Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A 2017. év nyertesei

Az év férfi karaktere

Loki
Az év nõi karaktere

Gamora
Az év párosa

Gamora & Lord
Az év canon karaktere

Loki
Az év kedvenc karaktere

Drax
Az év saját karaktere

Alison Magdalen J.
Az év ellenség karaktere

Hela
Az év játéka

3. nagy kaland

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
↷ i still believe in heroes

Vendég

Tárgy: Theodore Altman - Pént. 28 Ápr. 2017, 23:11

Hulkling
Státusz • foglalt -
Csoport • a döntés a megalkotóé [javaslatom; hősök, független mutánsok, esetleg galaxislakó...]
Kor • ifjonc - 20as évei eleje
Play by • Matthew Daddario [nem képezi alkutárgyát]
Ismertető •
Figyelmeztetés; SLASH - (boyxboy)

//LINK// - olvashatsz a srácról bővebben!

DE, számos dologban módosítottam William történetén, így ezáltal Theodoreé sem fedi le teljesen a valós - eddigi képregényes életét. Köztudottan a marvel legrégebb, legszorosabb és legkiemelkedőbb meleg kapcsolatáról van szó. (Ami akkor is említésre méltó, ha a hetero kapcsolatokkal mixeljük!) Én teljesen belezúgtam a plotba ~ a kötelékükbe és nagyon szeretném őket besodorni a játéktérre, ugyanis megérdemlik! Bízom benne, hogy te is így gondolod...

Ami változna; Nem szeretném, ha Theo Hulkká alakulna, akkor sem, ha csak kicsi Hulkosodna. Hiába adott a képregényben, hiába nagyon cukker tini Hulk, én jobban szeretném, ha a Hulkling' nevet inkább abból kapná, mennyire erős, miféle szupererővel bír. Arra gondoltam, hogy hasonlóan a DC -s Supermanhez, lehetne az ereje emberen feletti, jócskán. Hogy mégiscsak megtartsuk ezt a szuper harcosxmágus párost!!
Úgy képzelem a szárnyak megtarthatóak és időnként lehet sárkányosabb, ha úgy szeretnéd, de ne zöldüljön. Azt mellőzni kéretem!

A kettejük viszonyáról pedig legyen elég annyi, hogy nem unatkoznál! El kéne sétálnia ennek a Theo srácnak Will előtt, hogy rádöbbenjen, mi az - az első látásra!?
[Ha megérkeznél, mindenképpen dobj meg egy üzenettel, hogy tudjak rólad! Nagyon várlak, számos tervem van veled kapcsolatban, szóval gyere, ha vonz a marvel, a slash, meg ez a kettő! Botránkoztassuk meg az aprónépet! (;]

Édeseim  szeretés

Ki várja • Én mindenképpen!

Vissza az elejére Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
711
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Theodore Altman - Vas. 14 Május 2017, 14:51

- Elkelt karakter -