» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

Admin
∆ Hozzászólások száma :
68

Tárgy: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Vas. 12 Jún. 2016, 23:24

•• Köszönjük Nektek! ••

Vélemények, kritikák

Kedves Játékosaink!

Először is had köszönjük meg Nektek, hogy kitartottatok mellettünk és a kalandjaink mellett! Reméljük, hogy emlékezetes pillanatokkal gazdagítottuk a karaktereitek életét, és szórakoztató játékokat tudtunk nyújtani ezáltal Nektek. Szeretnénk, ha tudnátok, hogy nélkületek nem jöhettek volna létre ezek a szuper kalandok! Valamint hálásak vagyunk a kitartásotokért, a munkátokért, és a lelkesedésetekért!!!!

Nem egyszerű kalandot mesélni, de mi nagyon élvezzük. Ahhoz, hogy tervezhessük a következőt, a Ti segítségetek szeretnénk kérni! Kíváncsiak vagyunk a véleményetekre, tapasztalataitokra.
Arra szeretnénk a játékokban résztvevőket kérni (és esetleg annak olvasóit is), hogy alább hozzászólás formájában írjátok le, hogy mi a véleményetek a munkáinkról! Mi volt az, amiből többet kellett volna adnunk, és mi volt az, ami esetleg sok volt nektek? Mit vártok a következő kalandban a mesélő részéről, és mi az, amit semmiképpen sem szeretnétek? Mi az, amit tartsunk meg a kalandokból, mind tervezési, mind pedig formai szempontból (gondolunk itt például a felvonásokra, a nagyobb körökre)? Kritikákat is fogadunk, hiszen azok által épülhetünk, fejlődhetünk mi is!!

Szeretnénk a következő kalandot úgy elindítani, hogy az is mindenkinek tetsszen, és ezért a Ti véleményetekre alapozva kezdenénk bele a tervezésbe, s később a munkába.

» Köszönjük Nektek!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Hétf. 13 Jún. 2016, 23:32

Sziasztok!

Gondoltam felavatom ezt a szép kezdeményezést a mocskos pofámmal. xDDD (ha már ennyiszer kaptam ezt a jelzőt)

Nem sok közöm van a következő polgárháború kalandhoz, de a lezárt kalandban már annál inkább volt részem. (megj. bocsi, hogy csak most írok, meló után kidőltem! Very Happy) Én játszottam korábban több oldalon, de ilyen összeszedett, rendezett, mindenkinek van szerepe kalandhoz még nem volt szerencsém!! Amit nagyon bírtam, hogy fullra támogattatok (mint rosszarcúút Very Happy) de közben meg adtátok is a pofonokat. Tetszett a körökre lebontás és a felvonások is. A címek!!! Nagyon tetszettek! Very Happy Very Happy Ocsmány öröm! Very Happy xDD Sose felejtem el! Very Happy
Filmszerű élmény volt. De komolyan. A kitartásotok az valami eszméletlen!! Hétről hétre hatvannyolc helyre figyelni, azért ez nem semmi. Más helyen egy körbe lemegy minden és ott, az egy helyen belül vannak össze vissza mászkálások. Rohadt irritáló. Itt imádtam. ÉSS A KOREOGRÁFIA! Hogy pörögtünk már jobbra balra! Very Happy Very Happy Mint a búgócsigák!
Drámai volt, sötét volt, helyenként vidám lehetett. A ti munkátokat, a terveiteket csak dicsérni tudom.
A csapatban kiesőket is szépen mentettétek szóval rossz szavam nincs. Very Happy
A kritika ... hát srácok nem tudok rosszat mondani. Az én részem nagyon a helyén volt. A többiek nevében nem fogok nektek véleményt mondani, mert lehet hogy volt aki nem élvezte úgy, mint én. De Thanost eljátszani, hát... ilyen környezetben, hát... k*rva jó volt!!! Very Happy Very Happy Bocsánat! (meló után nem mindig megy az udvariaskodás)

Szerintem ezt a körös - felvonásos dolgot mindenképpen tartsátok meg, ha számít a szavam. Próbáljatok meg megint ti ketten lenni a mozgató karakterek mögött, hogy árnyaltan menjen a vezetése a dolognak és akkor nem lesz gond! <3 Ne izguljatok rá, mert jók vagytok!!! Tényleg!! Higgyetek benne! Mert menni fog!! Én tudom! Very Happy És olvasni fogom, hacsak nincs szükségetek újabb gonoszra... hmm

Nem tudom mik egyelőre az erőviszonyok de tudom, hogy azt is megoldjátok! Very Happy
Imádlak titeket! szeretés szeretés szeretés szeretés szeretés

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Kedd 14 Jún. 2016, 11:02

Azt hiszem, Thanosnál jobban én sem tudnám kifejezni, amit ez a varázslatos időszak adott! Sokszor mondtam az adminságnak, hogy első rendezéshez képest brutálisan jó elgondolással vitték végig, és tartom is magam a véleményemhez. Nehogy változtassatok, mert így volt jó! Rendezésből jeles, minden elfogultság nélkül szeretés Volt eleje, volt lendülete és közben meghagytátok a teret nekünk, pedig azért volt min törni a fejeteket, ha kiesett egy-két játékos menet közben.
Én is nagyon köszönöm a lehetőséget és a karakterfejlődést, mert volt benne részem és csodálatos érzés visszagondolni, miken mentünk keresztül a többiekkel - akiknek szintén jár az ölelés, jó kis banda ez! Nem is tudom, talán évekkel ezelőtt játszottam utoljára közös kalandban, ezért remélem, hogy nem hagytam senkiben negatív élményt, igyekeztem megfelelni (Thanos, majd veszek neked egy sisakot <3).
Voltak, lettek kedvenc karaktereim, hiszen láthattam, a játékosok mit hoznak ki magukból, az élményt külön köszönöm minden résztvevőnek! Sokukat most ismertem meg igazán <3
És mivel ez a kaland hatalmas horderejű volt, még bőven van lehetőség kijátszani a következményeket is, szóóóóóval jó volt, na! Alig várom a következőt izgatott

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Vas. 18 Dec. 2016, 19:37

Na, akkor nyitom a sort. Very Happy

Először is, nagyon szépen köszönöm mindkét Staff tagnak a folytonos mesélést, kitartást, a nem kevés erőt, és energiát, amit belefektettetek a kalandba (most is!). Minden hétvégén leülni és végig futni mindenki nyavalyáit, hogy mit csinál, merre fut, merre kerget egy csirkét... le a kalappal előttetek! Én szerelmes vagyok az oldalba...

A részemről. Köszönöm, hogy Tonyt megélhettem, és köszönöm, hogy Steveel ennyire kiélhettük a kettejük közötti konfliktust. Azt is szeretném megköszönni, hogy Thanost is belevontátok. Imádom, hogy rosszalkodhatok vele és hogy nincs elfelejtve! Komolyan, köszönöm! Smile Plusz: Visszaadhattam Tonynak a járását, ezt sem fogom elfelejteni!

A kaland zseniálisan el lett gondolva. Nagyon tetszett, istenem.., én sosem játszottam még ennyire jó csapatban! Voltak kihullók, ... de azok mindig lesznek,.. Ti nagyon ügyesen megoldottátok. És csak így tovább, vasmarokkal fegyelmezni azt, aki ilyen hosszútávú játékra jelentkezik. Tartástok meg ezt. Ha nem írnak, akkor nem kell nekik könyörögni, engedjétek el őket! Smile

(amúgy remélem nem pötyögök rossz helyre! Very Happy )

Nagyon élveztem. Nagyon jó volt a részesévé válni. Mindenki szuper volt. Az NJK-k, azta! :O Magneto és Hangya, azért nagyon sokat dobtak a kalandon. Logan... meg T'Challa. Kár, hogy az őket elvállalók nem vállalják hosszútávon...! Razz Mind isteniek vagytok! Very Happy
Arról nem is beszélve, hogy összegyúrtátok a FILMET az OLDALT és a KÍVÁNSÁGAINKAT! Very Happy AZTA!

Nem tudok rosszat írni, .. ahogy az első, nekem a második kaland is varázslatos és egyedi élménnyé vált. Köszönöm, hogy a részese lehettem!

szeretés

∆ Hozzászólások száma :
629
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Vas. 18 Dec. 2016, 19:45

Tony Stark írta:
Na, akkor nyitom a sort. Very Happy

Először is, nagyon szépen köszönöm mindkét Staff tagnak a folytonos mesélést, kitartást, a nem kevés erőt, és energiát, amit belefektettetek a kalandba (most is!). Minden hétvégén leülni és végig futni mindenki nyavalyáit, hogy mit csinál, merre fut, merre kerget egy csirkét... le a kalappal előttetek! Én szerelmes vagyok az oldalba...

A részemről. Köszönöm, hogy Tonyt megélhettem, és köszönöm, hogy Steveel ennyire kiélhettük a kettejük közötti konfliktust. Azt is szeretném megköszönni, hogy Thanost is belevontátok. Imádom, hogy rosszalkodhatok vele és hogy nincs elfelejtve! Komolyan, köszönöm! Smile Plusz: Visszaadhattam Tonynak a járását, ezt sem fogom elfelejteni!

A kaland zseniálisan el lett gondolva. Nagyon tetszett, istenem.., én sosem játszottam még ennyire jó csapatban! Voltak kihullók, ... de azok mindig lesznek,.. Ti nagyon ügyesen megoldottátok. És csak így tovább, vasmarokkal fegyelmezni azt, aki ilyen hosszútávú játékra jelentkezik. Tartástok meg ezt. Ha nem írnak, akkor nem kell nekik könyörögni, engedjétek el őket! Smile

(amúgy remélem nem pötyögök rossz helyre! Very Happy )

Nagyon élveztem. Nagyon jó volt a részesévé válni. Mindenki szuper volt. Az NJK-k, azta! :O Magneto és Hangya, azért nagyon sokat dobtak a kalandon. Logan... meg T'Challa.  Kár, hogy az őket elvállalók nem vállalják hosszútávon...!  Razz Mind isteniek vagytok! Very Happy
Arról nem is beszélve, hogy összegyúrtátok a FILMET az OLDALT és a KÍVÁNSÁGAINKAT! Very Happy AZTA!

Nem tudok rosszat írni, .. ahogy az első, nekem a második kaland is varázslatos és egyedi élménnyé vált. Köszönöm, hogy a részese lehettem!

szeretés

Mi köszönjük, hogy velünk tartottál! szeretés 2  
Nem is akárhogyan! Hétről hétre...
De nagyon örülök-örülünk, hogy ha sikerült alkotni valami maradandó emléket! meglepi ölelés 1 szeretés szeretés

∆ Hozzászólások száma :
42

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Hétf. 02 Okt. 2017, 00:01

Kedves Mindenki!

Itt szeretnék mindenkihez szólni, nem csak a Kalandmesélő mögött álló adminokhoz, hanem minden olyan játékoshoz is, aki részt vett a kalandban!

Egyszerűen... én mondani akarok sok mindent, de nem jönnek a szavak, annyira zseniálisak vagytok mindannyian. Nem kifejezetten a reagok terén, hanem mindenben. A kalandot ki kellett találni, és minden héten újabb és újabb köröket indítani nem volt könnyű feladat, főleg két embernek. Mégis, mindig rendszeresen jöttek a mesélői reagok, és útmutatások, és újabb akadályok... Szóval le a kalappal, és köszönet a kemény munkáért, amit csináltatok nekünk, értünk minden héten!

A fordulatos történetszálért, és hogy magatokat nem kímélve dobtátok be magatokat sokszor több karival is, hogy meg legyen az egyensúly, és vállalva a több reagot. Igazán nem lehet panaszom semmire.

Az oldalon való életemben ez volt az első kalandom, a másik kettőt csak összefoglalóban olvastam el bevallom, és emiatt izgatottan is álltam előtte hogy gyakorlatlan kalandozóként ugyan mi lesz velem, de a kaland alatt még jobban megszerettem a karaktereket akik hozzám tartoznak, újabb és újabb helyzetek elé állították őket a körülmények és azt hiszem büszke lehetek rájuk, hogy helyt álltak.
szeretés
És büszke vagyok MINDENKIRE aki részt vett ebben, és mellettem, ellenem harcolt, mert izgalmas volt. Igazából itt mindenkit felsorolhatnák, mert a mutánsok legalább olyan jók és hősiesek voltak, mint az őrzők vagy az asgardiak, szóval... Köszönöm mindenkinek, akivel játszottam ebben a kalandban és remélem... a negyedikre is együtt megyünk majd!

Alig várom mindenesetre! izgatott izgatott izgatott

Thor
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
38
∆ Tartózkodási hely :
galaxis / milano ✧ ✧

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika] Kedd 03 Okt. 2017, 13:23

.. akkor csatlakoznék a felettem író Thorhoz. Wink

Nekem van, ami bizony böki a csőröm, és azt hiszem, itt az alkalom, hogy ezt most megosszam mindenkivel. Természetesen akinek nem inge, az akassza fel a fogasra.

Az adminok szívüket, lelküket beletették eme kalandba, és az előzőekbe is, de ami ennél is fontosabb és még drágább, az az idejük, pontosan a szabadidejük (!!), amit beáldoztak azért, hogy másoknak (általuk ismeretlen embereknek) örömet okozzanak, bevállalva azt, hogy más, valós életben elvégzendő feladatra kevesebb jut. Mindezt ingyen!!! Igen. Mert ezért ők semmit sem kapnak, még Dianás cukorra valót sem! (vagy gumicukor, egy darab kifli, tetszőleges, boltban megvásárolható élelmiszer megnevezés igény szerint behelyettesíthető).
És mielőtt jönne a, „de hát ők az adminok, ők vállalták be” c. duma, először gondolkozzunk el egy kicsit! Mindegyikünk ember! (Bár vannak, akik szerint az idegenek köztünk élnek :’D) Veled még nem volt olyan, hogy pont vasárnap egyszerűen csak elnyújtózol a kanapén, és felböfögve az utolsó túrós palacsinta után bealszol? Vagy kiviszed a kutyád sétálni, vagy kimész bandázni a haverokkal? NA UGYE! Mindenkinek jöhetnek váratlan dolgok az életükbe, ők mégis hűségesen meséltek, minden vasárnap, hónapokon át, vagy a mi kérésünkre átcsúsztatták hétfőre. Sőt, nem egyszer vasárnap éjszakába nyúlva ültek a gép előtt, s várták, hogy az utolsó beígért reag is beérkezzen, úgy, hogy másnap korán kellett kelniük. Figyelembe vették mindenkinek az óhaját, sóhaját panaszát, rugalmasak voltak, és azon dolgoztak, hogy kivétel nélkül mindenkinek megfeleljenek! Ezt pedig tudjuk, hogy lehetetlen.. mégis ezen dolgoztak. Arról nem is beszélve, hogy az előre felépített kaland struktúráján változtatniuk kellett többször is, mert jelentkezők/karakterek távoztak, vagy éppen eltűntek szó nélkül a semmibe (ez egyébként szerintem a leggyalázatosabb dolog, hogy valaki még egy pm-et sem képes írni, hogy bocsi, de nekem nem megy, nem szó nélkül felszívódik, mert az olyan korrekt! mert azt a legkönnyebb! pfúj!!), ők meg várták töretlenül. Saját magukat terhelve hoztak be újabb karaktereket, hogy a kaland élvezhető legyen, és fent maradjon az egyensúly (ahogy Thor is írta <3 ), ezzel csak tovább terhelve magukat, egy egyébként sem könnyű szituációban! Hisz olyan lelkes mindenki az elején, aztán meg magasról tesz rá.. és bele sem gondol, hogy ezzel semmibe veszi a másik ember munkáját. (És ilyenkor tudnám azokat pofán röhögni, akik egy karakterrel sem tudnak írni heti egy reagot, de háborogni azt bezzeg megy, még ha a nagy duzzogás ideje alatt igazán megírhatta volna azt a pár sort, mert senki sem kérte azt, hogy regény írjon! Vagy csak oda kellett volna hányni pár sort, hogy bocs, majd jövő héten írok, ne várjatok rám! jó hogy nem már személyes meghívót küldjenek, meg könyörögjenek, hogy kérlek, próbáld már meg teljesíteni azt amire ÖNSZÁNTADBÓL JELENTKEZTÉL!!) Hosszasan tudnám sorolni, mik voltak azok, amik szemet szúrtak (vagy inkább felnyomták a vérnyomásom), de nem akarok személyeskedni, és az is lehet, hogy eme sorok pont nem jutnak el azokhoz, akikhez kellene, de jó pár embernek magába kellene szállnia. Sok sikert hozzá.

Srácok, nagyon köszönöm ezt a csodálatos kalandot, az élményt, azt a sok pluszt, amit nekem adtatok a karakterem további fejlődéséhez! Tudjátok, én csodállak Titeket, amiért ezt így tudjátok vinni, én vállalom, képtelen lennék rá. Felnézek Rátok, amiért így vezetitek ezt az oldalt, és a sok hülyeség után már most azon gondolkoztok, hogy egy újabb kalandot levezessetek. <3

Azt gondolom, a végére egy szuper csapat jött össze, és imádtam, amikor végül egyesültünk, és mindenki együttes erővel vette fel a harcot a gonosszal! Nem emelnék ki külön senkit, mert mindenki szuper volt, és remélem, hogy ez a fajta mentalitás és hozzáállás megmarad, és áttudjuk majd ültetni az esetleges következő kalandban. :3

szerelmes1
Felhasználó profiljának megtekintése

Sponsored content

Tárgy: Re: Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika]

Köszönet nyilvánítás - [Vélemény, kritika]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-