» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 15:12

•• Activity Check ••

Ghostown

A staff úgy döntött, hogy meghirdeti az első rendhagyó
Activity Check-jét.

Eltérően más oldalaktól, és a korábbi szabályozástól, módosítunk néhány dolgon. Valószínűleg minden játékosnak feltűnt, hogy eddig nem látott inaktivitás van az oldalon. Hogy ennek mi az oka, egyelőre még nem körvonalazódott előttünk, de most úgy döntöttünk megválunk minden olyan tagunktól, aki játéktéren nem alkot, csupán lézeng az oldalon, sőt, többnyire be sem lép.

A szabály szerint, pontosan egy hét áll rendelkezésedre, hogy lentebb hozzászólás formájában jelezd felénk, hogy maradni szeretnél-e. A multisok írhatnak külön üzenetben, ha nem szeretnék vállalni karaktereiket, de akár egy hozzászólásban is megemlíthetik további arcaikat. (Jelezni szeretnénk, hogy az IP cím alapján javarészt mindenkiről tudjuk, hogy hány multival bír. Akiről pedig nem, arról az írásmódja árulkodik.) Amennyiben nem ír ide az adott játékos, úgy a karakterét jövőhéten augusztus 6-án törlésre bocsátjuk!

Akik pedig írnak, és maradásuk jelzik, azoktól két héten belül egy darab játéktéri hozzászólást elvárunk (a játékos minden karakterétől) augusztus 20-ig.

Aki játszópartnert keres, de nem talál, az írjon Kalandmesterre, és kidobunk egy újabb sorsolós játékot. Aki azonban ott nem fogja elkezdeni a játékot egy héten belül, annak azonnali törlést szabunk ki. Ugyanis az előbbi sorsolásos játék is nagy bukásnak bizonyult, a legtöbb el sem indult, de a lelkesedés nagy volt, amikor meghirdettük.

- Azok, akik inaktív státuszba kérték magukat, és még tart az egy hónap türelmi idejük, azok mentesítve vannak az Activity Check alól.
- Akik egy héten belül írtak a Hiányzásnaplóba, szintén mentesítve vannak egyelőre. De a visszatérésükre figyelni fogunk.
- A kalandban résztvevőkre külön figyelmet szentelünk, ugyanis egy felvonás (a mutánsok szála) hanyatlik az eltűnők miatt.

Nem szeretünk vasszigort alkalmazni, de nagyon sok canon és keresett karakter foglalt úgy, hogy a megalkotó nem játszik vele, vagy szó nélkül eltűnt. Emiatt hoztuk a döntést, és természetesen az oldalon folyó 2. kalandunk miatt.

Inkább legyünk kevesen aktívak, mint sokan inaktívak!

Staff nevében,
Lord

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 18:00

Sziasztok!  izgatott

Bár az utóbbi időben én is a kissé inaktívabbak táborát erősítem, ettől függetlenül szeretnék továbbra is az oldal része lenni, ha nem bánjátok! :$
(Sajnos augusztus végén megint várható némi kihagyás, mert akkor költözünk, és lehet, internetünk sem lesz azonnal, de ha addig a kalandba bekerülök, természetesen igyekszem írni, ha más nem, a munkahelyről. :$)

A következő arcokkal vagyok jelen:

- Sharon Carter (értelemszerűen, haha)
- Emma Frost
- Dr. Yvette Delacroix
- Scott Lang (NJK)

szeretlek
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 19:24

én is maradnék Very Happy

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 22:34

Természetesen maradok. szeretlek

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 23:10

Nem szeretnék elmenni, nincs is tervben! Az aktivitásom a munkám és kicsit a magánéletem miatt is hullámzó tendenciát mutat - és bár emiatt sokszor el is keseredek, mert nem jut annyi idő rátok, amennyi kellene, de...
- Jennifer Walters
- Vanessa Carlysle
- Victor Creed
- Clea
még ha csak heti egy reaggal is, de igyekszik... szeretés
És Wade-hez csatlakozva szívesen segítek annak, aki nem talál játékpartnert. <3

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Tartózkodási hely :
⚜ New York; Xavier Iskola ⚜

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 30 Júl. 2016, 23:34

Én is szeretnék maradni, s meg is írom hamarosan a kiváltó reagot, hiszen a kaland erre tökéletes lehetőség. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 00:03

Az én tempóm lassú ugyan, de nem halálos. Jelzem, hogy maradok és igyekszem eleget tenni Nektek szeretés

∆ Hozzászólások száma :
54
∆ Tartózkodási hely :
∑ ON MY THRONE

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 02:35

Maradni szándékozom, Thanossal és Tonyval is!!  :boldoggépelő:  
A mai nap, vagy a héten legkésőbb vasárnapig el is készülök velük, teljes karakterekként!

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 09:26

Üdv! ^^

Tudom, hogy mostanság én sem voltam annyira aktív, mint eddig, de a meló leszívta az agyamat >< De ma véget ér a gyakarolatom, így újult erővel dobom bele magamat a kalapba, hogy esetlegesen én is segíthessek a játéknélkülieknek egy-egy játékkal! Smile

Natasha

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 09:48

Jelentem, én is itt vayok és nem is szabadultok meg tőlem egy könnyen! Wink Very Happy
Csinos pofikáim:
Peter&Pietro

∆ Hozzászólások száma :
173

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 11:47

Én se terveztem távozni egyenlőre.
szuperhős

∆ Hozzászólások száma :
75
∆ Kor :
25
∆ Tartózkodási hely :
⇻ A sötétben bujdosva

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 31 Júl. 2016, 19:41

Willie M. Ledford
James Vance

ők tuti maradnak, a többi karakterem nem létezik
Very Happy Very Happy Very Happy

a reagok pedig érkeznek

∆ Hozzászólások száma :
77
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

Tárgy: Re: Activity Check Hétf. 01 Aug. 2016, 10:04

Minden héten szoktam reagolni, néha többet is. Szóval maradok. Very Happy

Inaktivitásról vannak mindenféle egyszerű meg bonyolult elméleteim, ha érdekel valakit, szívesen elcsacsogom privátban. Razz

(A kalandból meg dobjatok ki, ha lekésem a határidőt, mert ez a következő másfél hónapban lazán megeshet...)

∆ Hozzászólások száma :
414
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Activity Check Szer. 03 Aug. 2016, 16:20

Majd elfelejtettem, én is maradok Very Happy

That's my secret. I'm always angry.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

∆ Hozzászólások száma :
40
∆ Tartózkodási hely :
☙ Alfheim'

Tárgy: Re: Activity Check Szer. 03 Aug. 2016, 16:36

sziasztok!

Én is szeretnék maradni, bár nem az aktívságomról vagyok híres, a következő 2 hétben természetesen fogok játéktéri reagot produkálni. Smile

∆ Hozzászólások száma :
178
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Tárgy: Re: Activity Check Szer. 03 Aug. 2016, 22:41

Maradnék én is Smile

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Csüt. 04 Aug. 2016, 13:31

Kérném az alábbi karaktereim törlését.

- Sergei Kazaranov
- Andrzej Wojciechowski
- Trahaearn Llewellyn
- Aeronwen King
- Ewan MacFarlane

Köszönöm.

Maradnak:
- Richard Rider
- Samuel DeWitt

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Pént. 05 Aug. 2016, 14:27

Szándékozok maradni én is Very Happy

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Activity Check Pént. 05 Aug. 2016, 19:15

Maradni kívánok mind a három személyiségemmel, azaz Raiden C. Shin, Rain G. Barrow, és Erza S. Royle arcaimmal. Very Happy

∆ Hozzászólások száma :
37
∆ Tartózkodási hely :
Galaxis, a Milano fedélzete

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 06 Aug. 2016, 15:06

Bár az utóbbi időben nem aktívkodtam, s bár jelenleg státuszom NJK, hiszen csak a Thanosos kalandra éreztem, a következő két hétben véglegesíteni szeretném magam egy normális karakterlap megírásával. Hozzám nőtt a karakter. Smile

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 07 Aug. 2016, 18:58

Azok a karakterek, akik az Activity check-ben jelezték maradási szándékukat 2016. augusztus 20.-ig kapnak haladékot, hogy legalább egy játéktéri hozzászólást megalkossanak karakterükkel, ezzel megerősítve maradási szándékukat!

Harry Rosewood, Daisy Johnson, Maxine Fairburn, Susan Storm-Richards, Pandora Ferrer, Vízió, Kurokawa Miyako, Christopher Walsh, Lorna Dane, Jane Foster, Narsil, Tammy Phyllis, Raven Darkholme, Brian Braddock, Lucienne Vieuxpont, Gas Russel Mc'Neal,
Elizaveta Sergeyevna Kazaranova

A mai naptól számítva egy hét haladékot kap visszatérni:
- Odin, Cullen Worsnop, Zaltarish
- James Howlett, Tamara Rainbow, Ney'ra Lavenir
- T’Challa, Dr. Strange
- Erik Lehnsherr
- Phil Coulson
- Alice Ashford

∆ Hozzászólások száma :
414
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Activity Check Hétf. 15 Aug. 2016, 21:17

A mai napon, több, mint 1 hét bónusz türelmi időt követően az alábbi karakterek kerültek törlésre:

- Odin, Cullen Worsnop, Zaltarish
- James Howlett, Tamara Rainbow, Ney'ra Lavenir
- T’Challa, Dr. Strange
- Erik Lehnsherr (a user kérésére)
- Phil Coulson
- Alice Ashford

Ne feledjétek!
Augusztus 20-ig várjuk maradási szándékotok megerősítését, ami 1 db játéktéri reagot jelent. Aki ezt már július 30.-a óta teljesítette, természetesen rá nem vonatkozik a figyelmeztetés! Smile
Aki viszont nem jelzi időben az Adminnak (aki a mai napon még PM-et is küldött mindenkinek), hogy nem tud írni a kiszabott határidőre, sajnos törölve lesz szombaton este. Köszönjük a megértésetek!

Staff

That's my secret. I'm always angry.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Admin
∆ Hozzászólások száma :
49

Tárgy: Re: Activity Check Hétf. 22 Aug. 2016, 18:15

A következő karakterektől várunk egy héten belül JÁTÉKTÉRI HOZZÁSZÓLÁST, azaz vasárnapig. (2016.08.28.)

- Nagashima Kameko
- Katherine Pryde
- Seth H. Cheshire (Blaze, Akagawa, Hakan, Kylo, Ra'jheera,
- Ivy Evans
- Gary Unwin
- Raiden C. Shin (+ a multik)

Ez alól a felsoroltak egyike sem képez kivételt. Sem adminnak írt üzenet, sem inaktivitással nem menthető a dolog. A felsoroltak között van olyan, aki még játékba sem kezdett. Volt olyan, aki elolvasta az admini levelet, de nem válaszolt rá.  Megszeretnénk mindenkit kérni, hogy írja meg a játéktéri hozzászólást, vagy törlésre kerül a karaktere. A multisok minden karakterére vonatkozik.

Srácok! Ha nincs időtök, inaktívba kellett volna kérni a karaktert, de nem tettétek meg. Több segítséget nem tudunk nyújtani. Ihlethiányra nincs gyógyszer, legközelebb érdemes átgondolni, hogy valóban kell-e az a karakter! Egy frpg- oldalra írni jövünk, és nem karaktert alkotni...

A Staff nevében,
Lord
Felhasználó profiljának megtekintése http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Admin
∆ Hozzászólások száma :
49

Tárgy: Re: Activity Check Szomb. 10 Szept. 2016, 19:44

Az activity check legutolsó lépéseként sajnos az alábbi játékosokat törölnünk kellett. Több, mint 3 hetet vártunk a törléssel, reménykedve, hogy írnak legalább egy reagot maradási szándékuk megerősítésére, de ez elmaradt. Szerencsére voltak, akik jelezték, hogy miért nem tudnak írni, és voltak, akik megírták az elvárt 1 db reagot. Azt hiszem, elég türelmesek voltunk, de az alábbi játékosoknak már a szabályzat szerinti havi 1 reagjuk sem íródott meg. Így több okból kifolyólag is törölnünk kell őket.
Nagyon sajnáljuk, hogy így alakult, de a szabályok és az activity check alól sajnos senki sem lehet kivétel.

A mai nappal alábbi játékosok kerültek törlésre:
- Nagashima Kameko (legutóbbi reag ideje: Kedd. 19 Júl. 2016 - 13:02)
- Katherine Pryde (legutóbbi reag ideje: a regisztráció (Vas. 12 Jún. 2016 - 22:26) óta egyetlen reagot sem írt)
- Seth H. Cheshire (legutóbbi reag ideje: Szer. 20 Júl. 2016 - 11:21)
- Blaze J. Davenport (legutóbbi reag ideje: Pént. 24 Jún. 2016 - 21:37)
- Akagawa Tetsuya (legutóbbi reag ideje: Vas. 19 Jún. 2016 - 21:46)
- Hakan-Salih (legutóbbi reag ideje: Szer. 22 Jún. 2016 - 18:31)
- Kylo A. Thorne (legutóbbi reag ideje: Kedd. 28 Jún. 2016 - 15:27)
- Ra'jheera (legutóbbi reag ideje: Pént. 24 Jún. 2016 - 21:16)
- Ivy Evans (legutóbbi reag ideje: Szer. 21 Júl. 2016 - 19:20)
Felhasználó profiljának megtekintése http://infinity-marvel.hungarianforum.com

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Activity Check Vas. 30 Okt. 2016, 17:43

•• Activity Check ••

Ghostown

A staff úgy döntött, hogy meghirdeti a második rendhagyó
Activity Check-jét.

Eltérően más oldalaktól, és a korábbi szabályozástól, módosítunk néhány dolgon. Valószínűleg minden játékosnak feltűnt, hogy sok karakter szó nélkül tűnt el, a reagok is ritkábban születnek. Úgy döntöttünk, hogy megválunk minden olyan tagunktól, aki játéktéren nem alkot, csupán lézeng az oldalon, sőt, többnyire be sem lép.

A szabály szerint, a kiírástól számítva pontosan egy hét áll rendelkezésedre, hogy lentebb, hozzászólás formájában jelezd felénk, hogy maradni szeretnél. A multisok írhatnak külön üzenetben, ha nem szeretnék vállalni karaktereiket, de akár egy hozzászólásban is megemlíthetik további arcaikat. (Jelezni szeretnénk, hogy az IP cím alapján javarészt mindenkiről tudjuk, hogy hány multival bír. Akiről pedig nem, arról az írásmódja árulkodik.) Amennyiben nem ír ide az adott játékos, úgy a karakterét jövőhéten november 5-én törlésre bocsátjuk!

Akik pedig írnak, és maradásuk jelzik, azoktól november 5-e után számított két héten belül egy darab játéktéri hozzászólást várunk el (a játékos minden karakterétől), tehát november 19-ig erősíthetik meg ezáltal maradási szándékukat.

Aki játszópartnert keres, de nem talál, az írjon Kalandmesterre vagy a Mesélőre, és kidobunk egy újabb sorsolós játékot vagy előzetes egyeztetés alapján bármit lemesélünk. Aki azonban a lebeszélt játék kiírását követően egy héten belül nem fogja elkezdeni a játékot, annak a karakterét szintén töröljük.

- Azok, akik inaktív státuszba kérték magukat, és még tart az egy hónap türelmi idejük, azok mentesítve vannak az Activity Check alól.
- Akik egy héten belül írtak a Hiányzásnaplóba, szintén mentesítve vannak egyelőre. De a visszatérésükre figyelni fogunk.

Nem szeretünk vasszigort alkalmazni, de nagyon sok canon és keresett karakter foglalt úgy, hogy a megalkotó nem játszik vele, vagy szó nélkül tűnt el. Emiatt hoztuk a döntést, és természetesen az oldalon folyó 2. kalandunk miatt is.

Inkább legyünk kevesen aktívak, mint sokan inaktívak!

Staff nevében,
Lord

Sponsored content

Tárgy: Re: Activity Check

Activity Check

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next