» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Az első találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
42
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Az első találkozás Hétf. 22 Május 2017, 21:05

Hercules&Norina

Az este elég unalmas. Itthon ülök drága macskámmal, Macsekkal és nézzük az utcát. A nyári, meleg levegő befúj az ablakon és legszívesebben elmennék körbenézni a városban. Macsek odarohan az ajtóhoz és elkezdi azt kaparászni.
- Mi az? Csak nem ki akarsz menni? - simogatom meg a buksiját és felveszek valamit a lábamra- Na, akkor menjünk -fogom meg a pórázát és a nyakörvére csatlakoztatom. Igaz, ő nem kutya, hogy pórázon kelljen sétáltatni, de nem mászkálhat csak úgy az utcán. Félő hogy elveszne a tömegben. Igazából nem szereti ő se, de választhat: vagy a póráz, vagy otthon marad. Úgyse szeretem, ha egyedül marad, akkor mindig valami butaságot csinál. Elindulunk az utcán. A levegő kissé párás és tele van a kipufogógázzal, de attól még ki lehet bírni. A Times Square felé megyünk, úgyis már rég nem voltam arrafelé. Itt-ott látni még egy-egy pocsoja maradványát a tegnapi esőből. Ezeket még kikerülöm. Lenézek az egyikbe és meglátom a tükörképem. De jó is lehetet régen, amikor még volt családom, voltak barátaim, volt normális életem, boldog voltam. De honnan is tudhatom ezeket, emlékeim sincsenek. Csak arra emlékszem, ami az elmúlt két évben történt, de nem nagyon voltak azóta boldog élményeim. A legutolsó amire emlékszem, hogy egy kórházi szobában ébredtem és hogy felfedeztem a képességemet. De buta voltam és ahelyett, hogy maradok nyugodtan a helyemen, inkább megszöktem. Ráadásul rá is támadtam egy ápolóra. Tényleg csak én lehetek ilyen. Fél évig kerestek, de nekem sikerült elrejtőznöm. Azóta már nyugodtan élem az élem az életem. Van lakásom, munkám és itt van Macsek, a legjobb barátom. Ő segítet nekem átvészelni a nehéz időszakokat. Lehet, hogy egy kicsit hihetetlen, de igazából ő képzet ki. Ugyanis ő egy telepata szupermacska. De erről csak én tudok, igyekszünk titkolni.  Lehajolok Macsekhoz és leveszem róla a pórázot.
- Elég volt ennyi mára. Fuss haza, de óvatosan. El ne keveredj. - simogatom meg, majd útjára bocsájtom. Felállok és elmegyek valami kajáért, mert ma már biztosan nem fogok főzni. Továbbmegyek az utcán és elmerengek a csodálatos fényekben. Már majdnem elfelejtettem, hogy milyen szép is este a város. Gondolataimból csak akkor ébredek fel, amikor nekimegyek egy középkorú férfinak.
- Bocsánat, az én hibám. Annyira sajnálom - próbálom menteni a helyzetet. Lesütöm a szemem, annyira kínosan érzem magam. Még egyszer bocsánatot kérek. Legszívesebben továbbmennék, de mégsem teszem. Egyszerűen nem tudok továbbmenni, mintha a földbe gyökerezett volna a lábam. Najó, akkor állok itt egy helyben és próbálok úgy tenni, mintha normális lennék.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Az első találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nolah & Ashley // Első típusú találkozás.
» Geista Kahoko
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)
» Utahime vs. Ayse - Androgün találkozó
» Véletlen találkozások