Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
↷ i still believe in heroes

Vendég

Tárgy: Fivérem & Nővérem Kedd 23 Aug. 2016, 19:10

Ha megérkeztél, akkor kérlek írj pm-et és minden mást leegyeztetünk.
Nagyon várom mindegyiküket!  izgatott
(De kérlek csak akkor regisztrálj be valamelyikükkel,
ha komolyak a szándékaid és nem tűnsz el pár hét után!)

Astra
Státusz • Szabad
Csoport • Asgardiak
Kor • 450 körül
Play by • Natalie Dormer
Ismertető • Aligha létezik Nálad szebb nő Asgardban, Drága Nővérem, de ezt nem kell hangoztatnom, tisztában vagy vele nélkülem is.
A mosolyoddal, a pillantásoddal egyetlen perc alatt képes vagy az ujjaid köré csavarni a férfiakat, akik aztán valósággal versenyeznek a kegyeidért. De Te ezt élvezed, külön imponál a számodra, hogy ennyire népszerű vagy a hírhedt szépségednek köszönhetően.
Többször próbáltad átadni a "tudásodat", mindeddig sikertelenül, ám lehet váratlan fordulat következik és szükségem lesz némi tanácsra. S kivel is beszélhetné ezt meg az ember lánya, ha nem a nővérével?
Úgyhogy gyere és láss el néhány jó tanáccsal. Hiszen ha már hármunk közül egyedül én örököltem Anyánk vörös hajzuhatagát, akkor minden apró segítségre szükségem lesz. Főleg miután a szüleink újonnan a házasodás témát emlegetik...
Az elmúlt három év, amit Atyánk és Fivérünk nélkül töltöttünk, közelebb hozott minket egymáshoz. S habár azt kívánom, bárcsak itt lettek volna velünk, úgy érzem szükségünk volt erre az időre. Jobb testvérek vagyunk, mint valaha voltunk és remélem a kettőnk közötti kapocs akkor sem fog megváltozni, ha majd egyszer mindketten férjhez megyünk.
Mert legyél akármennyire is magabiztos, kecses, ravasz és olykor hiú, mindig is a Nővérem maradsz, történjék bármi.

Egyéb információ: Astra az oldal kalandjában, NJK-ként szerepelt. Mikor Thanos és Hela megtámadták Asgard-ot, Daario és Leana a felszínen maradtak, harcoltak. Astra azonban az édesanyjával és több asgardi asszonnyal és gyermekkel a föld alatti alagútrendszerbe menekült, hogy ott vészelje át a háborút.
Mikor Asgard elesett, a három testvér nem csupán édesapját veszítette el, de édesanyját is, ám utóbbiról egyedül Astra tud. Édesanyjuk ugyanis feláldozta magát Astra-ért, hogy a lány megmenekülhessen és új otthonra találjon Alfheimben.
Astra tehát jelenleg Alfheimben tartózkodik, ám az újraegyesülés a testvéreivel még nem történt meg.

Ki várja • A testvéreid, Daario és én

Daario
Státusz • Foglalt
Csoport • Asgardiak
Kor • 460 körül
Play by • Michiel Huisman (változtatható)
Ismertető • Hármunk közül Te vagy a legidősebb testvér, s eszerint cselekedtél egész életedben. Mindig is védelmező voltál, főleg a húgaid irányában. Astra és Én mindig elsőbbséget élveztünk nálad, még akkor is, ha éppen a sármos mosolyoddal kápráztattad a lányokat.
Ha nem a családodnak élsz, akkor harcolsz, hisz Atyánk seregével Te is mindig utazol, hogy megvédjétek az elesetteket, s azért küzdjetek, ami igazán fontos. A békéért a világok között.
Szerény (vagy éppen nem szerény) véleményed szerint két dologhoz értesz igazán: a harcokhoz és a nőkhöz. Ha jobban belegondolok, tényleg igazad lehet. Eddig szerencsésen hazatértél minden egyes háborúból, a lányok pedig elolvadnak, ha rájuk mosolyogsz.
De mióta hazajöttél a legutóbbi harcból máshogy viselkedsz. Először azt gondoltam, túl sok szörnyűséget élhettél át, s most nyugalomra van szükséged. Ám mikor már a lányok sem tudták felkelteni a figyelmedet, akkor rájöttem...
Te, Drága Fivérem, szerelmes vagy. Habár én személy szerint nem ismerem ezt az érzést, attól még felismerem, ha látom. (Hisz Te is tudod, milyen jó megfigyelő vagyok.)
És ugyan nem várom el, hogy a szívügyeidről minden apró dolgot megossz velem, azért a kiválasztott Hölgyed személyét igazán megsúghatnád.  

(Neki teljesen véletlenül lett az a neve, mint a Trónok harcában, remélem ez senkit sem zavar.)

Ki várja • Én

A hozzászólást Leana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 04 Szept. 2017, 23:17-kor.
Vissza az elejére Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
925
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Fivérem & Nővérem Csüt. 30 Márc. 2017, 23:26

- Elkelt karakter -

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése