
Hogy vagy? Milyen napod volt? Remélem nem zavarok? Smile
caleigh at shine
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
11
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Csüt. 06 Júl. 2017, 16:47

A szobámba lépve, egyből kilépek a cipőmből, és az ágyamba ülök, majd magamhoz húzom a laptopot, hogy megnézzem, mi a helyzet. Szomorúan látom, hogy még senki sincs, akivel jót beszélgethetnék. Míg azt várom, hogy valaki hátha fel néz, addig is a You Tube on videókat nézek, főleg a régebbi támadásokról, amik megtörténtekor én még Mexikóban voltam. Ellenben Norina ismerősöm, legjobb virtuális barátnőm viszont nem volt ilyen szerencsés, és ezért sem kedveli a hősöket. Videó nézés közben, el gondolkodom, hogy vajon most mi lehet vele, mikor is egy hang jelzi, hogy kaptm valamit. A videót meg állítom, és rá nézek az üzenetre, és ajkam mosolyba fordul, mikor olvasom Norina üzenetét, és azon nyomban írok is vissza neki.

Norina

Szia Norina! Very Happy
Köszönöm, én jól vagyok. Jó napom volt, voltun az egyi strandon dél elött,és dél után pedig volt egy kis foci. Egyáltalán nem zavarsz, örülök hogy írtál nekem. Egyébként pont rád gondoltam, hogy mi lehet veled. Very Happy őrülten szeret
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
35
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Vas. 09 Júl. 2017, 10:12

Mosolyra derülök, mikor meglátom, hogy visszaírt. Végigolvasom, majd elmerengek benne. De jó, hogy valakinek jó napja volt és hogy gondolt rám. Nincsen családom, se barátaim, akik gondolnának rám. Macsek az ölembe bújik, hiszen megérezte hogy mire gondolok. Na jó, ő az egyetlen családtagom, akire számithatok. A monitorra nézek és visszaírok neki.

Laura

Örülök, hogy gondoltál rám. Velem minden rendben van, igaz nem volt olyan jó napom, de túléltem. És jók voltak a programok? Mesélj, milyenek voltak?
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
11
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Szer. 12 Júl. 2017, 21:09

Míg azt várom, hogy vissza írjon, magamhoz veszem Szürkit a plüssömet, s magamhoz ölelem. Megis érkezik Norina néni válasza, amit megint végig olvasok, s közben Szürkit ölelgetem, és simogatom. Még végig gondolom, hogy mit írjak, majd Szürkit félre teszem, és pötyögni kezdek vissza.

Norina

Nagyon örülök, hogy nálad minden rendben. Very Happy Azért remélem,
hogy a holnapod valamivel jobb lesz mint a mai. A programok jók volta,
voltunk strandon, és még a vízi csuzdán is lecsúsztam, nem csak egyszer.
Ebédre pedig pizza volt, és utána két órát fociztunk. Mondjuk nekem eddig nem volt lehetőségem arra, hogy golt löjek, de talán holnap. A cicád is jólvan?
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
35
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Vas. 16 Júl. 2017, 17:19

Nem kell sokat várnom, hamar érkezik is a válasz. Örülök, hogy van kivel beszélgetni, még ha nem is élőben. Legalább valaki jó kedvre derít. Ilyenkor nem érdekel, hogy hogyan érzem magam, vagy hogy esetleg milyen napom volt. Már attól jobban érzem magam, hogy tudom másnak jó napja volt. Elmosolyodom és visszaírok neki.

Laura

Köszönöm  szeretés 2 remélem tényleg jobb lesz, eléggé lefárasztottak. De szerencsére holnap szabadnapon leszek, igyekszem majd pihenni. De azért aranyos vagy, hogy ennyire gondolsz rám. Macsek pedig köszöni, jól van? És a többi gyerek? Ők hogy vannak?
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
11
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Kedd 18 Júl. 2017, 12:14

Norina néni válasza megis érkezik, s olvasni kezdem amit írt nekem. Olvasás közben, egy ajtót hallok kivágódni, és hangos veszekedések jönnek felém. Ugyan a hallásommal nincs gond, de a vitából is csak annyít hallok, hogy van, de a vita témája az nem, de nem is érdekel. Az ajtó hamar becsapódik, majd léptek zaja, és morgolódás hallatszik. Miután végig olvastam, ismét pöttyögni kezdek.

Norina

Szívesen Norina néni. szeretés Egyébként, ha gondolod küldhetek neked egy kis energiát. ^^ Örülök neki, hogy a cica is jól van. A többiek, már az ágyukban vannak, és alszanak. Fáradtak, de jól vannak. Ja, és holnap múzeum látogatás lesz.
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
35
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Szomb. 05 Aug. 2017, 22:53

Örömmel hallom (olvasom), hogy a társai is jól vannak és hogy ő is boldog. Nekem általában semmi sem úgy sül el, mint ahogy azt elvárom. Macsek lassan előjön a konyhábón, mert megérezte, hogy beszélgetünk. Lassan az ölembe ül, majd közli velem a jó ötletét, amit gyorsan le is írok.

Laura

Köszönöm, az energia rám is férne Very Happy örülök, hogy a többiek is jól vannak.
Figyelj, mi lenne, ha egyszer összefutnánk valahol? Elmehetnénk fagyizni vagy bármi Very Happy
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
11
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Szer. 09 Aug. 2017, 16:54

Norina néni vissza ír, s azt olvasom, közben boldoggá tesz a dolog, hogy meg köszöni az energiát, és annak is, hogy ő örül. Még az ötletének is örülök, hogy szeretne találkozni velem.
Norina

Szívesen. Very Happy Én pedig annak örülök, hogy te örülsz. Very Happy A találkozás jó ötlet, nekem tetszik. Az elöbb írtad, hogy holnap szabin leszel, ha te is úgy gondolod, akkor esetleg holnap találkozhatnánk.  nagyon-nagyon...  őrülten szeret
caleigh at shine

∆ Hozzászólások száma :
35
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina Szer. 16 Aug. 2017, 22:12

Laura hamar vissza is ír, aminek nagyon örülök, hiszen eléggé türelmetlen vagyok. Örömmel látom, hogy a kis barátom vevő az ötletre és mivel holnap szabadnapos leszek, akkor elmehetnénk valahová. Egy ideig még agyalok a terven, aztán gyorsan vissza is írok neki.
Laura

Én pedig annak örülök,
hogy örülsz, hogy örülök XD De jó, akkor találkozzunk holnap, úgysem terveztem semmit. Arra gondoltam, hogy elmehetnénk a parkba vagy ismerek egy nagyon jó cukrászdát a környéken. Szerinted? őrülten szeret  izgatott 2  
caleigh at shine

Sponsored content

Tárgy: Re: A legjobb virtuális barát - Laura & Norina

A legjobb virtuális barát - Laura & Norina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» -= Masamune műhelye =-
» Dohányföldek
» Teknősök Kódexe
» Ninja akadémia
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!