» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (43 fő) Szomb. 18 Jún. 2016, 22:12-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
1

Téma: Yelena Essaïdi Csüt. 26 Jan. 2017, 19:33

YelenaEssaïdi

Couture

biográfia

becenév »Alyona, Lena
születési idő » 1984.09.19.
születési hely » Lyon
kor » 32
play by » Noémie Lenoir
csoport » független mutánsok
tartózkodási hely » New York
család » Anya: Műköröm építőként dolgozik egy kis lyoni szalonban, imád fecsegni, gondoskodó anya volt mindig, az az igazi aggodalmaskodó, aki mindent meg akar adni a gyerekeinek, még ha nincs is miből. De igazán beszélgetni nem lehet vele a szomszédok és ismerősök magánéletén kívül másról.  
Apa: Gyári munkás volt, tavaly ment nyugdíjba, de még így is ott vállal munkát, ahol tud. Anya ellentéte abból a szempotból, hogy keveset beszél, de ha mégis, akkor azt komolyan teszi. Kiskoromban azt hittem, hogy mogorva és morcos is, aztán később megértettem, hogy a folyamatos stressztől és aggodalomtól olyan mélyek arcán a barázdák.
Nővérem: Yasmine jól ment férjhez, zenész férje eltartja, nyáron érkezik a második baba és minden évben valami exotikus helyre mennek nyaralni. Többet nem tudok róla, ezt is főleg anyánktól hallottam, aki elég megkérdőjelezhető információ forrás. A lényeg, hogy nem igazán tartjuk a kapcsolatot.  
Öcsém: Yves igazi bajkeverő; ahogy cseperedett átvette tőlem a "problémás gyerek" jelzőt, mondjuk más szempontból. A szüleink próbálják kordában tartani, hogy legalább a középiskolát befejezze, de neki a bandázás, éjszakázás és a lányok az élete most. Anyám javasolta, hogy elküldik hozzám, hogy beforrjon a feje lágya, de nem vagyok benne biztos, hogy New Yorktól javulna a helyzet. Meglátjuk, egyelőre nem támogatom az ötletet.

jellem és külső »
Itt mutasd be karaktered belső és külső tulajdonságait. Mi tette olyanná, amilyenné vált, és milyen külső ismertetőjelei vannak.
képesség »
Itt írd le, hogy milyen képesség van birtokodban, mikor fedezted fel, fejlődsz-e még tovább, tudod-e kontrollálni. Civileknek nem kell kitölteni.

előtörténet »
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.
Minimum 300 szó, határ a csillagos ég.

user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Yelena Essaïdi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal